کد خبر: ۲۲۸۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
استراماچونی سرمربی استقلال با ارسال نامه ای به مدیر آبی پوشان خواهان برکناری کارمند این باشگاه شد.
استراماچونی سرمربی استقلال با ارسال نامه ای به مدیر آبی پوشان خواهان برکناری کارمند این باشگاه شد.

به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، سرمربی ایتالیایی استقلال که از عملکرد حامد حاجیلو مدیر روابط عمومی این باشگاه ناراضی است با ارسال نامه ای از فتحی درخواست کرده  که حاجیلو در تمرینات و حتی در محل‌هایی که تیم حضور دارد، دیده نشود. به همین خاطر از چندی پیش مدیر روابط عمومی استقلال در تمرینات حضور ندارد.

ظاهرا این دو چند روز پیش سر مسائلی در باشگاه استقلال به اختلاف خورده‌اند و استراماچونی از مدیریت باشگاه خواسته فرد دیگری را جایگزین حاجیلو در باشگاه قرار دهد.

گفته شده استراماچونی از عملکرد مدیر روابط عمومی این باشگاه ناراضی است و به همین دلیل این درخواست را کرده است و حاجیلو با حفط مسئولیت، مدیر تشریفات باشگاه استقلال نیز است و گفته می‌شود ماجرای عدم حضور بازیکن سنگالی طبق قانون سازمان لیگ، اتفاقات فرودگاه برای هروویه میلیچ بازیکن کروات فعلی استقلال، بحث تمدید ویزای کار برای سفر به کیش، اتفاقات داخل تیم و … از جمله موارد ناراحتی استراماچونی بوده است، هر چند حاجیلو این موارد را نمی‌پذیرد.

اما حاجیلو در واکنش به این خبرهای گفته است که من این مسئله را به تازگی شنیده‌ام و پیگیری خواهم کرد تا ببینم ماجرا چیست. تا جایی که می‌دانم مسئولیت تیم برعهده استراماچونی و کارهایی اجرایی در اختیار مدیریت است. شاید سوء تفاهمی پیش آمده که باید با هم جلسه بگذاریم و صحبت کنیم.

و در ادامه به ماجراهای بوکارمه و میلیچ نیز اظهار داشته که اصلا چنین چیزی حقیقت ندارد و ذره‌ای به من ارتباط نداشت. شاید موضوع چیز دیگری باشد.

اما در این میان، برخی رسانه ها مدعی شده اند که اتفاقاتی در کیش رخ داده که خشم سرمربی ایتالیایی استقلال را برانگیخته و او هم به همین دلیل خواهان برکناری حامد حاجیلو مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال شده است.

باید منتطر ماند که واکنش مدیران باشگاه استقلال به درخواست استرا چه خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری