کد خبر: ۲۲۸۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
دعوت شدن امید نورافکن به به تیم ملی و خط خوردن مهدی قائدی از تیم امید جنجال های زیادی به دنبال داشته است.
دعوت شدن امید نورافکن به به تیم ملی و خط خوردن مهدی قائدی از تیم امید جنجال های زیادی به دنبال داشته است.

به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، ماجرای دعوت شدن و عدم دعوت یک بازیکن سپاهان و استقلال به تیم های ملی در روزهای اخیر بحث برانگیز شده است.

امید نورافکن که در لیست اولیه ویلموتس جایی نداشت، در نهایت به تیم ملی دعوت شد تا در اردوی ملی پوشان حاضر شود. این اتفاق باعث شد شرایط در تیم سپاهان هم عوض شود و با توجه دعوت از امید نور افکن بازیکن سپاهان اصفهان به اردوی تیم ملی فوتبال ایران و حضور بیش از ۳ بازیکن  این تیم در تیم ملی، تاریخ برگزاری بازی سپاهان-پیکان در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر تغییر کند.

این مسئله اعتراضات زیادی را از سوی دیگر تیم های لیگ به همراه داشت و بخصوص پرسپولیسی ها نسبت به این مسئله اعتراض داشتند. اعتراض پرسپولیسی ها که در شبکه های اجتماعی و کانال های طرفداری این تیم بازتاب یافته ، البته تنها معطوف به سپاهان نشده و استقلال را هم شامل می شود. پرسپولیسی ها در این اعتراضات ادعا کرده اند که فدراسیون فوتبال به نفع سپاهان و استقلال عمل کرده و حقوق دیگر تیم ها را نادیده گرفته است.
آنچه که باعث شده انتقادات نسبت به استقلال تشدید شود، ماجرای خط خوردن مهدی قائدی از تیم ملی امید است. طبق گفته حمید استیلی قائدی به دلیل مصدومیت از لیست تیم امید خط خورده تا اردوی ملی پوشان را ترک کند. با این وجود، طبق آخرین خبرها این بازیکن جوان مصدومیتی ندارد و به زودی در تمرینات استقلال شرکت می کند. این مسئله این شبهه را بوجود آورده که استقلالی ها و استراماچونی با توجه به نیازی که به قائدی داشتند، زمینه ای را بوجود آوردند که وی در اردوی تیم امید در قطر شرکت نکند.

البته این اعترضاات و اتهامات واکنش های دو باشگاه سپاهان و استقلال را هم به همراه داشته و آنها به کلی چنین اتهاماتی را بی اساس دانسته و تکذیب کرده اند. برای نمونه در این زمینه، امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان، می گوید: « کسانی که این حرف ها را می‌زنند، یک مثالی هست که می‌گویند کافر همه را به کیش خود پندارد. این ها قبلا احتمالا این کارها را کرده‌اند و نتیجه هم گرفته‌اند، فکر می‌کنند همه اینطور هستند. ما در سه بازی قبلی چه نتایجی گرفتیم؟ تنها تیمی که به نظر من واقعا ضرر کرد، سپاهان بود که در بهترین شرایطش از مسابقات دور شده است.

شما اگر این سوال را از آقای ویلموتس کنید، به همه ورزش ما می‌خندد. آنطور که من شنیدم پس از مصدومیت مجید حسینی، نورافکن را دعوت کرد. اما این افراد چون قبلا خودشان این کارها را کردند و واقعا هم شاید نتیجه گرفتند، فکر میکنند همه باشگاه ها اینطور هستند. ما تنها چیزی که از این فوتبال میخواهیم عدالت است که برویم و برد و باخت فوتبال را به قول علی آقای پروین ببینیم که اثرش ۷۲ ساعت تا یک هفته است و بعد تمام می‌شود و می‌رود».
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری