کد خبر: ۲۱۷۶۷۱
تعداد نظرات: ۱۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند. ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد. گروههای تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.
سرلشکر باقری با بیان اینکه شهید فخری‌زاده توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند تصریح کرد: دشمنان هشدار شدیداللحن سرلشکر فخری زاده به قاتلان شهید فخری زادهکوردل بدانند راهی را که شهید فخری‌ زاده‌ها آغاز کرده‌اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

به گزارش اعتدال،‌ در پی ترور محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، که منجر به شهادت وی شد، سرلشکر پاسدار محمد باقری، رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی شهادت وی را تسلیت گفت. 

بنا بر اعلام مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی متن پیام سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری به شرح ذیل است:

«وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ

و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود. خداوند به زودی آنان را راه می نماید و حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می دهد».
 
بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه ، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.  

شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود و  توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند. ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد. گروههای تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم  بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود. 

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاران ایشان  و خانواده گرانقدر آن شهید؛  اطمینان می دهیم تا تعقیب و مجازات عاملان این ترور شهید محسن فخری زاده از پای نخواهیم نشست.
انتشار یافته: ۱۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
1
کو کجا بود انتقام؟! اینهمه سال ما فقط پر پر شدن فداکار ترین و بهترین افراد این مملکت رو دیدیم و در عوض ندیدیم سیلی به تلافی و در همان تراز زده شود تا حساب کارشان را بکنند و تکرار نشود. چیزی علنی تر و روشن تر از ترور سردار سلیمانی بود مگر؟! چه شد؟! چچه انتقامی گرفته شد؟! چند وقت فقط در بوق و کرنا شد که انتقام سخت انتقام سخت و نتیجه شد آن آبرو ریزی و چند موشک پرت کنی به یک پایگاه و همه به ریشمان خندیدند. اگر همان موقع درست جواب داده بودیم و ملاحظه کاری و مثلا مصلحت اندیشی بزدلانه را کنار گذاشته بودیم حساب دست خیلی ها میامد. شاید هزینه هم میدادیم ولی باید بدانیم که اگر در روز حادث هزینه ندهیم پس از آن هم باید هزینه بدهیم هم ذلت و خفت بکشیم.
علیرصا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
0
اونم تازه تو بخش اقتصادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
0
این استراتژی نبرد ما با دشمن باید تغییر کند. این چه وضعیست که ما فقط پرپر شدن ارزشمندترین افراد وطنمان را میبینیم و پاسخ قاطعی نمیبینم؟! این باعث سرخوردگی دلسوزان و وطن دوستان می شود. داغ سردار سلیمانی هنوز در دلهای ماست با آن انتقام نستانده و وعده انتقام سختی که به موقع گرفته نشد و خودش داغی بر داغ دلمان شد. چقدر دنیا ما را غرق خود کرده که اینقدر ترسو شده ایم؟! و ترسوها بد عاقبتند و در بدبختی و زبونی خواهند بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
0
0
مرد حسابی تبریک چی رو گفتی اسرائیلی های کثیف و پست راحت میان تو خونه ما ترور می کنند و میرن بعد شما فیلم خونه امن میسازید که بعله همه چیز تحت کنترل ... مردم خسته ان از بی عرضه گی و بی لیاقتی ... چرا باید یک کشور نجس مثل اسرائیل بتونه تو کشور ما هر کار میخواد بکنه پس این اطلاعات پر طمتراق ما کجاست
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
0
0
حرف بس است اگر عمل بود، توی سالگرد سردار این طوری براتون خط و نشون نمی کشیدند و عملیش نمی کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
دیگر ایران دیار شیران نیست. چشمها به تالار بورس و قیمتهاست. نکند تیری بیندازیم و بازار خراب شود، قیمت املاک و کاخ و ساختمانهایمان بریزد. دلاوری رفت خب بد شد رفت، پولها را بچسبیم. ولی به وعده خدا همان سرمایه ها عامل عذاب خواهند شد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
0
1
روزگاری که مردانش ابرو نازک میکنند و لباس زنانه میپوشند، لابد زنها باید برخیزند و انتقام بگیرند، مردها غرق جلب نظر و هوسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
0
1
باز هم چند روزی هشدار شدید و وعده انتقام سخت و لاف و ادعا ...و بعد از چندی باز تیری، تروری دیگر. کاش این مملکت منتقمی داشت بی باک و دلیر. دلمان سوخت و در خود ریختیم....
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
0
0
اگر عرضه داشتیم و مردانه پاسخ قبلی ها را می دادیم نه جنگ میشد نه به چنین خفتی می افتادیم و قدرت و صلابت خودمن رو بهشون نشون میدادیم تا اینچنین به تمسخرمون نگیرن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
0
1
دنیا باید جمع بشه تف کنه تو صورت ملتی که جرات دفاع از خودشم نداره.
منتقم حاج قاسم ها
|
-
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
0
1
بای ذنب قتلت..چشم درمقابل چشم ..گوش درمقابل گوش انتقام وسیلی .. دیروزملت غیورشهیدوجانباز واسیر ومفقود الاثر دادندجوانان سروقامت شان به زمین افتادند ودرخون خود قلتیدندتادرمقابل استکبارجهانی شرف وغیرت وناموس ایرانی دربازاربرده فروشان زانو نزندوبه تاراج وحراج نرود واماامروزبرخی چراغ سبزوامیدبه دوستی با گرگ هادارندجشن ننگین برجام گرفتندوباگرگهارقصیدند وشادمانی کودکانه شان ازلبخندیخی غرب وشرق دیری نپایید.مبارزه طلبی وایستادگی شان درمقابل زورگویی هاوزیاده خواهی های غرب به استقلال تسلیحاتی وتمامیت ارضی کشور به کاخ های مجلل شمال وبه زیرپتوخلاصه ومدیریت می شد..ازهمان آغاز ایران آماج ترور عوامل موثرونخبه انقلابی بود. اما شهادت اسطوره استکبارسیزی ماحاج قاسم ویارانش داغ فراق بزرگی برملت مسلمان جهان گذاشت .اگرایران وجهان اسلام سیلی محکمی برپیکره پوشالی غرب میزدامروزشاهدقدرتنمایی وجولان مگس های زباله باچنین حرکتهای بزدلانه درحیاط خانه ما کف خیابان نبودیم.اگرآنروزبا لاف انتقام سخت عین الاسدها راکور وازجادرمی آوردیدامروز کسی جرات نمی کرد ازبیرون نگاه چپ کند چه برسددرداخل شهرهایمان وترور نخبگان مثل آب خوردن آسان نبود.ماکه مدعی امنیت واطلاعات قوی هستیم؟؟ چرا سهل انگاری ومراقب عوامل نفوذی امنیتی نبودید..الهی سلامت وقوت بده به چشمان خسته امابیداری که تاصبح مراقب امنیت مرزها،آسمان ودریاهایندتاملت ماآسوده باشنددستتان رامی بوسم
ناشناس
|
-
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
0
0
دوستان قضاوت سریع وعجولانه نکنید ،شرایط داخلی وخارجی را باید بسنجندوبعد تصمیم بگیرن ،یکی از این شرایط بحرنج دولت کنونی است ، من از شما می پرسم ، آِیا بااین دولت کنونی میشود انتقام سخت گرفت؟
پس منتظر بمانید،سحر نزدیک است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
در کار شکنی و بی کفایتی دولت که شکی نیست. ولی اگر هم دولت مانع بود باید علنی گفته میشد. نمیشود با این دلایل، عدم برخورد درست را توجیه کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
0
0
کشته شدن این دانشمند ، هیچ ربطی به اسرائیل ندارد ! شواهد شعور ها را تحریک می کند ، که شما درست نمی گویید ! فقط با یه تیر شاید چندین نشان زدید !
الان هم با فرض کشته شدن ایشون به دست خارجی ها ، دارید از ملت انتقام می گیرید ؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری