کد خبر: ۲۱۵۴۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
خودروی فوق‌‌سریعی که طراحی عجیب و غریبی دارند.
خودروی فوق‌‌سریعی که طراحی عجیب و غریبی دارند.

به گزارش اعتدال؛ این خودرو به لحاظ طراحی، تمامی کارشناسان صنعت‌خودروسازی را انگشت به دهان گذاشته است و مشخص نیست طراحان از طراحی ظاهر نامتعارف آن، چه برنامه‌ای داشته‌اند. البته از آنجایی که خودروی الیکا کاز ساخت دست مهندسین ژاپنی است نمی‌توان به طراحی این خودرو خرده‌ای گرفت چرا که ژاپنی‌ها در ساخت چیزهای عجیب و غریب استاد هستند.

گاهی اوقات نیز همین طراحی‌های عجیب و غریب است که باعث ساخت محصولی جدید و نوآورانه می‌شود. همان‌گونه که در عکس این خودرو مشاهده می‌کنید به جای دو چرخ در عقب و دو چرخ در جلو،‌ طراحان ژاپنی، ۸ چرخ را برای خودروی الیکا کاز در نظر گرفته‌اند. این خودرو به لحاظ سرعت حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و گفته می‌شود رانندگی بسیار خاص و راحتی را در اختیار راننده قرار می‌دهد

در نگاه اول، این خودروی هشت‌چرخ نشانه‌ای از سرعت را در ذهن مخاطب تداعی نمی‌کند اما با خودرویی طرف هستیم که در عرض کمتر از ۴ ثانیه به‌سرعتی حدود یک‌صد کیلومتر دست پیدا می‌کند و از این لحاظ حتی از پورشه ۹۱۱ نیز سریع‌تر است. خودروی الیکا کاز این سرعت و شتاب خود را مدیون پیشرانه‌ای است که ۸۵۰ اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می‌دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری