کد خبر: ۲۱۵۳۱۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و فلسطین با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش اتدال به نقل از ایسنا، تیم‌های ملی ایران و فلسطین در ورزشگاه بن خلیفه دوحه در مصافی تدارکاتی به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. تک گل ایران را طارمی در دقیقه ۵۰ و گل تیم فلسطین را زوریا در دقیقه ۱+۹۰ به ثمر رساندند.

گزارش لحظه به لحظه این دیدار به شرح زیر است:

نیمه اول

- ارسال توپ از سوی تیم فلسطین در دقیقه دوم با خروج بیرانوند همراه بود و او مانع از ایجاد فرصت جدی بر روی دروازه ایران شد.

- در دقیقه پنجم روی پاس مهدی ترابی برای طارمی، فرصت بسیار خوبی پشت محوطه جریمه فلسطین برای این بازیکنان ایجاد شد اما شوت پای راست طارمی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

- در دقیقه ١٧ بازی فرصت خوبی برای ترابی پشت محوطه جریمه تیم فلسطین ایجاد شد اما با دخالت محمد صالح، مدافع تیم حریف، این فرصت از دست رفت.

- در دقیقه ٢١ و درحالی‌که توپ در زمین ایران بود، با خطای مصعب بتات، مهدی طارمی نقش بر زمین شد اما پس از لحظاتی به بازی برگشت.

- در دقیقه ٢۴ روی ارسال میلاد محمدی که از سمت چپ انجام شد، مهدی طارمی در محوطه شش قدم صاحب توپ شد اما شوت او را دروازه‌بان حریف برگرداند در ادامه اشکان دژاگه با شوت زیبایی قصد داشت دروازه را باز کند که توپ او راهی به دروازه پیدا نکرد.

- در ادامه بازی و در دقیقه ٢٧، روی یک پرتاب اوت خالد سالم درون محوطه جریمه ایران صاحب توپ شد اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

- با گذشت زمان باز هم قرمز پوشان فلسطین فرصت بسیار خوبی را برای گلزنی به دست آوردند که با واکنش خوب بیرانوند همواره بود. در دقیقه ٢٨ سامه مرابا با دروازه‌بان ایران تک به تک شد اما شوت او را بیرانوند با کف دست راست به کرنر فرستاد.

- در دقیقه ٣١ سفیدپوشان ایران صاحب کرنر شدند که دژاگه توپ را روی دروازه ارسال کرد اما ضربه سر پژمان منتظری از بالا دروازه راهی اوت شد.

- وقتی اسکوربرد ورزشگاه دقیقه ٣۵ را نشان می‌داد، سردار آزمون پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست زیبا دروازه فلسطین را هدف قرار داد اما توپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

- در دقیقه ٣٧ خالد سالم بازیکن تیم ملی فلسطین فرصت بسیار خوبی برای خود ایجاد کرد اما شوت او از بالای دروازه به اوت رفت.

- در دقیقه ۴٢ ارسال میلاد محمدی از سمت چپ با ضربه سر طارمی همراه بود اما این توپ هم گل نشد.

- در نهایت نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم:

- با آغاز نیمه دوم، محمدرضا خانزاده به جای پژمان منتظری وارد زمین شد.

- در دقیقه ۴۶ باشی اسلام درون محوطه جریمه ایران با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد که با دخالت مدافعان ایران این توپ به گل تبدیل نشد.

- در دقیقه ۴٩، ایران صاحب کرنر شد اما ارسال دژاگه ثمری برای ایران نداشت.

- گل اول برای ایران در دقیقه ۵٠ به ثمر رسید. ارسال زیبای دژاگه از روی نقطه کرنر با شوت طارمی در محوطه شش قدم همراه بود و نخستین گل ایران به ثمر رسید.

- در دقیقه ۵۴ خطای محمد صالح روی اشکان دژاگه در سمت چپ محوطه جریمه فلسطین یک ضربه ایستگاهی در اختیار شاگردان کی‌روش قرار داد اما ارسال بی دقت دژاگه این فرصت را از ایران گرفت.

- در دقیقه ۶٢ قرمز پوشان فلسطین صاحب یک ضربه کرنر شدند ولی با هوشیاری مدافعان تیم ملی، این موقعیت تبدیل به فرصت گلزنی برای حریف نشد.

- دقیقه ۶٩ سردار آزمون با یک شوت سرکش و زیبا دروازه فلسطین را مورد هدف قرار داد ولی توپ او به بیرون رفت.

- در دقیقه ٧۶ ارسال خوب قرمز پوشان فلسطین که از روی نقطه کرنر انجام شد، به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه ایران به اوت رفت.

- در دقیقه ٨٢ باز هم ارسال کرنر خطرناک دروازه ایران را با تهدید روبه رو کرد که با واکنش خوب مدافعان ایران توپ دفع شد.

- در دقیقه ٨۴ تیم فلسطین پشت محوطه جریمه ایران صاحب ضربه ایستگاهی شد اما ضربه جاناتان پس از برخورد به خط دفاع ایران به اوت رفت.

- در دقیقه ٩٠ ارسال توپ به پشت مدافعان ایران، مهاجم فلسطین را با حسینی تک به تک کرد اما واکنش خوب دروازه‌بان ایران اجازه نداد توپ به گل تبدیل شود.

- گل اول برای فلسطین، در دقیقه ۱+۹۰ روی ارسال کرنر که از سمت راست انجام شد، جاناتان زوریا دروازه ایران را باز کرد.

این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند (سیدحسین حسینی ۷۴)، رامین رضاییان، پژمان منتظری (محمدرضا خانزاده ۴۵)، حسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، روزبه چشمی (امید ابراهیمی ۷۱)، اشکان دژاگه (مسعود شجاعی ۶۱)، احمد نوراللهی، مهدی ترابی (وریا غفوری ۶۱)، سردار آزمون (علی علیپور ۷۳) و مهدی طارمی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری