کد خبر: ۲۱۵۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷
پرسپولیس در حال حاضر نماینده فوتبال ایران است اما انگار بعضی‌ها دوست ندارد این تیم موفق شود و در روزهایی که این تیم نیاز به همدلی دارد، علیه تیم سنگ‌اندازی می‌کنند تا پرسپولیس موفق نشود که این کار، اصلا کار خوبی نیست و من معنای این اعتراض‌ها را نمی‌فهمم.

حمید درخشان، سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، در گفت‌وگو با  برنا با اشاره به حضورش در یکی از تمرینات اخیر قرمزها انگار نمی‌خواهند پرسپولیس موفق شوداظهار داشت: حضور پرسپولیسی‌ها در کمپ تیم ملی فرصتی شد تا سری به تمرینات این تیم زده و از نزدیک با بچه‌ها صحبتی داشته باشم. خوشبختانه شرایط تیم خوب بود و فکر می‌کنم اگر کادر فنی بتواند این وضعیت خوب و مثبت را در تیم حفظ کند، تیم می‌تواند با آمادگی خوبی پای در فینال سرنوشت‌ساز بگذارد. البته امیدوارم بازی این تیم برابر ذوب‌آهن لغو نشود و پرسپولیس با بازی در این دیدار و قرار گرفتن در شرایط مسابقه، برای سفر به قطر آماده شود.

درخشان درخصوص برخی اعتراض‌های مطرح شده درمورد لغو بازی پرسپولیس برابر نساجی تصریح کرد: الان زمانی برای این اعتراض‌ها نیست. حالا زمانی نیست که بخواهیم مباحث رنگی را مطرح کنیم. در حال حاضر بحث ملی در مورد پرسپولیس مطرح است. پرسپولیس در این شرایط نیاز به حمایت دارد. حالا درست نیست که دنبال جنگ و بحث‌‌های این چنینی باشیم. موفقیت و قهرمانی پرسپولیس در آسیا افتخاری است که برای فوتبال ایران رقم خواهد خورد بنابراین همه باید دست به دست هم داده و به پرسپولیس کمک کنیم.

مدیر تیم جوانان در ادامه گفت: پرسپولیس در حال حاضر نماینده فوتبال ایران است اما انگار بعضی‌ها دوست ندارد این تیم موفق شود و در روزهایی که این تیم نیاز به همدلی دارد، علیه تیم سنگ‌اندازی می‌کنند تا پرسپولیس موفق نشود که این کار، اصلا کار خوبی نیست و من معنای این اعتراض‌ها را نمی‌فهمم.

از درخشان درمورد نگرانی‌هایی که به خاطر محرومیت چند مهره اصلی پرسپولیس برای فینال وجود دارد، سوال کردیم که او در پاسخ به این سوال خاطرنشان کرد: من که یک جلسه تمرین این تیم را از نزدیک دیدم، به موفقیت پرسپولیس امیدوار شدم. درست است که پرسپولیس برای این بازی 3-4 بازیکن اصلی خود را برای فینال در اختیار ندارد اما باید از موجودیت حال حاضر این تیم حمایت کرد و به آنها روحیه داد. ای‌کاش پرسپولیس با تمام مهره‌هایش می‌توانست در این دیدار به میدان برود. به عنوان مثال مهدی عبدی بازیکنی است که در همین رقابت‌های آسیایی برای پرسپولیس گل زد و الان نیاز به روحیه دارد. عبدی و دیگر بازیکنان باید با تمرکز بالا این روزها تمرین کنند و این که مدام بگوئیم ای‌کاش فلان بازیکن بود می‌تواند روحیه بقیه را پائین بیاورد.

او گفت: با مربیان پرسپولیس هم صحبت‌هایی داشتم و در مجموع شرایط را برای موفقیت این تیم مطلوب می‌دانم. همه ما امیدوار هستیم که روز 29 آذر روز خاطره‌انگیزی برای فوتبال ایران باشد و قهرمانی شیرینی برای پرسپولیس رقم بخورد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری