کد خبر: ۲۱۱۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
مرگ دیگو آرماندو مارادونا فوتبال و علاقمندان پرشمارش در سراسر جهان را در بهت و اندوه فرو برد.

به گزارش «اعتدال» اسطوره فوتبال جهان در حالی دیشب از دنیا رفت که تنها شصت سال داشت و علاقمندان بسیارش در سراسر جهان هنوز درباره قدرت جادویی اش در زمین حرف می‌زنند. بازیکنی که خیلی‌ها می‌گویند بهترین و بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال بوده است.

واکنش عادل فردوسی‌پور به مرگ دیگو مارادونا

بی شک کسانی که بازی‌های مارادونا را در طول جام‌های جهانی ۸۲ تا ۹۴ به یاد دارند نمی‌توانند نمایش فوق العاده او را هرگز از یاد ببرند. عادل فردوسی پور هم یکی از عاشقان فوتبال همان نسل است. عادل در حاشیه تمرین تیم فوتبال رسانه درباره مرگ مارادونا گفت: او بدون تردید بهترین بازیکن فوتبال بوده است.


فردوسی پور در ادامه گفت: ما فیلم بازی‌های پله را در حد هایلایت دیده ایم، اما مارادونا واقعا فوق العاده بود. کسی که یک تنه ناپولی را به همه جا رساند و آرژانتین را قهرمان جهان کرد.

گزارشگر سرشناس فوتبال در ادامه افزود:" در تاریخ بازیکن بزرگ زیاد داشتیم، اما اغلب آن‌ها بازیکنان بزرگی کنارشان بودهاند، اما مارادونا یک تنه با شخصیت بینظیر و کاریزمای فوق العاده اش توانست در دنیای فوتبال بدرخشد. او خود واقعیاش بود و فکر می‌کنم بهترین جمله را پپ گواردیولا در بارهاش گفت که مهم نیست او با زندگی خودش چکار کرد مهم این است که با زندگی ما چکار کرد. "

تهیه کننده برنامه نود در انتها گفت:" همه در دنیا در بهت از دست دادن بهترین بازیک تاریخ هستند و شاید قرن‌ها طول بکشد تا کسی مثل مارادونا بیاید. "

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری