کد خبر: ۲۱۰۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
بارسلونا موفق شد با 3 گل مسی و تک گل دمبله با 4 گل آیندهوون را شکست دهد.
بارسلونا موفق شد با 3 گل مسی و تک گل دمبله با 4 گل آیندهوون را شکست دهد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، اگرچه آیندهوون بازی را خوب آغاز کرد، اما این بارسلونا بود که بعد از دقایقی بر جریان بازی مسلط شده و در نهایت با درخشش فوق العاده لئو مسی با 4 گل رقیب نگون بخت را مغلوب کرد.

بر خلاف انتظار، بازی با برتری آیندهوون آغاز شد و اولین فرصت در دقیقه 8 برای این تیم ایجاد گردید اما ضربه پریرو از پشت محوطه با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد این برگوین بود که با یک ضربه محکم از گوشه محوطه جریمه دروازه بارسا را مورد هدف قرار داد اما ضربه او نیز راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه 20 لیونل مسی با یک پاس عمقی دیدنی سوارز را صاحب فرصت کرد اما ضربه مهاجم 31 ساله بارسا از گوشه محوطه به تور کناری دروازه برخورد کرد. در دقیقه 27 سرخی روبرتو با یک ضربه محکم از پشت محوطه شانس خوبی برای گلزنی داشت اما زوئت موفق شد توپ را مهار کند.

اما در دقیقه 31 بارسا به گل رسید. آبی اناری ها پشت محوطه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که لیونل مسی با نواختن یک شوت استادانه گل اول تیمش را به ثمر رساند.
 
در اواخر نیمه اول آیندهوون تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ضربه دی یانگ از بالای دروازه خارج شد تا 45 دقیقه نخست با برتری 0-1 بارسا به اتمام برسد.

نیمه دوم هم با برتری بارسلونا آغاز شد و در دقیقه 50 لئو مسی با یک ضربه زمینی دروازه حریف را تهدید کرد اما زوئت عکس العمل مناسبی نشان داد.

5 دقیقه بعد و با پاس سوارز، این بار کوتینیو فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه آیندهوون به بیرون رفت.

در دقیقه 63 و روی پاس برگوین، آیندهوون فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه آنجلینو با مهار تراشتگن همراه بود.

در دقیقه 70 بارسا تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه چیپ سوارز از پشت محوطه به دیرک دروازه آیندهوون برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه 74 بارسا به گل دوم دست یافت. عثمان دمبله با یک حرکت انفرادی دیدنی صاحب فرصت شده و از پشت محوطه با یک ضربه پای راست دروازه زوئت را گشود.

اما این پایان کار نبود و 3 دقیقه بعد، لئو مسی با پاس پشت مدافعان راکیتیچ تک به تک شده و با یک ضربه زیبا زننده گل سوم بارسا لقب گرفت.

در دقیقه 80 اومتیتی روی لوزانو مرتکب خطا شده و با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

بارسلونا حملات خود را ادامه داد و در دقیقه 88 و با پاس سوارز باز هم توسط مسی به گل رسید تا کاپیتان بارسا در این دیدار هت تریک کرده و بارسلونا با نتیجه مقتدرانه 0-4 به برتری برسد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری