کد خبر: ۲۱۰۶۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
جان کری با اشاره به اتهامات ترامپ، گفت: ترامپ اکنون به شدت نگران مذاکره پاول مانفورد با بازرس مولر بازرس پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال دو هزار و شانزده است. ما از هنر معامله گری ( اشاره به کتابی از ترامپ است درباره هنر مذاکره و معامله ) به هنر جیغ و فریاد رسیده ایم. این دنیایی کاملا جدید است. به نظر من ترامپ یک نوجوان هشت ساله و بی ثبات و متزلزل است.
وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در مصاحبه با بخش تصویری روزنامه لس آنجلس تایمز گفت: آن چه که اکنون مقامات این کشور در واشنگتن انجام می دهند مایه شرمساری است.

جان کری با اشاره به اتهامات ترامپ، افزود: ترامپ اکنون به شدت نگران مذاکره پاول مانفورد با بازرس مولر بازرس پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال دو هزار و شانزده است. ما از هنر معامله گری (اشاره به کتابی از ترامپ است درباره هنر مذاکره و معامله ) به هنر جیغ و فریاد رسیده ایم. این دنیایی کاملا جدید است. به نظر من ترامپ یک نوجوان هشت ساله و بی ثبات و متزلزل است.

وزیر امور خارجه اسبق آمریکا گفت: اصول سیاست در کشور ما و دیگر کشورها به شدت نقض می شود. این اصول به علل بسیار مختلفی نقض می شود. با وجود این سیستم دمکراسی ما همچنان فعال و کارامد است.

جان کری گفت: ما در وضع عجیبی زندگی می کنیم. مسائلی که اکنون در جامعه ما مطرح می شود و برای مثال اتهاماتی که به من زده می شود مانند آن است که گفته شود توفانی که وارد منطقه هاوایی شده است عامل ایجاد آن من بوده ام. باید بپذیریم که ما در ایالات متحده آمریکا توانایی پذیرفتن حقایق و داشتن مبانی مشترک را از دست داده ایم.

برای مثال رودی جولیانی بر می خیزد و اعلام می کند آن چه که دیگران به عنوان حقیقت قبول کرده اند در اصل حقیقت نیست. دونالد ترامپ هم به جای آن که به جایگاه مطبوعاتی کاخ سفید حاضر شود و دیدگاه هایش را به شکل مستقیم اعلام کند در پیام های تویتری این کار را انجام می دهد.

یک واقعیت ساده این است که دمکراسی ما به شدت تضعیف شده است که علت آن هم وجود پول های هنگفت در سیاست ما است. باید این پول ها از سیاست آمریکا بیرون ریخته شوند.

موضوع دوم این است که ما انتخابات ملی دمکراتیک و صادقانه ای برای کنگره در کشورمان نداریم. باید تلاش شود که انتخابات مشروع و دمکراتیک در این کشور داشته باشیم.

آن چه که اکنون در واشنگتن انجام می شود مایه شرمساری است. من تاکید می کنم که این شرم آور است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری