کد خبر: ۲۱۰۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
بازیکنی که برای تست به استقلال آمد و به دلیل مشکل پزشکی مورد تایید قرار نگرفت، با شکایتی که علیه این باشگاه مطرح کرده به تازه‌ترین سوژه پیرامون آبی‌پوشان تبدیل شده است.
بازیکنی که برای تست به استقلال آمد و به دلیل مشکل پزشکی مورد تایید قرار نگرفت، با شکایتی که علیه این باشگاه مطرح کرده به تازه‌ترین سوژه پیرامون آبی‌پوشان تبدیل شده است.

به گزارش اعتدال به نقل از مهر، «یازالده گومز پینتو» مهاجم  اهل کشور پرتغال فصل گذشته برای حضور در تست‌های پزشکی استقلال وارد تهران شد و به دلیل مصدومیت مورد تایید قرار نگرفت و به کشورش بازگشت. اخیرا وی از باشگاه استقلال شکایت کرده و مدعی دریافت غرامت سنگینی از این باشگاه شده است.

برخی‌ معتقدند اشتباه مدیران سابق استقلال در ارسال دعوتنامه برای این بازیکن باعث ایجاد سوء تفاهم نزد وی و مدیر برنامه‌اش شده و او با استناد به دعوتنامه‌ای که شبیه پیش قرارداد بود اقدام به شکایت کرده و کار باشگاه استقلال برای اثبات حقانیت در این پرونده سخت است.

پیگیری‌ها در این خصوص مشخص کرد این بازیکن توسط شفر به باشگاه استقلال معرفی شد و سرمربی آبی پوشان خواهان جذب این بازیکن بود. باشگاه استقلال نیز مطابق عرف معمول به این بازیکن ایمیل زده و شرایط حضور در استقلال را اعلام کرده است.

اما آنچه در ایمیل ارسالی قید شده تایید نهایی قرارداد وی منوط به حضور در تستهای پزشکی معتبر بود که مورد موافقت این بازیکن قرار گرفته است. در واقع برای این بازیکن نه قراردادی ارسال شده و نه پیش قراردادی و تنها یک دعوتنامه برای تهیه ویزای سفر به ایران ارسال شده است.

بازیکن مزبور که توسط یک دلال خودی حمایت می شد از تست‌های پزشکی موفق بیرون نیامد. دکتر نوروزی معاونت پزشکی باشگاه و ایفمارک مصدومیت حاد این بازیکن از ناحیه همسترینگ را تایید کردند و باوجود تلاش‌هایی که برای بی اهمیت جلوه دادن این مصدومیت از سوی دلال ذینفع انجام شد، سیدرضا افتخاری مدیرعامل وقت آبی پوشان زیر بار امضای قرارداد با این بازیکن نرفت و سرانجام گومز پینتو دیپورت شد.

وی پس از ترک تهران در بهمن ماه به تیم  بلننسس در لیگ دسته اول پرتغال پیوست اما این بازیکن به دلیل همان مصدومیت در تیم جدیدش تنها در ۴ بازی حضور پیدا کرد. گومز تنها در ۲ مسابقه ابتدایی بعد از عقد قراردادش با این تیم به میدان رفت و سپس غیبتی ۶ هفته ای در ترکیب تیمش داشت.

گومز پینتو بعد از ۶ هفته غیبت در ۲ بازی دیگر برای تیمش به میدان رفت و بعد از آن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ خانه نشین شد. یازالده از ۱۵ بازی نیم فصل دوم تیمش در مجموع فقط ۱۶۸ دقیقه برای تیمش به میدان رفته است. همین اتفاق نشان می‌دهد مسئولان وقت باشگاه استقلال بر خلاف اصرارهایی که برای جذب او وجود داشت  تصمیم درستی گرفته بودند.

بعید نیست همان جریان دلالیسمی که قصد چسباندن این بازیکن با شرایط مصدومیت به استقلال را داشت و موفق نشد، پشت شکایت عجیب این بازیکن قرار داشته باشد.

تكميلى:
ملكى رییس هیات مدیره استقلال درباره شکایت یازالده گومز و رای استیناف درباره سوپرجام به ايسنا گفت: شکایتی که از طرف بازیکن پرتغالی به دست باشگاه رسیده جدی نیست و استقلال برنده این پرونده خواهد بود زیرا نامه‌ای که برای یازالده گومز فرستادند پیش قرارداد نبوده و ادعای این بازیکن صحت ندارد و مشکلی برای ما پیش نخواهد آمد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری