کد خبر: ۲۱۰۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
صد افسوس که ملت به اینگونه مسیرهای رشد توجه نمی‌کنند و پولهای خود را به جیب سایپا سرازیر می‌کنند که تابوت خود را پیش خرید کنند..!
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: چند روز پیش در یک دقیقه زمان!، شش میلیون نفر پول منتقل کردند بحساب شرکت سایپا. هر نفر 25 میلیون تومان، یعنی 150000 میلیارد تومان. تولید 9 سال شرکت پیش‌فروش شد و زمان تحویل هم به نرخ روز محاسبه قیمت انجام می‌شود..! اگر ارزش فعلی بازار آزاد دلار را اعمال کنیم می‌شود بعبارتی (13)میلیاردلار و اگر ارزش فعلى دلار در بازار مبادله‌اى را اعمال کنیم مى‌شود(19) میلیارد دلار و اگرقیمت دلار دولتى حساب کنیم مى شود (35) میلیارد دلار.

به گزارش اعتدال؛ این روزنامه افزود: اگر ملت بخواهند در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهیم باشند با همین مبلغ پول میتوانستند یکى از شرکتهای بنـــز، BMW، لامبورگینی، شورولت، فورد، GMC، تویوتا، KIA و فیات را بطور کامل خریداری و بصورت سینه خیز به ایران احضار کنند..!، که ضمن اشتغالزائی کل بیکاران جوان متخصص وتحصیل کرده ایران، و ضمن کسب سود کلان، رونق کامل میشد و دغدغه حداقل دستمزد را هم نمیداشتیم...

ولی صد افسوس که ملت به اینگونه مسیرهای رشد توجه نمی‌کنند و پولهای خود را به جیب سایپا سرازیر می‌کنند که تابوت خود را پیش خرید کنند..!

از این موضوع غافل بودند که سایپا با همین پول می‌تواند 15 بار شرکتش را شخم بزند و از نو بسازد.

تولید 9 سال شرکت پیش فروش شد و زمان تحویل هم به نرخ روز محاسبه قیمت انجام می‌شود..! کلاه از این گشادتر..!
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری