کد خبر: ۲۱۰۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره یوونتوس، در سومین بازی اش برای این تیم در سری آ هم موفق به گلزنی نشد و اوضاع چندان خوبی را تجربه نمی‌کند.
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره یوونتوس، در سومین بازی اش برای این تیم در سری آ هم موفق به گلزنی نشد و اوضاع چندان خوبی را تجربه نمی‌کند.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه، برنده توپ طلا سال گذشته، در حال عادت کردن به شرایط زندگی در ایتالیا است و با وجود حضور در 3 بازی اول این تیم در سری آ، موفق به گلزنی نشده است.

بسیاری معتقد بودند که رونالدو با حضور در سری آ می تواند روند گلزنی هایش در سال های اخیر را ادامه بدهد اما ماجراجویی جدید او تا اینجا چندان خوب پیش نرفته. او که در هفته ابتدایی به عنوان مهاجم نوک برای یووه به میدان رفت، در دیدار دو دیدار اخیر به سمت چپ منتقل شده تا ماریو مانژوکیچ در پست شماره 9 بازی کند. 

رونالدو در دیدار دیشب هم تلاش زیادی برای گلزنی انجام داد و به ویژه در نیمه دوم صاحب چند موقعیت خوب شد اما ضربات او نتوانست دروازه بان پارما را مغلوب کند. 

اوضاع برای او پس از این بازی ضعیف، بدتر هم شد. او که توسط چند بادیگارد همراهی می شد، سعی داشت سریعا از میکسد زون عبور کند. این بادیگاردها از عکاس ها می‌خواستند که عکسی نگیرند.

به نظر می‌رسد علت چنین اتفاقی، کبودی زیر چشم رونالدو در تصاویری است که از او در میکسد زون منتشر شده است. مشخص نیست که در طول بازی که با پیروزی 2-1 یووه همراه بود، ضربه ای به زیر چشم او خورده یا نه ولی کبودی آن به وضوح مشخص بود.

شاید این اتفاق، پاسخ ضربه ای بود که رونالدو به استفانو سورنتینو، گلر کیه وو در اولین بازی زد و او هنوز نتوانسته به میادین بازگردد. به هر حال ستاره پرتغالی 23 شوت در این 3 بازی زده و هنوز موفق به گلزنی نشده که از این جهت، در صدر بازیکنانی قرار دارد که با تعداد شوت بالا، هنوز دروازه حریفان را باز نکرده اند. با این حال، رونالدو نباید خیلی نگران باشد. او فصل گذشته نیز اولین گلش برای رئال را بعد از 26 شوت به ثمر رساند و در نهایت در 27 بازی ، موفق به زدن 26 گل شد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری