کد خبر: ۲۱۰۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
استاندار کرمانشاه گفت: تنوع محصولات گروه سایپا نسبت به چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته و استقبال مردم عزیز کرمانشاهی از غرفه سایپا بی نظیر است.
استاندار کرمانشاه گفت: تنوع محصولات گروه سایپا نسبت به چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته و استقبال مردم عزیز کرمانشاهی از غرفه سایپا بی نظیر است.

به گزارش اعتدال به نقل از سایپانیوز؛ هوشنگ بازوند در نهمین نمایشگاه خودرو و قطعات وابسته و در حاشیه بازدید از غرفه سایپا گفت: برگزاری نمایشگاه خودرو کرمانشاه توسط شرکت های خودروساز و قطعه ساز اقدام بسیار ارزنده ای است که موجب رشد صنعت استان خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد؛ در این نمایشگاه گروه سایپا با دستی پر از محصولات داخلی و خارجی موجب استقبال بازدید کنندگان کرمانشاهی از غرفه سایپا شد.

استاندار کرمانشاه افزود؛ حضور دو شرکت سایپا و ایران خودرو جلوه خاصی به نهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه داد و امیدواریم در سال های آینده با قدرت بیشتر در نمایشگاه خودرو کرمانشاه حضور یابند.

بازوند خاطرنشان کرد؛ در نمایشگاه خودرو کرمانشاه با توجه به اینکه شرکت های دانش بنیان در عرصه تولید قطعات نیز حاضر هستند محل مناسبی برای تجاری سازی محصولات آنها است و این نمایشگاه نقش مهمی در حمایت از کالا و تولید ایرانی است.

وی یادآور شد؛ فروش ویژه گروه سایپا در هفته جاری اقدام مهمی است که گروه سایپا در راستای مشتری مداری و احترام به مصرف کننده انجام خواهد داد.

استاندار کرمانشاه در خصوص تولید خودرو کاملا ایرانی رهام گفت: گروه سایپا در چنین زمانی که تحت تحریم های ظالمانه قرار گرفته با اتکا بر توان متخصصان داخلی محصولی کاملا ایرانی را تولید می کند كه جای تقدیر دارد و این اقتصاد مقاومتی به معنی واقعی است.

وی اظهار کرد؛ توجه به تولید داخلی و همچنین مصرف کالای ایرانی لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری است که سال جاری را سال حمایت از تولید و کالا ایرانی نامگذاری کرده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری