کد خبر: ۱۹۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
بعد از اینکه پلیس رژیم صهیونیستی رسما نخست‌وزیر این رژیم را به رشوه‌خواری متهم کرد و خواستار محاکمه او شد، نتانیاهو اعلام کرد که به فعالیت خود در منصبش ادامه می‌دهد.
بعد از اینکه پلیس رژیم صهیونیستی رسما نخست‌وزیر این رژیم را به رشوه‌خواری متهم کرد و خواستار محاکمه او شد، نتانیاهو اعلام کرد که به فعالیت خود در منصبش ادامه می‌دهد.

به گزارش اعتدال، به نقل از المیادین، پلیس رژیم صهیونیستی رسما به دستگاه قضایی پیشنهاد کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم را به اتهام دریافت رشوه و خیانت در امانت محاکمه کند.

نتانیاهو ساعاتی پس از متهم شدن به دریافت رشوه و خیانت در امانت گفت: من به خاطر مصلحت و منافع اسرائیل و نه به خاطر به یک پاکت سیگار از یک دوست به کارم ادامه می‌دهم. از زمانی که انتخاب شدم به من و خانواده‌ام حمله می‌کنند و این بار نیز پرونده بدون هیچ نتیجه‌ای به پایان خواهد رسید.

وی افزود: پیشنهادات پلیس هیچ ارزشی در نظام دموکراتیک ما ندارد و بیش از نیمی از این پیشنهادات از سوی طرف‌های قضایی قبول نمی‌شود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پلیس این رژیم را به شدت مورد هجمه و انتقاد قرار داد.

بنیامین نتانیاهو شب گذشته در سخنانی پس از اینکه پلیس او را رسما به فساد ( خیانت در امانت و دریافت رشوه) متهم کرد، در سخنانی تصریح کرد: هدف از تحقیقات و ادعاهای پلیس براندازی من است.

نتانیاهو مدعی شد که زندگی‌اش را صرف یک چیز کرده است و آن تامین امنیت اسرائیل است.

وی اظهار داشت که مراجع قضایی ذی‌ربط زمانی که به بررسی دقیق توصیه‌ها و نتایج تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی بپردازند، متوجه خواهند شد که این ادعاها کاملا بی‌اساس است.

وی در ادامه ادعاهای مطرح شده علیه خود را رد کرد و گفت، این ادعاها و توصیه‌ها راه به جایی نخواهد برد.

این در حالی است که شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه فاش کرد که پلیس رسما خواستار محاکمه نتانیاهو در دادگاه به اتهام دریافت رشوه و خیانت در امانت شده است.

به گزارش ایسنا،نتانیاهو قرار است به خاطر دو پرونده ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ محاکمه شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری