کد خبر: ۱۹۷۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
بنیامین نتانیاهو همچنین در دیدار با پوتین با اعلام نگرانی خود نسبت حضور ایران در سوریه مدعی شد که ایران لبنان را به یک سایت موشکی تبدیل کرده است.
رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد، سفر نخست وزیر اسرائیل به مسکو این اجازه را به دو طرف می‌دهد تا اوضاع خاورمیانه و روابط دو جانبه را بررسی کند.

به گزارش اعتدال به نقل از روسیا الیوم، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: طبق معمول از این فرصت نیز برای صحبت در مورد روابط دو جانبه‌مان و بررسی اوضاع منطقه بهره خواهیم برد.

پیشتر رسانه‌های عبری زبان گزارش داده بودند که نتانیاهو با پوتین در مورد حضور ایران در سوریه گفت‌وگو خواهد کرد.

رسانه صهیونیستی از هشدار نخست‌وزیر این رژیم درباره احتمال اقدام نظامی علیه ایران طی دیدار او با رئیس‌جمهور روسیه خبر داد.

در ادامه اظهارنظرهای ضد ایرانی مقامات رژیم صهیونیستی، اظهارنظری درباره نخست‌وزیر این رژیم علیه ایران در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه منتشر شده است.

خبرنگار کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در خبری فوری گزارش داد: «نتانیاهو به پوتین گفت در صورتی که جامعه بین‌المللی اقدامی برای توقف حضور نظامی ایران در سوریه و ساخت کارخانه‌های موشک‌‌های نقطه‌زن در لبنان انجام ندهد، اسرائیل اقدام نظامی خواهد کرد».

نتانیاهو پیش از ترک سرزمین‌های اشغالی به مقصد روسیه، ادعاهایی علیه مواضع ایران در سوریه و لبنان مطرح کرده بود.

کاخ کرملین درباره دیدار امروز رئیس‌جمهور روسیه با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مسکو بیانیه صادر کرد. 

در این بیانیه تاکید شده که دو طرف درباره مسائل دوجانبه، سوریه و برگزاری کنگره گفت‌وگوی ملی سوریه که در شهر سوچی برگزار می‌شود، گفت‌وگو کردند.

نتانیاهو: ایران لبنان را به یک سایت موشکی تبدیل کرده است

بنیامین نتانیاهو همچنین در دیدار با پوتین با اعلام نگرانی خود نسبت حضور ایران در سوریه مدعی شد که ایران لبنان را به یک سایت موشکی تبدیل کرده است.

بنیامین نتانیاهو روز دوشنبه در دیدار با ولادیمر پوتین با موضوع ایران گفت:حضور ایران در لبنان و ساخت تاسیسات موشکی در آن یک تهدید برای اسرائیل است و ما نمی‌توانیم این تهدید را تحمل کنیم.بنا بر ادعای نتانیاهو، روسیه همۀ مواضع اسرائیل را در این باره درک کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری