کد خبر: ۱۸۸۴۹۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴
خردبین: یحیی در فینال آسیا سربلند می‌شود/ مدیران پرسپولیس آرامش خوبی را به تیم تزریق کرده‌اند/

به گزارش اعتدال؛ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نقش مدیریت در آرامش این روزهای پرسپولیس قابل تقدیر است.


محمود خوردبین در گفت‌وگو با برنا با اشاره به شرایط این روزهای پرسپولیس گفت: من زیاد از اخبار داخلی تیم باخبر نیستم اما اخبار خوبی را می‌شنوم که ما را برای موفقیت این تیم امیدوار می‌کند.

پرسپولیس جام قهرمانی را به تهران می‌آورد


پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: همکاری‌های خوبی از سوی مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش با پرسپولیس شده تا این تیم  با شرایط خوبی برای فینال آماده شود. اتفاقی که قبلا هم گفته بودم باید اتفاق رخ بدهد و به نماینده ایران کمک شود تا با بهترین شرایط برای بازی فینال به میدان برود و با نتیجه خوب این دیدار را به پایان برساند.

سرپرست اسبق پرسپولیس تاکید کرد: این تیم با وجود محرومانی که دارد، در حال حاضر مهره‌های خوب و باتجربه‌ای دارد و من فکر می‌کنم یحیی گل‌محمدی از این دیدار مهم سربلند بیرون خواهد آمد.

خوردبین با اشاره به نقش مدیریت پرسپولیس در آرامشی که این روزها در این تیم و باشگاه حکمفرما است، گفت: به هرحال نقش مدیریت در آرامش این روزهای پرسپولیس قابل تقدیر است. مدیران جدید توانسته‌اند مشکلات مالی تیم و باشگاه را برطرف کنند و با این کار آرامش خوبی را به تیم منتقل کنند تا تمرکز بازیکنان و کادر فنی تحت تاثیر قرار نگیرد. به نظرم آقای سمیعی و همکاران شان در این مدت خوب عمل کرده‌اند و باید گفت دست شان درد نکند که توانسته‌اند این شرایط خوب را برای پرسپولیس ایجاد کنند. خوشبختانه همه دست به دست هم داده‌اند تا به تیم کمک کرده و آرامش خوبی را حکمفرما کنند.ا


و درخصوص مشکلات دیگر اظهار داشت: به هرحال با وجود مشکلات خاصی که این روزها جامعه ما را تحت الشعاع قرار گرفته و با مقایسه بین امکانات فوتبال ما در مقایسه با حریفان آسیایی باید بگویم چیزی جز اراده و غیرت ایرانی نمی‌توانست این شرایط خوب را برای پرسپولیس در بازی‌های آسیایی‌اش رقم بزند. ایران و ایرانی باغیرت بالا نشان داده‌اند در عرصه بین‌المللی می‌توانند کارهای بزرگی را رقم بزنند، به همین دلیل است که اعتقاد دارم با وجود این که پرسپولیس در این دیدار چند بازیکن اصلی خود را در اختیار ندارد اما همین اراده و غیرت و توان فوتبالی بالای بازیکنان و کادر فنی می‌تواند به این تیم کمک کند تا با جام باارزشی به ایران بازگردند.

پیشکسوت پرسپولیس درمورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه فینال گفت: نمی‌توان در این باره با قاطعیت صحبت کرد اما فکر می‌کنم پرسپولیس بازی را با یک گل برنده شود و به امید خدا باعث خوشحالی و افتخار همه ما شوند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری