کد خبر: ۱۸۸۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
چلسی در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رم با نتیجه 3-0 شکست خورد.
چلسی در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رم با نتیجه 3-0 شکست خورد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورزش سه"، شاگردان آنتونیو کونته که در دیدار رفت هم مقابل جالوروسی به دردسر افتاده بودند، در دیدار برگشت هم حرف چندانی برای گفتن نداشتند و با سه گل مغلوب حریف شدند.

رم بازی طوفانی آغاز کرد و تنها 38 ثانیه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ارسال از سمت چپ بود که توپ با دخالت ادین ژکو، پشت محوطه جریمه به استفن الشعراوی رسید و او هم با یک شوت سر ضرب و تماشایی کار را تمام کرد.
 
 
چلسی خیلی زود به این گل واکنش نشان داد و می توانست در دقیقه 4 کار را به تساوی بکشاند؛ اما ادن هازارد که با پاس سسک فابرگاس صاحب موقعیت شده بود، نتوانست دروازه رم را باز کند.
در ادامه بازی متعادل دنبال شد و بیشتر در میانه زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه 20، هازارد بعد از پشت سر گذاشتن چند مدافع رم، بار دیگر صاحب موقعیت گلزنی شد؛ اما باز هم ضربه او را آلیسون مهار کرد.

حملات چلسی ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب یکی، دو موقعیت خوب دیگر هم شد؛ اما ضربات هازارد و آلوارو موراتا، راهی به چهارچوب دروازه رم پیدا نکرد.

در مقابل این تیم میزبان بود که بعد از از دست دادن یک موقعیت در دقیقه 35، یک دقیقه بعد به گل دوم رسید. روی ارسال ناینگولان به درون محوطه جریمه چلسی بود که رودیگر دچار اشتباه شد و الشعراوی فرصت طلبانه توپ را وارد دروازه کرد.
 
تیم میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشت، در دقایق پایانی تلاش زیادی کرد تا حداقل یکی از گل های خورده را در همین نیمه اول جبران کند و حتی در آخرین ثانیه ها، مارکوس آلونسو چیزی نمانده بود که اختلاف را به حداقل برساند؛ اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و رم با برتری 2-0 به رختکن رفت.
 
نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و این رم بود که در دقیقه 54 می توانست به گل سوم برسد اما ادین ژکو که روی پاس الشعراوی صاحب موقعیت شده بود، نتوانست از این فرصت استفاده کند.
پس از آن نوبت آبی های لندن بود که توپ و میدان را در اختیار بگیرند و در دقیقه 57 موراتا می توانست اختلاف را به یک گل کاهش بدهد؛ اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.
 
در حالی که بازیکنان چلسی سخت به دنبال جبران گل های خورده بودند، این رم بود که در دقیقه 63 به گل سوم رسید. اشتباه سسک فابرگاس در میانه زمین، یک ضدحمله سریع را برای رم رقم زد و این دیگو پروتی بود که با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، کورتوا را مغلوب کرد.
چند دقیقه بعد پروتی می توانست گل چهارم را هم به نام خود ثبت کند اما ضربه او از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت. در دقایق پایانی بازیکنان چلسی تلاش زیادی برای جبران گل های خورده انجام دادند؛ اما تلاش آنها ثمری نداشت و بازی با برتری 3-0 رم به پایان رسید. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری