کد خبر: ۱۸۴۹۴۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: آدم ربایی در شهرستان سرخس با دستگیری متهم و رهایی گروگان ۳۲ ساله پایان یافت.
 فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: آدم ربایی در شهرستان سرخس با دستگیری متهم و رهایی گروگان ۳۲ ساله پایان یافت.

سردار قادر کریمی افزود: ساعات اولیه شب گذشته دو مرد جوان راننده یک خودروی جک که برای خرید مقابل مغازه‌ای توقف کرده بود را با تهدید تبر و میله ربودند و با خودروی پژو ۴۰۵ گروگان خود را از محل دور کردند.

وی افزود با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم برای پی گیری سریع موضوع صادر و ماموران انتظامی سرخس با هدایت‌های سرهنگ دماوندی برای پی گیری سریع موضوع وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت:ماموران انتظامی در کمتر از ۱۵ دقیقه یکی از عاملان آدم ربایی را دستگیر و گروگان ۳۲ ساله از چنگ متهمان آزاد کردند.

سردار کریمی افزود:این آدم ربایی با انگیزه اختلافات خانوادگی روی داده و جستجو‌های پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهم دیگر پرونده ادامه دارد.

اختلافات خانوادگی علت آدم ربایی در سرخس بود

دادستان عمومی و انقلاب سرخس هم در این باره گفت: حادثه آدم‌ربایی شب گذشته(دوشنبه) در سرخس ناشی از اختلاف خانوادگی بوده که با اقدام بموقع پلیس جواب داده شده است.

حمید علیزاده افزود حادثه آدم‌ربایی دوشنبه شب در شهر سرخس ناشی از اختلاف خانوادگی بوده و افرادی، فردی را سوار خودرو می‌کنند که به‌محض آگاهی از این مسئله، با دستور دادستان و با حضور به‌موقع و مقتدرانه نیروی انتظامی در محل در همان لحظات اول فرد ربوده‌شده آزاد و یکی از متهمان اصلی دستگیر و سایر متهمان متواری می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه دستور دستگیری سایر متهمان این حادثه صادر شده است، تصریح کرد: یکی از اولویت‌های اصلی دستگاه قضایی برخورد با جرائم خشن بوده و اجازه نمی‌دهیم عده‌ای فرهنگ مردم شهرستان سرخس را زیر سؤال ببرند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری