کد خبر: ۱۷۰۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
مردم ایران باید گام سوم را بلندتر و محکم تر از گام اول و دوم بردارند، آنها به تغییر رای دادند و برای اینکه از دستاوردهای تغییر چهار ساله خود مراقبت کنند و آن را پیش ببرند و برای ساختن دوباره ایران و آزادی و امنیت و توسعه و پیشرفت بیایند و دوباره به روحانی رای دهند.
شهربانو امانی، فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه آقای روحانی باید در مناظره پیش رو محورهای مشخصی چون برابری جنسیتی، حقوق شهروندی زنان را مورد توجه قرار دهد، گفت: من اطمینان دارم که  روحانی در مناظره ها این توانایی را دارد که برنده باشد، همچنین باید از محدودیت هایی صحبت شود که مانع از انجام فعالیت های او در دولت اخیر شده است. عده ای معتقدند دولت آقای روحانی از تحرک کافی برخوردار نبوده است لذا ایشان باید بگوید چرا که با توجه به مشکلات عدیده موجود از ژنرال ها استفاده کرد؟

این فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با سحر-پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی-  افزود: کلیدواژه های آقای روحانی برای او بسیار رای آور است، او باید به درستی بیان کند که همه امکانات در اختیار دولت قرار ندارد.

امانی برجام را یکی از دست آوردهای مهم دولت دانست و تاکید کرد: به عقیده من برجام میوه نارس است و در دوره دوم این میوه رسیده می شود و رونق اقتصادی و کسب و کار را به همراه خواهد شد و شیرینی میوه برجام به کام مردم به خوبی نشسته خواهد شد اما عده ای از این موضوع بسیار نگران و ناراحت هستند. این مورد نیز از موضوعاتی است که آقای روحانی باید به آن بپردازد.

او در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: درست است که دوره ریاست جمهوری چهارساله است اما آقای روحانی باید به این مسئله بپردازد که آنچه تحویل گرفته روی ریل نبوده و در مواردی هم بابت محقق نشدن تمام وقایع از مردم عذرخواهی کند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب به دو محور اصلی مناظرات پیش رو اشاره کرد و گفت: آقای روحانی باید در مناظره ها کارنامه موفق خود را به نمایش بگذارد و از دادن شعارهای انتخاباتی خودداری کند و دیگر اینکه هرگز عصبانی نشود و با آرامش از کارنامه خود دفاع کند.

امانی با بیان اینکه مردم ایران به عقب برنخواهند گشت، اظهار کرد: مردم ایران باید گام سوم را بلندتر و محکم تر از گام اول و دوم بردارند، آنها به تغییر رای دادند و برای اینکه از دستاوردهای تغییر چهار ساله خود مراقبت کنند و آن را پیش ببرند و برای ساختن دوباره ایران و آزادی و امنیت و توسعه و پیشرفت بیایند و دوباره به روحانی رای دهند.

او در ادامه تاکید کرد: اگر روحانی با اختلاف رای بالا برنده این انتخابات شوند، باید بگویم باتجریه ترین کاندیدای ریاست جمهوری این کشور بعد از انقلاب اسلامی است و در بخش ها و حوزه های مختلف تجربه کاری دارند و ریل گذاری های ایشان در این چهار سال می تواند یک دوره خوب و روبه جلو و شکوفایی کشور در دولت اینده را محقق سازد.

امانی با اشاره به عملکرد اعتدال گرایانه روحانی یادآور شد: او از تمام نیروهای موجود استفاده کرد و علی رغم اینکه مورد نقد بسیاری از طرفداران خود قرار گفت، سعی کرد از تمام کارشناسان برای اداره امور کمک گیرد لذا در رده های مدیران میانی جابجایی انجام نداد.

وی در پایان سخنانش اظهار کرد: متاسفانه آن هشت سال بسیار سختی که باعث یاس و ناامیدی و بی انگیزگی بدنه دولت شد همچنان در دولت یازدهم وجود داشته و در پیش روی اقدامات این دولت مشکلاتی ایجاد کرده و نشان داده که با دولت همراهی نمی کند که با وجود همه این سختی ها تمامی آمارهای بین المللی نشان می دهد این دولت از بهره وری بالایی برخوردار بود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این پرسش که چرا به روحانی رای دهیم، گفت: آقای روحانی نتوانست تمام حقایق را بگوید اما سعی کرد با مردم روراست باشد لذا همگی به او رای خوایم داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری