کد خبر: ۱۶۵۴۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در جریان بازی با آنتورپ به اقدام علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی آنتورپ اعتراض کرد.

به گزارش اعتدال، تیم فوتبال تاتنهام انگلیس شب گذشته در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ اروپا میزبان تیم آنتورپ بلژیک بود. این بازی در شرایطی با دو گل به سود تیم انگلیسی تمام شد که علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی برای نخستین بار در ترکیب آنتورپ قرار گرفت و عملکرد قابل توجهی داشت.

سایت «nieuwsblad» بلژیک گزارش جالبی از جزئیات این مسابقه و عملکرد بازیکنان دو تیم منتشر کرده است.

در ابتدای این گزارش آمده است: «اعتراض هواداران بی تاب ایرانی سرانجام می‌تواند متوقف شود: قهرمان ملی آنها برای اولین بار درون دروازه ایستاد. هرچند که او در این مسابقه شکست خورد و نتوانست اولین توپ بلند خود را پرتاب کند.»

اعتراض«مورینیو» به اقدام بیرانوند
علیرضا بیرانوند در کنار ژوزه مورینیو

این سایت سپس به بازخوانی صحبت‌های «مارک ویلموتس» سرمربی سابق ایران پرداخت و نوشت: «مارک ویلموتس قبلاً به ما گفته بود که بیرانوند توپ‌هایش را (با دست) بیش از ۷۰ متر پرتاب می‌کند. پرتاب‌های بیرانوند در بازی دیروز نزدیک به همین بود. او همچنین لو سلسو و وینیسیوس را با سیوهای خوب خود به مدت یک نیمه منتظر نگه داشت.»

nieuwsblad در ادامه به تمجید از اعتماد به نفس و عملکرد خوب تیم آنتورپ پرداخت و نوشت: «مورینیو فکر می‌کرد که بعد از ۴۵ دقیقه باید دخالت کند و با برخواین یک وینگر جدید به تیم اضافه کند. مورینیو واقعاً می‌خواست برنده شود چون وقتی بیرانوند ادامه بازی را به تاخیر انداخت (وقت کشی کرد) بلافاصله برای اعتراض به سمت داور چهارم رفت.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری