کد خبر: ۱۶۰۲۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۶
در انتخاب بهترین بازیکن سال فیفا آرای عجیبی وجود داشت که قابل توجه ترینشان انتخاب های ستاره پرتغالی و آرژانتینی بودند.

به گزارش اعتدال و به نقل از آس، در مراسم The Best همیشه اتفاق های عجیبی رخ می دهد. بدون شک یکی از آن ها این است که چه کسی به کدام بازیکن رای می دهد. همانطور که مشخص است کاپیتان ها و سرمربی تیم های ملی به سه نفر می توانند رای بدهند. در سال ۲۰۲۰ که برنده روبرت لواندوفسکی شد جزئیات جالبی دیده شد. 

یکی از قابل توجه ترین ها انتخاب کریستیانو رونالدو بود. ستاره پرتغالی ابتدا به لواندوفسکی رای داد، جایگاه بعدی به لیونل مسی تعلق داشت و کیلیان ام‌باپه سومین بازیکن انتخابی مهاجم یوونتوس بود. در مقابل، ستاره آرژانتینی انتخاب اولش نیمار بود، سپس ام‌باپه و لواندوفسکی‌. مسی به رونالدو رای نداد. 


رونالدو به مسی رای داد اما لئو نه!

سرخیو راموس به عنوان کاپیتان تیم ملی اسپانیا نه به مسی رای داد و نه رونالدو. انتخاب های مدافع رئال مادرید، لواندوفسکی، تیاگو آلکانتارا و نیمار بودند. از طرفی لوییس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا ابتدا مسی را برگزید و سپس تیاگو و راموس. 

یکی دیگر از آرای قابل توجه درباره آرژانتین بود. لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی این کشور انتخاب نخستش سادیو مانه بود. در رتبه دوم مسی دیده می شد و جایگاه سوم به نیمار اختصاص داشت.

خواکین کاپاروس، سرمربی تیم ملی ارمنستان انتخاب نخستش راموس بود. البته او تنها کسی نبود که مدافع اسپانیایی را بهترین بازیکن سال دانست. یان اندرسون، (سرمربی سوئد)، نیکلاس دوپویس (سرمربی ماداگاسکار) و جونیور گوریه (کاپیتان تیم ملی آفریقای مرکزی) هم چنین نظری داشتند. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری