کد خبر: ۱۴۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۰ - ۱۶:۴۹
شرط گذاری خاتمی واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت. اولین بار عبدالواحد موسوی لاری، وزیر کشور دولت خاتمی با تکذیب شرط‌های خاتمی گفت به هیچ وجه برای نظام شرط گذاری نکرده است
اعتدال: یک منبع آگاه از جلسه ویژه انتخاباتی اصبلاح طلبان برای مدیریت انتخابات و تاثیر گذاری بر آرای مردم خبر داد.

این منبع آگاه گفت: بر اساس آخرین توافقات انتخاباتی، توافق نانوشته‌ای میان اصلاح طلبان ایجاد شده است تا بخشی از این جریان عدم شرکت در انتخابات و طیف دیگر شرکت در انتخابات را تبلیغ کنند.

این منبع آگاه افزود: بر اساس این توافق شیب دو طیف آرام آرام به یکدیگر نزدیک شده و در ‌‌‌نهایت در استانه انتخابات بر شرکت در انتخابات تاکید می‌کنند.

در اردوگاه اصلاح طلبان سید محمد خاتمی دی ماه سال گذشته در دیدار با جمعی از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس دو شرط را برای حضور اصلاح طلبان در انتخابات مجلس نهم بیان کرد. نخست آزادی زندانیان سیاسی و دوم فراهم شدن زمینه برگزاری انتخابات سالم و آزاد.

شرط گذاری خاتمی واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت. اولین بار عبدالواحد موسوی لاری، وزیر کشور دولت خاتمی با تکذیب شرط‌های خاتمی گفت به هیچ وجه برای نظام شرط گذاری نکرده است.

او با بیان اینکه شرایط برگزاری انتخابات مشخص است، در همین رابطه گفته بود: انتخابات خود به خود شرایطی دارد؛ چه اصلاح‌طلبان بگویند و چه نگویند برای انتخابات شرایطی در نظر گرفته شده است.

اندکی پس از سخنان خاتمی، پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه از حضور نیروهای وفادار به انقلاب در عرصه انتخابات استقبال می‌کنیم افزود: البته نباید برای انتخابات شرط گذاشت چرا که دیگران باید خود را با نظام و انقلاب تطبیق دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری