کد خبر: ۱۳۶۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
معاون عملیات پلیس راهور پایتخت مطرح کرد
سرهنگ محمد رازقی از ترافیک سنگین در برخی بزرگراه های شهر تهران خبر داد.

به گزارش برنا؛ سرهنگ محمد رازقی، معاون عملیات پلیس راهور پایتخت در خصوص وضعیت ترافیکی شهر تهران به خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: ساعت منع تردد شبانه امروز و فردا از ساعت 20 الی 4 بامداد بوده و ضرورت دارد تا شهروندان از این مقررات پیروی کرده تا 200 هزار تومان جریمه نشوند.

او افزود: مردم حتما مدیریت سفر داشته باشند و ساعتی زودتر به سمت خانه های خود رفته تا در ترافیک گرفتار نشوند. امروز و فردا وضعیت در سطح تهران خاص است. صنوف از ساعت 18 تعطیل می شوند و مسابقه فوتبالی که امروز در جریان است سبب می شود تا ترافیک بیشتر شود و فردا نیز شب یلدا باعث می شود تا وضعیت شهر خاص تر شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: شهروندان هوشیار باشند که منع تردد شبانه فعلا ادامه دارد و جریمه همچنان 200 هزار تومان است. محدودیت تردد بین استانی نیز همچنان برقرار است و جریمه بر اساس وضعیت استان اعمال می شود. استان تهران و البرز همچنان به عنوان یک استان در نظر گرفته می شوند و صرف تردد بین این دو استان مجاز است.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: با توجه به بارندگی امروز، تعداد بیشتری از مردم از خودروی شخصی استفاده می کنند و این امر سبب می شود تا ترافیک بعد از ظهر نیز سنگین تر شود. در حال حاضر محورهای بزرگراهی و خیابان های مرکز تهران ترافیک سنگین تری نسبت به روزهای گذشته دارند.

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت گفت: هم اکنون وضعیت ترافیک در بزرگراه چمران و شهید نواب صفوی به سمت جنوب سنگین است. بزرگراه حکیم و شهید همت از سمت شرق به غرب از بزرگراه چمران به بعد شاهد ترافیک سنگینی است. بزرگراه امام علی (ع) نیز در مسیر شمال به حنوب شاهد ترافیک سنگینی است. بزرگراه شهید زین الدین نیز در مسیر شرق به غرب دارای ترافیک سنگینی است. 

این مقام انتظامی در پایان اظهار کرد: خیابان آزادی در مسیر شرق به غرب و خیابان کارگر در مسیر شمال به جنوب هم اکنون دارای ترافیک سنگینی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری