كد مطلب: 6903
تاريخ انتشار: 8 تیر 1390 ساعت 13:13

با تکذیبیه مدرن آشنا شوید:

منظور خانم‌آلیا خمینی‌شهر بوده‌نه‌استخر صدف!

خبرگزاری دولت (ایرنا) در خبری با عنوان «دستگیری اراذل و اوباش مربوط به تحرکات ضد اخلاقی خمینی‌شهر و کاشمر بوده نه استخر صدف» با توجیهی ساده انگارانه، دستگیری عوامل حمله به استخر زنانه را تکذیب کرد!

ایرنا نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگیری اراذل و اوباش مربوط به تحرک ضد اخلاقی در خمینی شهر و کاشمر بوده و بررسی های تکمیلی نشان می‌دهد اخبار منتشر شده در مورد استخر صدف هنوز رسما تایید نشده است.
   

فاطمه آلیا درباره حوادث اخیر در خمینی شهر، کاشمر و گلستان افزود: به دلیل موازین اخلاقی که وجود دارد، معمولا این موارد رسانه ای نمی شود.


وی در عین حال اظهار داشت: اعلام نشدن این موارد ضد اخلاقی به این دلیل نیست که پرونده آنان رسیدگی نمی شود، بلکه قوه قضاییه و نیروی انتظامی در صدد ریشه یابی و پیشگیری از ادامه این نوع فعالیت ها هستند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرتکبین این پرونده‌ها به اشد مجازات محکوم خواهند شد، اظهار داشت: بخشی ازاین موارد که اعلام و رسانه ای می شود، بصورت عمدی و برای تشویش اذهان و افکارعمومی است.

آلیا افزود: هرچند وقت یک بار شاهد اتفاقاتی هستیم که وجدان هر انسانی را آزرده می کند.

وی اظهار داشت: عین عدالت باید در زمینه مجازات این افراد اجرا شود تا بازدارندگی داشته و از تکرار این موارد پیشگیری شود، بنابراین، قوه قضاییه باید پرونده قانون شکنان را خارج از نوبت رسیدگی و مجرمان را به اشد مجازات محکوم کند.


نظرات

هههههههههههههه

0
0
شناسه: 1696 |  بدون نام
ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: