كد مطلب: 3228
تاريخ انتشار: 13 اردیبهشت 1390 ساعت 15:20

دستگیری تعدادی از مرتبطین با آقای خاص + اطلاعیه روابط‌عمومی سازمان میراث فرهنگی+ توضیحات اعتدال

شب گذشته تعدادی از کسانی که با اسفندیار رحیم مشایی ارتباط دارند، دستگیر شده اند.

25 نفر از مرتبطین با اسفندیار رحیم مشایی، توسط یکی از دستگاه های امنیتی بازداشت شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال (www.etedaal.ir)  شب گذشته 25 نفر از کسانی که با اسفندیار رحیم مشایی ارتباط دارند، دستگیر شده اند.


بنابر اخبار رسیده، همسر مرحوم دکتر حسین فاطمی و خانم "الف" در میان دستگیرشدگان قرار دارند.


این گزارش حاکی است که در بین دستگیرشدگان برخی مدعیان علوم غریبه نیز وجود دارند.


دستگیری های اخیر در حالیست که در طی روزهای گذشته، عباس امیری فر از نزدیکان مشایی به خاطر ارتباط با انتشار سی دی « ظهور نزدیک است»، بازداشت شده و از سوی دادگاه ویژه روحانیت تحت بازجویی قرار گرفته است.


گفتنی است سایت آینده نیوز نیز روز گذشته از دستگیری فردی به نام عباس. غ به جرم رمالی و جن گیری خبر داده است.

 

 

تکمیلی:

 

بنا بر اخبار تکمیلی و بررسی های بیشتر خبرنگار اعتدال، تعداد دستگیر شدگان در شب گذشته 25 نفر نبوده و به مراتب کمتر از این تعداد دستگیر شده اند.

 

 

پیرو درج خبر فوق در پایگاه خبری تحلیلی اعتدال مبنی بر اینکه «  ... و همسر مرحوم دکتر حسین فاطمی و خانم "الف" در میان دستگیرشدگان تعدادی از مرتبطین با آقای خاص قرار دارند.»، و علیرغم تکذیب نشدن این خبر از سوی هیچ نهاد انتظامی و امنیتی و همچنین با وجود عدم نقل نام خانم آزاده اردکانی در خبر اعتدال ، روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی جوابیه‌ای را ارسال نموده که طبق قانون مطبوعات و به خاطر اصرار ایشان مبنی بر اینکه خانم "الف" بر ایشان دلالت دارد ، درج می گردد؛ پیشاپیش از خوانندگان سایت بابت به کار بردن و درج الفاظ نامناسب در این جوابیه ، عذر خواهی کرده و قضاوت را به مخاطبین محترم واگذار می نماییم. لازم به ذکر است، در متن این جوابیه اشاره صریحی درباره بازداشت یا عدم بازداشت فرد مورد اشاره به چشم نمی خورد .

 

 

 

جوابیه روابط‌عمومی سازمان میراث فرهنگی
تکذیب شایعه مربوط به رییس موزه ملی ایرانمدیر محترم پایگاه خبری تحلیلی اعتدال

با سلام و احترام

 

 

پیرو درج خبری با عنوان «دستگیری تعدادی از مرتبطین با آقای خاص» در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 1390 در آن سایت، مقتضی است وفق قانون مطبوعات، نسبت به انتشار جوابیه ذیل در اسرع وقت و بی کم و کاست، اقدام لازم را به عمل آورید. جا دارد تا به مدیر محترم آن سایت خبری تأکید کنیم که سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با توجه به درج کامل و آزاد خبر مورد نظر در آن سایت، تغییر و حذف حتی اندکی از این جوابیه را نیز پذیرا نبوده و در صورت هر گونه جرح و تعدیل در متن حاضر، تا زمان حصول نتیجه مطلوب، موضوع را از طرق قانونی پیگیری خواهد نمود:

1- متأسفانه شماری از شبه‌رسانه‌ها و سایت‌های بی‌نام و نشان و مجهول‌الهویه، در یک جنگ روانی - امنیتی کاملا آشکار اما محکوم به شکست، طی روزهای اخیر تلاش کرده‌اند شرایط امنیتی و روانی ویژه‌ای را جهت پرونده‌سازی و برخوردهای گسترده غیر قانونی با شماری از افراد خدوم دولت خدمتگزار فراهم نمایند. بر این اساس، انتشار یک خبر کذب مبنی بر «دستگیری رئیس موزه ملی ایران»، از زمره این نوع شایعه‌پراکنی‌ها و از مصادیق جنگ روانی است که در یک اتاق فکر جنگ روانی و محفلی خاص و خطرناک تدارک دیده شده است. این در حالی است که موزه ملی ایران، یک مجموعه کاملا فرهنگی محسوب می‌شود، اما برخی به دنبال سیاسی- امنیتی کردن آن هستند.
2- حتی با بررسی گذرای شواهد موجود نیز می‌توان به این نکته بدیهی پی برد که متاسفانه محفلی خاص، (متشکل از برخی افراد و گروه‌های انحرافی با روش‌های ضد امنیتی که به صورت کاملا مخفی عمل می‌کنند) ضد آرمان‌های انقلاب اسلامی، برای امنیتی ساختن فضای جامعه، تخطئه ارکان دولت خدمتگزار و تخریب وجهه و شخصیت مسئولان خدوم ملت در تکاپو هستند و این سیاست تخریبی خطرناک را نیز از طریق خوراک دادن به محفل اقتدارگرای خاص و شبه‌رسانه‌های مزدور هدایت می‌کنند.
3-در این روند تخریبی که بی‌تردید خطرات فراوانی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در پی خواهد داشت، این محفل اقتدارگرا با طرح مسایلی دروغین برای تحریک افراد مذهبی و نیز با به کار بردن ادبیات و واژگانی چون «فرقه»، «خرافه‌گرایی» و «جریان انحرافی» به قصد ارعاب، می‌کوشند ضمن مسموم ساختن فضای روانی جامعه، شرایطی را فراهم آورند تا به منویات منحوس و اهداف پلید خود دست یابند.
4-این اتفاقات در حالی رخ داده که دولت آقای دکتر احمدی‌نژاد، دولتی متشکل از افراد تحصیل‌کرده، متخصص، انقلابی و تحت ولایت رهبری معظم انقلاب اسلامی در خط مبارزه با استکبار جهانی است و چنین دولتی اساسا اهل خرافه‌گرایی، فرقه‌گرایی و انحراف نیست و دشمن باندهای قدرت طلب و سوءاستفاده‌کنندگان از بیت‌المال است.
5-از آنجا که این‌گونه لجن‌پراکنی‌ها حاصلی جز رسوایی این دسته از افراد و محافل مشکوک نخواهد داشت؛ لذا قضاوت درباره این نوع تراوشات بیمارگونه برخی اذهان ناپاک را بر عهده مردم شریف و آگاه ایران اسلامی می‌نهیم.

 

 

                                                          حسن محسنی                                          
                                                       
مشاور رییس سازمان
                                         
و مدیرکل روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی

نظرات

khob haletoono gerefte ahmadi nejad va khob javabe too dadeaghaye mohseni ahmadi nejad doset darim

0
0
شناسه: 358 |  amir

وقتی با درج نظرات در سایتتان گزینشی برخورد کنید همین می شود که می بینید و مانند دیگر سایت های سابقه دار در این موضوع باز هم خواهید دید و تجربه خواهید کرد . لطفا نظر قبلی اینجانب در مورد خانم سبوطی (همسر مرحوم دکتر فاطمی) را منتشر کنید تا در صورت جواب محال به حرف حساب با مدرک جوابشان را بدهم.

0
0
شناسه: 325 |  دیپلمات ایرانی

give a link to facebook please

0
0
شناسه: 294 |  بدون نام
ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: