كد مطلب: 18544
تاريخ انتشار: 21 آذر 1390 ساعت 11:17

در مراسم مرحوم کردان رخ داد

پرتاب کفش به احمدی‌نژاد حین‌سخنرانی

شعارهای اعتراضی کارگران اخراجی

یکی از کارگران اخراجی کارخانجات نساجی که توانسته بود خود را به صندلی های جلو برساند، با پرتاب کفش های خود به طرف رییس جمهور، شروع به انتقاد از وضعیت بیکاری در کشور کرد. این در حالی بود که اطرافیان با وی برخورد کرده و جمعیت حاضر نیز با سر دادن شعارهایی از رییس جمهور حمایت کردند.

اعتدال: محمود احمدی نژاد رییس جمهور که صبح امروز دوشنبه برای افتتاح چند طرح مسکن مهر و سخنرانی در مراسم سالگرد درگذشت علی کردان به ساری سفر کرده بود، در هنگام سخنرانی مورد حمله از سوی فردی ناشناس قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال(www.etedaal.ir) به نقل از قاصد ، یکی از افراد حاضر در این همایش که توانسته بود خود را به صندلی های جلو برساند، ناگهان برخاست و کفش های خود را به طرف رییس جمهور کرد، شروع به انتقاد از وضعیت بیکاری و مشکلات مالی که در اثر این معزل بر وی وارد شده است پرداخت.

این گزارش حاکی است با عکس العمل به موقع احمدی نژاد، این کفش ها به وی برخورد نکرد و با عبور از کنار وی به بنر پشت سر او اصابت کرد، که در ادامه حاضرین در این مراسم، به سر دادن شعارهایی در حمایت از رییس جمهوری این مرد میانسال را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند.

این گزارش حاکی است یکی از سایت‌های محلی مدعی شده است که اگر دخالت نیروهای انتظامی نبود مشخص نبود چه بلایی بر سر او می آمد

لازم به ذکر است در بررسی های اولیه مشخص شده که این فرد کارگر اخراجی یکی از کارخانجات نساجی است که بیش از یک سال است حقوقی دریافت نکرده بود.

 

در مراسم سالگرد علی کردان، جمعی در بخش‌هایی از سخنان احمدی‌نژاد شعارهایی می‌دادند و  شیئی نیز به سمت وی پرتاب شد.

خبرآنلاین در این‌باره نوشت: افرادی که تقاضاهایی را در زمان سخنرانی احمدی‌نژاد مطرح می‌کردند و اعتراضاتی داشتند عمدتاً تعدادی از کارگران اخراجی یکی از کارخانجات نساجی بودند که بیش از یک سال است حقوقی دریافت نکرده اند.


نظرات

من نمیخوام بگم کارش درست بود یا غلط فقط این رو بگم خدا کنه یه خونواده رو از نون خوردن نندازن

0
0
شناسه: 5823 |  بدون نام

سلام . بای

0
0
شناسه: 5710 |  بدون نام

من کار این کارگر زجر دیده نه تقبیح میکنم نه تایید اما از همه عزیزانی که این کار را زشت می دانند سوال دارم 1-ایا تا به حال شده که جلوی زن و بچه خودبخاطر نداشتن پول شرمسار شوید؟ 2-اگر شما یکسال حقوق نگیرید چگونه و کجاو به چه کسی در این کشور اعتراض می کنید؟

0
0
شناسه: 5681 |  وجدان

سلام ـ خداحافظ

0
0
شناسه: 5527 |  بدون نام

البته در اینکه این هم شهری من اعتراضش رو به صورت بدی بیان کرد جای شک نیست. اما آیا با اون رفتار خوبی شد که اون رفتار خوبی انجام بده. مولاعلی کجایی.....

0
0
شناسه: 5492 |  احمد

حفظ احترام رئیس جمهور واجبه اما واقعا دیگه مردم بیچاره چطور باید فریادشون رو به این آقا برسونن

0
0
شناسه: 5473 |  بدون نام

حتما شما مردم بهتر میدونید که کارهای خوبی که این رییس جمهور کرده کس دیکری انجام نداده به جه علت ایشان را بی منت میکنید

0
0
شناسه: 5459 |  غلام-بم

کسایی که میگن این کار زشت بوده فقط یک دقیق خودشونو بذارن جای این کارگر بی نوا :(

0
0
شناسه: 5411 |  بدون نام

1- این کار زشت را صدا و سیما ترویج کرد 2- می تونید بفهمید یک سال بی پولی یعنی چی؟

0
0
شناسه: 5409 |  بدون نام

واقعا این عمل در خور و شخصیت ملت با تمدن ایران است؟ با اینکه من با خیلی از سیاست های آقای احمدی نژاد مخالفم اما ایشان رییس جمهوری ایران است و حفظ حرمت واجب است

0
0
شناسه: 5403 |  اکبر کربلایی

کمبودها باعث نارضایتی نمی شه بلکه بی عدالتی عامل مهمه نارضایته.

0
1
شناسه: 5401 |  محسن

فقط خدامیدونه کی به این کارزشت تشویقش کرده

0
0
شناسه: 5397 |  رضا_کرمان

حالا با این کارگر بیچاره وبی پول چه میکنند از بدبختی اینکار زشت را کرده ببخشینش وپول بهش بدن حتما شرمگین میشه

0
0
شناسه: 5396 |  بدون نام

شهرستان قائمشهر قطب صنعت نساجی در خاورمیانه بوده است.این 4 کارخانه موقعیت های شغلی ایجاد کرده بودند که در این شهر و شهرهای اطراف هیچ بیکاری یافت نمیشد.برای همین از استان های دیگه برای کار به این شهر می آمدند.اما سالهاست که این کارخانه جات برشکست شده است به علت نالایقی نماینده ها.چیزی که بیشترین رای را برای نماینده ها می آورد وعده و وعیدهای نمایندگان برای برپا کردن دوباره این کارخانه بود.در دوره قبل یکی از نماینده ها وعده ساخت 12 کارخانه دیگر در کنار این کارخانه ها داد اما پس از انتخاب سهام کارخانه را به ترک ها فروخت و کارخانه های نساجی را فراموش کرد.جوری که وقتی سوله های یکی از کارخانه ها را خراب کردند حتی یک اعتراض هم نکرد.هال شما از این کارگران بیچاره که فقط وعده میشنوند و بیخیالی مسئولین را میبینند چه انتظاری دارید.اگر خودتان بودید چه میکردید.لازم است یکم مسئولین خودشان را جای مردم بزارند تا درد آن ها را بفهمند با تشکر فرزند یکی از هزاران کارکر کارخانه نساجی

0
0
شناسه: 5388 |  م.ر

سلام تو شهرستان قایمشهر 4 تاکارخانه بوده که با بی مدیریتی آقایان نمایند شهرستان هر 4 کارخانه بسته شده است که هم بیکار به صورت زوج و فرد دارند مسافرکشی میکنند ادم یکسال حقوق نگیرد جانش به لب میرسد تو رو به خدا به داد این کارگران بدبخت که شاید یکسال و نیم است حقوق نگرفتن برسید

0
0
شناسه: 5373 |  عباس رحیمی

این اقدام ناشایستی است. آقای احمدی نژاد فارغ از هرگونه نگاه و رویکرد سیاسی ریس جمهوری ایران است. احترام به او احترام به ملت ایران است. این رفتار ناشایست نباید سنت شود و لازم است همگان آن را تقبیح کنند.

0
0
شناسه: 5370 |  امیر

چه گناهی کرده این مرد که او را کتک زدند؟

0
0
شناسه: 5369 |  سعید ح
ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: