کد خبر: ۹۱۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۷

حتما شما هم شنیده‌اید چند وقت پیش ولادیمیر پوتین در جریان دیدار حسن روحانی از روسیه به او یک سپر رزمی دوران شاه عباس را هدیه داد. می‌گویند پوتین ضمن اهدای سپر از سه نفر از سیاستمداران دیگر دنیا دعوت کرده جهت شناساندن تفاوت‌های فرهنگی به چالش اهدای هدیه به سیاستمداران جهان بپیوندند. بعد هم هشتک زده: # جیمز کامرون # رییس‌جمهور چین و # باراک اوباما


جیمز کامرون: من ضمن تشکر از دعوت پوتین چون روسیه را تحریم کرده‌ایم فعلا در این مورد اظهارنظر نمی‌کنم تا ببینم باراک چی کار می‌کنه.


رییس‌جمهور چین: من به پرزیدنت حسن سند گسترش صادرات به ایران را اهدا می‌کنم. ضمنا از روی سپر اهدایی هزار عدد مونتاژ می‌کنم و به همه موزه‌های جهان می‌فروشم. در ضمن خودم از رهبر کره شمالی و اولاند و اسفندیار رحیم مشایی دعوت می‌کنم  به این چالش بپیوندند.

صدای رادیو کره شمالی: خورشید کره. بزرگ فرمانروا و صاحب ما رفته‌اند گل بچینند. ضمن تشکر از برادر بزرگ کره اعلام می‌کنیم دعوت به چالش ضد امنیت ملی کره بوده و ما در صورت اقدام بعدی فورا سئول را بمباران می‌کنیم.

مشایی: دعوت‌های خوبش مال مردم است دعوت‌های بدش مال ما. من هم بهار را به جهان اهدا می‌کنم. به امید مدیریت جهانی محمود


بیل کلینتون: تا می‌آید داستان من و هیلاری سامان بگیرد شما هشتک مونیکا را علم می‌کنید. حالا که این طور شد من هم وزارت دفاع امریکا را به چالش حمله به یک کشور دعوت می‌کنم.


وزیر دفاع امریکا: چون دوره هشتک بازی و تشتک بازی ما گذشته ما در پنتاگون سناریوی هشتک موازی را به وجود آوردیم. یعنی انتقال فناوری چالش چریکی از طریق کمک‌های ترکیه و عربستان. فلذا من از ملک عبدالله و اردوغان دعوت می‌کنم به این بازی بپیوندند.

اردوغان: من چون چیزی در بساط ندارم هشتک داعش را راه می‌اندازم. هم بازی است هم دیپلماسی. فال است و تماشا.


پادشاه عربستان: ما که حال نداریم راه بریم. کی میره این همه راه را. هر چی برادر اردوغان انجام داد مورد تایید ما است  خوانندگان عزیز می‌بینید که دنیا فعلا درگیر چالش بازی است و کسی فرصت ندارد به امورات جهان رسیدگی کند. بنابراین فعلا کرکره تاریکخانه را می‌کشیم پایین ببینیم این هشتک پراکنی  کی و کجا تمام می‌شود.

 

اعتماد

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری