کد خبر: ۹۱۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۹
حتما شما هم تا به حال چیزی در مورد صفحه بچه‌پولدارهای تهران در شبکه‌های مجازی شنیده‌اید و حتما مخالفان این قشر را هم دیده‌اید که چه کمپین‌هایی ضد بچه پولدارها راه انداخته‌اند.

کلا ما ایرانی‌ها استاد راه‌اندازی کمپین هستیم. من اصلا پیشنهاد می‌کنم جهت ساماندهی کمپین‌ها وزارتخانه کمپین تشکیل شود. هرچند یکهو دیدی نهادهای موازی هم هوس کمپین بازی به سرشان زد. به هرحال الان من چون همزمان هم عضو کمپین مخالفان بچه‌پولدارها و هم از اعضای موافقان بچه پولدارها هستم نمی‌دانم باید این مطلب را چطور از آب و گل در بیاورم. از دوستان تقاضا می‌کنم با دعوت نکردن من به پیوستن به کمپین‌های متضاد آبروی مرا حفظ کنند. لایک است دیگر آدم می‌زند خوش خوشانش می‌شود. راستش من نمی‌دانم چرا آدم می‌تواند و حق دارد با پیکان و پرایدش عکس بیندازد بگذارد تو فیس‌بوک اما با پورشه و مازراتی‌اش نمی‌تواند. شاید چون این ماشین‌ها کارت سوخت ندارند ممنوعیت به اشتراک گذاشتن تصویر شامل‌شان می‌شود؟

من خودم اگر پورشه داشتم چون خیلی آدم فرهیخته و فرهنگی‌ای هستم و ندیدبدید نیستم خب فورا صد و چهل و سه عکس با پورشه‌ام می‌گرفتم و در کلیه شبکه‌های مجازی مجاز و غیرمجاز به اشتراک می‌گذاشتم. مگر نمی‌گویند دانستن حق مردم است؟ من هم در جهت دانستن مردم این عکس‌ها را برای همه به نمایش می‌گذاشتم. اصولا ضرب‌المثل‌های ما هم موید همین موضوع است. از قدیم گفته‌اند دارندگی و برازندگی. می‌بینید؟

کلا نظام ادبیاتی ما هم بر اساس سرمایه‌داری و حمایت از ثروتمند نهادینه شده. البته برای دل ما هم ادبیات روایات ومثل‌هایی رو کرده. مثلا گفته قناعت، توانگر کند مرد را. یعنی با قناعت می‌شود به زودی‌زود پورشه خرید و عکس گرفت. حالا بزک نمیر باهار میاد هم البته در همین ادبیات هست. یعنی ادبیات فارسی خدا را شکر فکر همه جایش را کرده و من از تمام شاعران و نویسندگان همه قرون این ادبیات تشکر می‌کنم. دیگر از که تشکر کنم؟

از ماموران زحمتکشی که این هفته گرامیداشت‌شان هست. چرا؟ چون کاری به کار این جوانان ثروتمند ندارند. این باعث شده جهانیان بفهمند همه‌چیز در ایران آزاد است. یعنی شما به عکس‌ها که نگاه می‌کنید می‌بینید ماشاءالله همه‌چیز روی میز هست و خدا را شکر کسی به آنها نمی‌گوید بالای چشم‌تان ابروست. بنابراین به جای اینکه به دارندگی و برازندگی آنها بخل بورزیم بیاییم از آنها تشکر کنیم که به جهان نشان دادند در این مملکت سر سبیل شاه هم می‌شود نقاره زد اگر...
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری