کد خبر: ۸۹۸۹۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۸
در چهارگوشه دنیای فوتبال؛
تیم ملی در تهران اردوی خوبی برگزار کرد و تمام امکاناتی که برای تیم ملی بزرگسالان داشتیم، در اختیار آنها قرار دادیم اما بچه‌ها در اردوی چین و خود کره مشکل غذایی داشتند و ما نتوانستیم آشپز بفرستیم و مجبور شدند هر غذایی که هست را بخورند!

مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص دلایل شکست و ناکامی تیم ملی امید گفت: «تیم ملی در تهران اردوی خوبی برگزار کرد و تمام امکاناتی که برای تیم ملی بزرگسالان داشتیم، در اختیار آنها قرار دادیم اما بچه‌ها در اردوی چین و خود کره مشکل غذایی داشتند و ما نتوانستیم آشپز بفرستیم و مجبور شدند هر غذایی که هست را بخورند.»

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی اعتدال ، نبی افزود: «مشکل آنجاست که قوانین در دهکده برای ورزشکاران حرفه‌ای و آماتور یکسان است. بچه‌ها گروهی زندگی کردند، اینترنت نداشتند و ... در هر اتاق 4 نفر می‌خوابیدند البته این شرایط برای قهرمانان جهان و المپیک چین و سایر کشورها هم هست.»آنطور که خبرورزشی نوشته نبی درباره اینکه گفته بود سرمربی تیم امید نباید برکنار شود نیز گفت:‌ «ما که نمی‌توانیم روی هوا تصمیم بگیریم. کادر فنی باید به کمیته فنی گزارش بدهد و کمیته فنی آن را به رئیس فدراسیون بدهد تا بررسی شود و ببینیم مشکلات تیم امید کجا بوده است و بعداً تصمیم بگیریم.»

نبی درباره اردوی همزمان بزرگسالان و تیم ملی امید که برای اردوی المپیک آماده می‌شود، گفت: «در این مورد دو پیشنهاد وجود دارد؛ یکی اینکه زمانی که اردوی تیم ملی و لیگ تعطیل است این بازیکنان در اختیار سرمربی المپیک قرار گیرند و دیگری اینکه بازیکنان تیم ملی که در اختیار باشگاه‌ها هستند را در اختیار تیم المپیک بگذاریم. هنوز تصمیم نهایی اتخاذ نشده است.»

 

مجیدی؛ دستیار اول سرمربی خارجی استقلال!

نتایج استقلال مقابل تیم‌های مدعی لیگ، باب میل مدیران باشگاه نیست.اگرچه آنها از اتفاقات اردوی پرسپولیس درس گرفته‌اند و نمی‌خواهند بی‌محابا در مورد کادرفنی تصمیم‌گیری کنند ولی شنیده می‌شود آبی‌ها حتی برای جانشین سرمربی خود هم خواب‌هایی دیده‌اند.

 

 

به گزارش اعتدال به نقل از خبر ورزشی برخی گمانه زنی ها حاکی از این است که آنها روی برانکو یا کرانچار به عنوان سرمربی حساب باز کرده‌اند و برای مشروعیت بخشیدن به این انتخاب و به ‌دست ‌آوردن دل سکوها، قصد دارند فرهاد مجیدی را هم به عنوان دستیار اول در کنار سرمربی خارجی خودقرار دهند تا او آرام آرام خود را برای نفر اول شدن در جمع استقلالی‌ها آماده کند.

 

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
0
0
مسکل تیم ملی سفارشی بودن بازیکنانشه !
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری