کد خبر: ۸۶۷۷۱
تعداد نظرات: ۴۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵
چه بخواهند چه نخواهند حاشیه همیشه درباره شان وجود دارد، بازیگران، خواننده ها و به طور کلی هنرمندان را می گویم. افراد مشهور و چهره ها همیشه در مرکز توجه از سوی طرفدارانشان هستند و کوچکترین خبر از آنها می تواند برای مخاطبانی که کارهای آن ها را دنبال می کنند جذاب باشد. زیر ذره بین بودن مطمئنا برایشان خوشایند نیست اما همانقدر که آنها از این موضوع فراری اند، مردم هم دوست دارند در زندگی آنها سرک بکشند و از جزئیات همه چیز باخبر شوند. این روزها هم سینما ایران پر از حاشیه و اخبار مختلف درباره ازدواج و طلاق هنرمندانی شده که محبوب مردم اند و همین محبوبیت است که آنها را سر زبان ها انداخته.

                                                                  جدایی فرزاد از آزاده...

داغ ترین خبری که این هفته روز قبل در محافل خبری و رسانه ها به صورت رسمی عنوان شد؛ خبر جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری بود که شاید هنوز یکسال هم ازدواجشان نگذشته است و عکس های عقد آنها هنوز هم در شبکه های مختلف اجتماعی جزو پر بازدید هاست.

برخی از اهالی مطبوعات از مدتها پیش حتی قبل از اجرای مشترک این دو مجری جوان در برنامه سال تحویل خبرهایی از اختلاف آنها شنیده بودند اما موضوع هیچ وقت تا این حد جدی نشده بود. این ماجرا زمانی رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت که یک هفته نامه گزارشی از اختلافات دو مجری تلویزیون منتشر کرد اما مستقیما به نام آنها اشاره ای نکرد. اینجا بود که پای نفر سومی هم به میان آمد و بحث ها و روایت های متعددی از جمله صدای ضبط شده و تلفن های مشکوک  و... مطرح شد. تا اینکه آزاده نامداری در گفت و گو با یک روزنامه سینمایی تلویحا به ماجرای طلاقش اشاره کرد تا این موضوع پایانی باشد بر همه شایعات. او در این گفت و گو گفته: آزاده نامداری قطعا زندگی‌اش آبستن اتفاقاتی بوده و هر جوری هم که مدیریت کرده نتواسته جلوی رخداد بیرونی آن را بگیرد. اما من اصلا سعی نمی‌کنم که بگویم این اتفاق نیفتاده یا مقصرش کس دیگری بوده است. من می‌خواهم بگویم که این اتفاق می‌تواند در زندگی هر کسی بیفتد ...
تیر ماه سال 92 بود که سید حسن خمینی خطبه عقد آزاده نامداری و فرزاد حسنی را جاری کرد و آن ها هم چند روز بعد با حضور در کنسرتی ازدواجشان را رسما اعلام کردند.

اما شنیده های غیر رسمی حکایت از آن دارد که حواشی این حرفه و حتی شاید برخی کنجکاوی ها و دخالت های نا به جا باعث بروز اختلافاتی میان این دو مجری محبوب شد. تا جاییکه که سرانجام کار آنها به طلاق کشید. کش و قوس و اختلاف بین نامداری و حسنی از ماه ها پیش شروع شده بود و حتی برخی از دیده شدن نامداری در دادگاه خانواده هم سخن به میان آوردند اما نکته قابل توجه اینجاست که چرا زندگی این دو مجری مطرح حتی نتوانست یکسال هم دوام بیاورد. آیا حسادت و کینه ورزی اطرافیان باعث این جدایی شده یا ماجرا چیز دیگری بوده و شاید بعدها با شکستن مهر سکوت یکی از این دو نفر راز این جدایی برملا شود. اعلام خبر رسمی جدایی این زوج در همین چند روز هم بازتاب های گسترده ای داشته، سید رضا صائمی منتقد سینما و تلویزیون که از دوستان فرزاد حسنی نیز هست، در مطلبی که یکی از شبکه های اجتماعی به اشتراگ گذاشته به این زوج بابت جدایی شان تبریک گفته. او نوشته، جدایی این دو مجری به خودشان مربوط است( هرچند خیلی ها که از این دو متنفر بودند از این خبر خوشحال می شوند) اما طلاق نه خوشحالی دارد نه ناراحتی ! یک تصمیم سخت اما حیاتی است! طلاق منطقی خود مظهر عشق است و خیلی بهتر است از ازدواج های صوری و زوری که یک عمر تن به تحمل و رنج می دهند! چون جسارت این کار را ندارند! آنهایی که یک عمر مجبورند ادای زوج خوشبخت را درآورند! اگر فرزاد و آزاده بر مبنای دلایل عقلانی و منطقی و با تفاهم از هم جدا شده باشند باید به آنها تبریک گفت!

از خوانندگی در شب یلدا تا جدایی از همسر و انتخاب چادر

اما خبر داغ و پر سر و صدای دیگری که این روزها نقل محافل مختلف شده و شاید بهتر باشد بگوییم موبایل به موبایل بین افراد مختلف رد و بدل می شد کلیپ کوتاه تصویری از حضور الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی و اعلام رسمی او درباره انتخاب پوشش چادرش بود.
الهام چرخنده بازیگر مطرحی است که شاید در تمام سالهای حضورش در سینما و تلویزیون آنقدرها هم پرکار نبود اما بخاطر اجرای مسابقه ای که به همراه همسر سابقش جلوی دوربین می رفتند شهرت بیشتری پیدا کرد.

"ستاره مهاجر" نام مسابقه ای بود که الهام چرخنده و فرشید نوابی به عنوان اولین آکادمی موسیقی اجرایش می کردند.

در این سالها چرخنده و همسرش نوابی در محافل مختلف با هم دیده می شدند و حتی در یکی دو کار با هم بازی کردند اما در آخرین روزهای سال 92 خبرهای مختلفی درباره جدایی این زوج شنیده شد. گویا این زوج پیش از ایام نوروز 1393 تصمیم به جدایی و طلاق خود را عملی کردند. این اتفاق در حالی افتاد که چرخنده و نوابی چندی پیش از جدایی  پس از سالها دوری از عرصه تصویر به فعالیت مجدد خود روی آورده‌اند و در بهار سال گذشته در سریال  "پروانه" ساخته جلیل سامان با یکدیگر همبازی بوده اند. چرخنده همچنین با بازی در سریال "آوای باران" حسین سهیلی زاده و هنرنمایی در نقش زیور نیز بعد از چند سال مورد توجه خیلی ها قرار گرفت. اما ماجرای دیگری که باعث شده این بازیگر بیش از پیش در کانون توجه قرار بگیرد، اظهارات او در برنامه های مختلف تلویزیونی است. او نوروز امسال با انتشار پیامی تصویری سال جدید را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت و بعد از آن هم با حضور در مراسم مختلف و در دست داشتن عکس رهبری ارادت خود را به ایشان ابراز داشت.

این بازیگر چندی پیش نیز با حضور در برنامه ای که به مناسبت عید فطر از سیما پخش شد به طور رسمی اعلام کرد که از الان تا لحظه ای که او را در خاک بگذارند پوشش چادر را انتخاب کرده.

آیا رامبد جوان با نگار ازدواج می کند؟
شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند. البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

بعد از انتشار عکس های پی در پی رامبد جوان با نگار جواهریان و بدون حضور همسرش سحر دولتشاهی بود که شایعاتی درباره جدایی این زوج بازیگر دهان به دهان چرخید.

هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود. شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.


زوج رمانتیک "راه بی پایان" در پایان راه
خیلی از مخاطبان تلویزیون آزاده صمدی و هومن سیدی را با سریال پرطرفدار "راه بی پایان" شناختند. آنها با وجود اینکه پیش از آن سریال هم نقش آفرینی هایی داشتند اما با پخش این سریال بود بر سر زبان ها افتادند.

جدای از داستان سریال و ویژگی هایی که نقش این دو داشت خبر ازدواج آنها نیز دلیل دیگری برای این مطرح شدن بود. صمدی و سیدی در این سالها همکاری های مشترک زیادی با هم داشتند. آزاده در سال 91 در فیلم همسرش "آفریقا" بازی کرد و با اینکه این فیلم اولین تجربه رسمی سیدی در زمینه کارگردانی بود خیلی مورد توجه قرار گرفت. البته صمدی در دومین تجربه کارگردانی سیدی، "سیزده" هم نقش آفرینی کرد و نقشی به مراتب تاثیرگذار تر از "آفریقا" داشت. اما حاشیه ها درباره زندگی مشترک این دو بازیگر نیز شاید تا حدودی شبیه به ماجرای رامبد جوان و سحر دولتشاهی باشد با این تفاوت که اینجا پای کس دیگری در میان نیست. اما سوال درباره جدایی و طلاق این دو بازیگر جوان نیز در شبکه های اجتماعی و زیر پست هایی که هر یک از این دو بازیگر به اشتراک می گذارند همچنان ادامه دارد و از آنجایی که تا به حال هیچ منبع رسمی خبر موثقی در این باره منتشر نکرده حدس و گمان های زیادی در این باره زده می شود. نکته دیگر اینکه این دو بازیگر در صفحه اینستاگرامشان عکس های شخصی شان را به اشتراک می گذارند و هیچ جوابی هم به پرسش هایی که درباره جدایی شان شده نمی دهند.


تازه عروس سینما و این همه جنجال
در این چند ماه اخیر فقط جدایی و طلاق بین هنرمندان نبوده که خبرساز شده و مورد توجه قرار گرفته، ازدواج مهناز افشار با همه حواشی ریز و درشتی که درباره اش مطرح شد یکی از داغ ترین خبرهایی بود که درباره یک سینمایی مطرح شد.


ابتدا نام همسر مهناز افشار به اشتباه اعلام شد و همین مسئله باعث شد تا صحبت از اختلاف سنی ده ساله این بازیگر با همسرش مطرح شود. اما مهناز افشار در گفت و گویی کوتاه اعلام کرد: خبر ازدواج من با آقای رامین صحت دارد. اما با یاسر رامین که هم سن من و متولد 1356 است. خبر ازدواج من با محمدامین رامین(متولد 1366) صحت ندارد. من نمی توانم با مردی که 10 سال از من کوچکتر است زندگی کنم! همسر من یاسین رامین است و از این ازدواج بسیار خرسندم. افشار همچنین گفته: مادر شوهری بسیار محترم، و برادر و خواهرشوهری مهربان دارم و آن‌ها را همچون خانواده خودم دوست دارم.


گفتنی است عکس های مختلفی که در سایت های مختلف به عنوان همسر افشار منتشر شده نیز خود واقعی یاسین رامین نیستند.
قبل از این نقل قول کوتاه از این تازه عروس سینما او در صفحه اینستاگرامش نیز با به اشتراگ گذاشتن این متن مهر تاییدی بر ماجرای ازدواجش زد. مهناز افشار در صفحه اش نوشت: این لحظه پر از دلشوره‌ام اما قوی‌تر از کودکیم ... اما باید من هم در این خلقت و بودن سهمی می‌داشتم؟ نمی‌دانم فقط می‌دانم در این بودن خیلی آموختم، خیلی دیدم و خیلی شنیدم ... خوبی‌هایش را در قلبم حک کردم و بدی‌هایش را بخشیدم به خالقم و جهان هستی. من حالا افسوس نداشتن پدر دارم و هزاران بار شکر داشتن خانواده، دوستانم، رهایی خود امروزم را با تولدی دوباره به آزادی و دوستی و گذشت و صبوری و حتی ایستادگی شروع خواهم کرد. همه شماها را دوست دارم و ممنونم از اینکه هستین و به من عشق و رفاقت درست را یاد می‌دهید.
محمدعلی رامین نام آشنایی برای اهالی مطبوعات بود چون دل خوشی از او نداشتند، اما پس از آنکه خبر ازدواج مهناز افشار با پسر رامین  و در واقع پسر محمدعلی رامین معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد در زمان محمد احمدی نژاد منتشر شد واکنش های زیادی به این ماجرا شکل گرفت. این واکنش ها نه فقط از طرف مطبوعاتی ها بلکه از طرل سینما گران و حتی افراد عادی هم بود و دلیل آن تفاوت مشی و خط فکری این بازیگر و همسرش بود. گرچه بعدها نقل قول های مختلفی درباره طرز تفکر یاسین رامین و تفاوت سبک زندگی او با پدرش شنیده شد اما واکنش ها همچنان ادامه داشت. البته ماجرا به همین جا ختم نشد و جنجال های دیگری بر سر اینکه چرا محمد خاتمی خطبه عقد این دو را خوانده و البته مهریه میلیاردی افشار هم به وجود آمد. همانجا بود که عده ای حرف از تعجب رئیس جمهور سابق به میان آوردند و گفتند رئیس‌جمهور دولت اصلاحات تعجب کرد که چرا پسر محمدعلی رامین، او را برای خواندن خطبه عقد انتخاب کرده اما بعد مشخص شد ایشان تا آن لحظه او نمی‌دانست که عروس‌ مهناز افشار است.


در این میان برخی از بازیگران تاکید زیادی بر حفظ امنیت حریم خصوصی بازیگران کردند و بهاره رهنما در مطلبی انتقاد آمیز در فیس بوک واکنش های منفی سینمادوستان ایرانی را زیر سوال برد. او در این یادداشت نوشت: متاسفم از این همه آدم قضاوت گر و نا بالغ که تمام مشغولیت دیروز و امروز و نوشته هایشان شده نیش و کنایه زدن به یک بازیگر معروف به خاطر ثبت ازدواجش! و یا شاید بخاطر تمام مشکلاتی که با معروفیت ادم های این حرفه دارند.متاسفم از اینکه همه جای دنیا هنرمندان در چنین روزی کلی جملات زیبا و ارزوهای خوب از مردمشان می شنوند و در این کشور این طور به یک هنرمند حمله می شود کامنت ها و جملات ادمها از دیروز تا الان تمام قلبم را به درد اورده اینکه همسر او فرزند کیست به ما چه؟ به شما چه؟ این خصوصی ترین تصمیم زندگی یک انسان است دست از سر زندگی ادمهای معروف بردارید این واقعا روا نیست و این پوسیده ترین طرز فکر است که پدر کسی یا مادرش تا ابد برچسب شخصیتی اوست ، کمی به فکر خودمان باشیم تا دیگران!
یاد یک جمله از نمایش قبلیم نوشته خودم افتادم:
ما ادمای معروف هیچیمون عادی نیست وهیچیمون مال خودمون نیست ،نه عروسیمون ،نه طلاقمون ،نه مرگمون ،نه غربتمون هیچی!
بهنوش بختیاری نیز در صفحه شخصی اش در فیس بوک نوشته است: مهناز عزیزم اول از همه ازدواجت؛این اتفاقِ قشنگ زندگیتو بهت تبریک میگم و از خدا براتون بهترین ها رو آرزو میکنم. و همینطور کسب جایزه ی فیلم اربیل و تندیس حافظ. ما همیشه کنارت و حامی تو هستیم و به هنرت، وجودت، قلب پاکت افتخار می کنیم و به عقایدت احترام میذاریم تبریک به توانِ هزار...
چند روزی از خبر ازدواج مهناز افشار گذشت و به قول معروف تب و تاب ماجرا خوابید تا اینکه یک دیالوگ جنجالی از مرضیه برومند دوباره این وصلت را به صدر اخبار کشاند. مرضیه برومند کارگردان مطرح تلویزیون و سینما که به زودی جدید ترین ساخته اش فیلم سینمایی "شهر موشها" اکران می شود در سخنرانی اش در یک مراسم به مهریه میلیاردی بازیگری اشاره کرد که با یک آقازاده سیاسی ازدواج کرده. برومند درگفت و گویش با یک هفته نامه سینمایی اظهار داشته، یاسین رامین در کار واردات دارو است و ملک ۳۰ میلیاردی را پشت قباله مهناز افشار گذاشته!
این کارگردان سینما و تلویزیون پیش از این گفت و گو در اعتراض به وضعیت تئاتر کشور گفته بود: متأسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! تا امید اهالی تئاتر ته نکشیده است، فکری کنید! این چه بودجه‌ای است برای تئاتر مملکت؟! باید خجالت بکشند!
برومند در بخش دیگری از مصاحبه اش با آن هفته نامه گفته: چند روز بعد این خانم به من پیغام داده بود که مهربه من ۱۰ شاخه گل نرگس است که اگر شما را اذیت می کند، آن را هم تقدیم تئاتر ایران می کنم. من هم برایش پیغام فرستادم که نیازی به این گل ها ندارم. اگر می خواهید به تئاتر ایران کمک کنید آن بنز زیر پایتان را بفروشید و پولش را به حساب خانه تئاتر واریز کنید.
اما ماجراها به همین جا ختم نشد مهدی کرم پور کارگرادان سینما و تلویزیون که مهناز افشار همکاری های متعددی با او داشته نیز دست به قلم شد تا جواب دیگر همکارش را بدهد. کرم پور در پاسخ به مرضیه برومند نوشت:
این جا سر کشی، اظهارنظر و دخالت در خصوصی ترین لحظات زندگی دیگری یک معضل فرهنگی ست. به حکومت ها و ایدئولوژی و جناح بندی های سیاسی هم ربطی ندارد.
مثل صدها مورد روزمره ای که همه مان مثال داریم… مثل بسیار لحظات عمومی تجاوز به حریم شخصی هنرمندان و ورزشکاران و سیاست مداران و اساتید و دانشجویان و جوانان توسط همین مردم نازنین و گاه تحصیل کرده… مانند هزاران مورد آشکار تعدی در معابر عمومی؛ به لباست، پوششت، عقیده ات…
حساب سایت های مغرض سیاسی با نقاب ارزشی و آزادی خواهی که سر جا… اما ما که خیلی وقت ها فردی یا گروهی قربانی این رفتاریم، در موقعیتی دیگر، بدترین مرتکبین و شنیع ترین مهاجمینش می شویم. بی توجه و نادانسته شاید.
مهناز افشار با یاسین رامین در کمال صحت عقل و سلامت تن ازدواج کرده اند. مع الوصف مخالفت خیلی ها (از جمله پدر داماد و سیاسیون افراطی و سایت های این ور و آن ور) با هم خوشبختند و هم را دوست دارند و حالا قند سوژه ی روزنامه های زرد و محافل خصوصی عوام و شوربختانه خواص شده اند.
خطبه ی عقدشان را هم سید محمد خاتمی خواند و به عکس اطلاع رسانی نادرست خانم مرضیه برومند من به شما می گویم که پرده پوشی هم در کار نبود و آقای خاتمی کاملا عروس و داماد و خانواده هایشان را خوب می شناخت و پذیرفته بود و… حال همه هم خوب بود.
از دیگران کمتر انتظار است، متاسفانه. اما خواستم برای حرف های دنباله دار کارگردان محبوب کودکی مان بنویسم؛ از شما بعید است که به بهانه ی بودجه ی اندک تیاتر با نشر اطلاعات غلط از مهریه ی این و اتومبیل زیر پای آن و سهم خواهی از نصف قیمت آن ها به نفع تیاتر! برای نمایش خود و شاید تبلیغ کار جدید پرطمطراق میلیاردی تان با روش های پوپولیستی عکس مار بر تخته بکشید.
هر دوی این بچه ها می توانستند فرزندان شما باشند. برای حل مسأله از روابط نزدیک و حمایت های بی دریغ شخصیت های سیاسی حاضر بر پشت صحنه ی یک کار عروسکی "شهر موش های ٢" که با آن تبلیغات مفصل توانایی های ویژه تان بر ما مبرهن است، مایه بگذارید و به ما نشان بدهید که چقدر در اعمال اصول و انجام نظریات خود ثابت قدمید.
همه چنان که می نماییم باشیم و شما هم با خاطرات خوش کودکی ما هم بازی نکنید. لطفن.
نوه پروین سلیمانی هم عروس شد
اما ازدواج ماهچهره خلیلی بازیگر خوش اخلاق سینما و تلویزیون که نوه دختری پروین سلیمانی بازیگر قدیمی است نیز از جمله اتفاقات جدید در سینمای ایران است.

این بازیگر با ابراهیم اشرفی که از مدیران فیلمبرداری باسابقه و حرفه ای سینماست ازدواج کرد.

آنها که چند ماهی بود در تدارک مراسم عروسی شان بودند اما به یک باره این خبر را رسانه ای کردند، سر یکی از پروژه هایی که با هم کار می کردند آشنا شدند و این آشنایی شان منجر به ازدواج شد. البته پیش از این و سالها قبل یعنی حدود سال 86 خبر نامزدی ماهچهره با شاهد احمدلو بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون نیز شنیده شد، اما این نامزدی در نهایت به ازدواج منجر نشد.

انتشار یافته: ۴۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۳
فاطمه حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
1
2
عالی
ناشناس
|
-
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
0
1
خوب بود...اما همش مبهم
نیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۸
0
1
آزاده صمدی وهومن سیدی روخیلی دوس دارم خیلی بهم میان جالب بودبرام
هلنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
0
2
جالب نبود من که میگم همش شایعه است
بیتا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
2
0
چرا انقدر چرت وپرت میگید رامبد جوان وسحر دولتشاهی بچشون تازه به دنیا اومده.قابل توجه کسانی که همه چی چشم وگوش بسته قبول میکنند
آیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
0
0
قسمت طلاق ها اصلا جالب نیست زندکی بی پایه اساس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
0
1
عالی بود
شیدا علی اصفهانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
0
2
انگار طلاق مد شده بین بازیگرا
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
1
2
اینها از بس بی حجابن و خدا را فراموش کردن زندکی جطور دوام میاره نکاهشون کنید کدومشون حجاب درست دارن بااینکه مسلمونن خوب معلومه برکت از زندکیشون میره
شیرین
|
-
|
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
2
2
دیگه حالم داره از این زنان بازیگرنمای بی حجاب به هم میخوره کاری کردن ادم نمیخوادتلویزیون ببینه .چطور به اینا اجازه میدن جلوی دوربین بیان .خودم زنم وحالم داره ازجنس زن به هم میخوره چون باعث سرشکستگی مامیشن .بچه هایمان سخت درمعرض خطرن!البته تقصیر شوهراشونه .میدونی ا شوهراشون دوست دارن زناشون درنگاه مردهای دیگه زیبا جلوه کنند .ببینید چه زمانه ای شده!نعوذ بالله من قضاء السوء
پاسخ ها
ساغر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
چرا مزخرف میگی؟تو و امثال تو هستین که جامعه رو به فساد کشیدین.اون بدبختا نون بازوشونو دارن میخورنو بازیگرن و حرفه شون اینه اونوقت تویه ادم میای اینجوری توهین میکنی بهشون؟تو اگه خیلی بلدی برو جلو شوهر خودتو بگیر که نره یواشکی 2تا 2تا زن صیغه کنه.تو اگه بلدی نمیخاد تو اینترنت پرسه بزنی برو بشین کهنه بچه تو بشور خانوم!!!متاسفم که هنوزم این چنین فکرای عقب مونده ای تو کشورمون داریم...افسوس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
0
4
کاش رامبد طلاق نمی گرفت.من دوسش دارم.
حالا چرا رفت سمت نگار .
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
0
2
واقعا رامبد جوان طلاق گرفته ؟من که باور نمیکنم!!!
سحر به اون خوبی!
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
1
1
ماه چهره خلیلی رو خیلی دوست دارم خیلی بازیگر با استعدادیه
مهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
1
0
ایا این خبر در مورد رامبد جوان واقعا حقیقت داره
مهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
0
1
ایا این خبر در مورد رامبد جوان واقعا حقیقت داره
ساغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
0
3
این خانم شیرین و سمیرایی که دم از حجاب و .... میزنن بجای این حرفا بهتره که پاشونو تو محیط مجازی نزارن و حرفای مزخرف نگن چراکه این به اون هیچ ربطی نداره.حالا اگه شوهر یا دوس پسراشون افتادن دنبال یکی دیگه اون دیگه بحثش فرق میکنه و از ...سوزی شونه هه!خانوم شما اگه بلدی برو حجاب خودتو حفظ کن.لازم نیس مردمو قضاوت کنی.همه چی تو حجاب خلاصه نمیشه...شما برو. کارای دیگه تو اسلامی کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
0
0
خاک تو سرتون
خاتون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
1
1
رامبد و سحر خیلی به هم میومدن متاسفم براشون بزرگترین اشتباه زندگیشون رو کردن اگه واقعا از هم جدا شدن یه تار موی زنش به همه ی زنا میارزه چه برسه به نگار!?!?!?!?!?!?!?
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
1
2
به نظرمن رامبد جوان با طلاق گرفتن از سحر فقط کاری کرد که خیلی بی اهمیت بشه
ریحانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
0
2
درسته برکت از زندگیه اینا رفته که همشون طلاق میگیرن
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
2
0
من عاشق رامبدم
شادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
1
0
دهکردی رو دوس دارم بقیه برن بمیرن
فاطی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
1
1
من عاشق رامبدم حیف شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
1
0
عه جدی
فاطیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
0
1
من عاشق همه هنرمندان به خصوص آقای جوان وخانم جواهریان هستم وبه نظرم دخالت توی زندگیشون اصلا ربطی به ما نداره ومتاسفم برای کسانی که شایعه پراکنی میکنن
محمدجواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۱
0
0
واقعا متاسفم بااین کارهای بازبگران
حنانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
0
0
من‌خیلی
خیلی رامبد رو دوس دارم
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
0
0
واقعا که من روی رامبد یه چیز دیگه حساب می کردم سحر از جواهریان صددرصد سره
بهمنی جذاااااااب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۳
1
0
چرته بابا...رامبد جوان با سحر دولتشاهی طلاق نگرفتند!!!
ثاراللهیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
1
1
متاسفم که بی حجابی و فساد تو سینما رواج یافته کمی تامل کنیم؟به کجا....درباره طلاق ها متاسفم که در قرآن خداوند میفرماید منفورترین کارها نزد من طلاق است
شیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹
0
0
منم واسه تو متاسفم که بدون خبر داشتن از زندگی اونا دربارشون قضاوت میکنی...اونا ک عاشق طلاق نیستن که بگن وای بدو بریم طلاق بگیریم واس تنوع....تو اگه اهل قران بودی جمله دیگشم میدونستی ک از منفور ترین کارها تن دادن به ذلته...ادما وقتی میفهمن زندگی مشترکشون داره به ذلت کشیده میشه طلاق میگیرن...یکم فک کن کوته فکر
نان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
1
0
خدایا شکرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
0
0
من عاشققققق رامبدم مخصوصا خنده هاش
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
0
0
من واقعا یرای این زن ها متاسفم حالم ازشون بحم می خورهههههه اه اه اه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۶
0
0
هاها به ماچه ؟به شماچه؟به آنها چه ؟به همه چه ؟بذاريد راحت باشن با
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
0
0
خوب
نمیگم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۳۱
0
0
اصلابه من وشما چه زندگی خودشونه بزارین هرکاری دلشون میخادبکنن
منصوره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
0
0
خدا آخر عاقبت همه رو بخیر کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
0
0
عاشقشم جون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
0
0
عاشقشم جون
Baran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
0
0
چرته رامبد جوان وسحر دولتشاهی طلاق نگرفتن
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
0
0
سلام به همه دوستان
نگین به ماچه که تو زندگی بازیگرا چی میگذره بازیگرا یه جورایی الگوی نسل جوون ما هستن پس مهمه که چطوری زندگی می کنن..یا ازدواج نکردن یا طلاق میگیرن..
وقتی خودسون دارن میگن تو سینما فساد شما چرا طرفداریشدن رو میکنید
وقتی هر روز یکی نقش همسرت رو بازی کرد،هر روز با یکی گفتی و خندیدی دیگه علاقه و عشقی به زن و یا شوهر خودت نمیمونه اگر هم باشه قطعا مقایسه میکنی زیبایی های افراد رو باهم.
جبهه نگیرین منطقی باشین وقتی من و شما تلویزیون میبینیم یعنی نقش اساسی تو زندگی و تربیت بچه هامون داره پس باید همه چیز حداقل خوب باشه نه عاالی......
حجاب.عفت.غیرت و غرور یک انساسه که بهش شرف و آبرو میده وقتی اینا نباشه آبرویی هم نیس واگه در ظاهر باشه قطعا روزی نابود میشه.
جمله های حضرت آقا رو شنیدین مضمونش اینه که میگن فرد بدحجاب رو نباید کامل رد کرد اونا هم اشک میریزن و واقعا یه وقتایی دلشون از ما پاکتره ولی باید قبول کنیم که نقص دارن و نقصشون در ظاهرشونه.ماهم نقص داریم.نقص ما در باطنه..البته باید نهی از منکر کنیم....
خلاصه دوستان حواسمون باشه چه میکنیم و چی میگیم ..هرکسی مراقب اعمال خودش باشه و عفت و غیرت خودش رو حفظ کنه..واز طرفی هم بپذیریم که بعضی از بازیگرا دیگه شورش رو درآوردن تو بدحجابی،خنده و شوخی با نامحرم...
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ