کد خبر: ۸۵۴۱۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
استقبال ویژه مردم از اکران عیدفطر
«آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» آخرین ساخته بهروز افخمی ، در دو روز اول اکرانش بیش از 47 میلیون تومان فروش داشته است. همچنین فیلم امروز ساخته رضا میرکریمی نیز به دلیل استقبال ویژه تماشاگران در دو روز پیاپی ، یعنی پنج شنبه و جمعه در سینما آزادی به سانس فوق العاده کشید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی اعتدال ، فیلم سینمایی «آذر،شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی در دو روز اول اکرانش بیش از 47 میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم فقط در روز پنجشنبه(2 مردادماه) حدود 15 میلیون و 700 هزار تومان فروش داشته است و جمعا طی دو روز اول اکرانش ، 47 میلیون و 400 هزار تومان فروخته است.

«آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» آخرین ساخته بهروز افخمی است که جایزه بهترین فیلم سی و دومین جشنواره فیلم فجر را بطور مشترک با فیلم «رستاخیز» گرفت.

فرجی مدیر پخش حوزه هنری، در این باره گفت: «فرشته ها باهم می‌آیند» در دو روز اول اکران خود 10 میلیون و 800 هزارتومان فروخته است. وی ادامه داد: اکران شهرستان این فیلم شروع نشده است و فعلا این فیلم به سرگروهی سینما آزادی در 16 سینمای شهر تهران اکران شده است.

فیلم سینمایی «رد کارپت» نیز در کل یک میلیارد و 550 میلیون تومان که در تهران یک میلیارد و 100 میلیون و 450 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروخته است.

فیلم سینمایی «کلاشینکف» سعید سهیلی که اکران خود را از روز چهارشنبه اول مرداد ماه آغاز شده است در اولین روز اکران 15 میلیون و روز پنج‌شنبه 30 میلیون تومان فروخته است که در مجموع در دو روز اول اکرانش، 45 میلیون تومان فروش داشته است.


اکران «امروز» در سینما آزادی به سانس فوق‌العاده رسید

استقبال از فیلم امروز در سینما آزادی به گونه ای بود که در روز پنج شنبه، نمایش این فیلم به سانس فوق العاده کشید و تماشاگران از سانس ۱۲ تا ۲ بامداد روز جمعه به تماشای این ساخته می رکریمی نشستند.

همچنین استقبال از فیلم «امروز» در سینما آزادی باعث شد این سینما ساعت ۲ بامداد روز گذشته (جمعه ۳ مرداد ) سانس فوق‌العاده برای نمایش فیلم در نظر بگیرد.
فیلم «امروز» جدید‌ترین ساخته رضا میرکریمی که از روز چهارشنبه نمایش خود را در سینماهای تهران و شهرستان آغاز کرده است با استقبال مخاطبان در سینما آزادی مواجه شد.

استقبال از فیلم «امروز» در سینما آزادی به گونه‌ای بود که در روز پنج شنبه، نمایش این فیلم به سانس فوق العاده کشید و تماشاگران از سانس ۱۲ تا ۲ بامداد روز جمعه به تماشای این ساخته می‌رکریمی نشستند.
فیلم «امروز» به کارگردانی رضا میر کریمی اگرچه اکران عمومی خود را با سینماهای کمی آغاز کرده ولی قرار است در روزهای آینده سینماهای بیشتری را در اختیار بگیرد.پرویز پرستویی ، سهیلا گلستانی و شبنم مقدمی بازیگران اصلی این ساخته میرکریمی هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری