کد خبر: ۸۰۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۲

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمنان هم اکنون با اعمال تحریم ها، بنیان اقتصاد ما را هدف قرار داده اند، گفت: باید تلاش کرد اقتصاد ایران تحریم ناپذیر شود.

به گزارش ایرنا، ˈمحسن رضاییˈ عصر پنجشنبه در گردهمایی رزمندگان شهر زاویه از توابع شهرستان زرندیه به مناسبت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، افزود: تحریم های اقتصادی دشمنان آخرین مصاف غرب با کشور ما است ، بنابراین باید مانند هشت سال دفاع مقدس در این جنگ پیروز شویم.

وی بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی هم اکنون با اعمال تحریم ها، بنیان اقتصاد ما را هدف قرار داده اند که گذر از این شرایط مانند دوران هشت سال دفاع مقدس دشوار است.

رضایی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران با داشتن علم، فناوری و نیروهای جوان متخصص می تواند تحریم های دشمنان را به فرصت تبدیل کرده و کشور را به شکوفایی برساند.

وی گفت: با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی باید دست به دست هم داده و اقتصاد کشور را شکوفا کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: ملت ایران در جنگ تحمیلی با توکل، تدبیر و ایمان، حماسه بزرگ دفاع مقدس را رقم زدند.

وی اضافه کرد: دشمنان آمده بودند که در جنگ تحمیلی کشور ما را اشغال کنند، اما با شکست مواجه شدند و این پیروزی موجب تثبیت پایه های انقلاب اسلامی شد.

رضایی گفت: پیروزی ما در جنگ تحمیلی تنها فتح خرمشهر و شکست دشمن نبود، بلکه دستاورد ما قدرت بازدارندگی کشور بود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران امروز با داشتن انواع موشک، پهپاد، تانک و تجهیزات به توان نظامی بالایی رسیده است و دشمنان جرات حمله به کشور ما را ندارند.

وی بیان کرد: شرایط ما امروز دشوارتر از نبرد دست خالی مقابل دشمنان نیست و باید با تلاش در نبرد اقتصادی و تحریم دشمنان به پیروزی برسیم.

این مراسم با حضور فرماندار شهرستان زرندیه، امام جمعه زاویه، بسیجیان، رزمندگان، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد امام رضا(ع) شهر زاویه برگزار شد.

شهرستان زرندیه دارای پنج شهر مامونیه، زاویه، پرندک، رازقان و خشکرود است که شهر زاویه حدود هفت هزار جمعیت دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری