کد خبر: ۷۸۸۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
شکارچی دختران خردسال به اتهام ربودن 9 دختربچه و تجاوز به 4تن از قربانیان به چهار بار اعدام و زندان وشلاق محکوم شد.

به گزارش قانون، نخستین شکایت از متهم 16 آبان ماه سال 91 در کلانتری یوسف آباد مطرح شد. بررسی این شکایت نشان می‌داد مرد جوانی در پوشش سرویس مدرسه دختر خردسالی را سوار خودرو کرده و پس از انتقال قربانی خود به محلی خلوت او را مورد تجاوز قرار داده است.

با توجه به حساسیت موضوع تیمی‌از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده اما در مراحل اولیه نتوانستند به سرنخی دست پیدا کنند. با گذشت زمان چندین شکایت مشابه دیگر در کلانتری یوسف آباد مطرح شد.

بررسی شکایت‌ها نشان می‌داد دختران خردسال با خودروهای متفاوتی ربوده شده اند که این موضوع رسیدگی به پرونده را با مشکل روبه‌رو کرد. از آنجا که وقوع کودک ربایی‌های سریالی در منطقه باعث ایجاد ناامنی شده بود چند تیم از ماموران کلانتری، بسیج و پلیس آگاهی تحقیقات برای شناسایی مرد متجاوز را آغاز کردند.

سرانجام مهرماه سال‏ گذشته متهم پس از ربودن آخرین طعمه خود در منطقه یوسف‌آباد شناسایی و در یک عملیات تعقیب و گریز دستگیر شد.متهم در ابتدا منکر وقوع هرگونه جرمی‌شد که بازپرس پرونده دستور مواجهه حضوری وی با کودکان را صادر کرد.

 دختران خردسال پس از مشاهده مرد متجاوز به نام ابوالفضل دچار وحشت شده و دو تن از دختران که کمتر از 13 سال سن دارند بر اثر فشار روحی غش کردند. عنکبوت سیاه که هیچ راهی برای فرار از حقیقت نداشت سرانجام در بازجویی‌های قضایی پلیسی لب به اعتراف گشود.متهم در چندین فقره از کودک ربایی‌های خود اقدام به سرقت طلای کودکان کرده بود.متهم صبح زود با پرسه زدن در محله یوسف آباد و کارگر شمالی طعمه‌های خود را شناسایی کرده و به این بهانه که سرویس مدرسه خراب شده و وی به عنوان راننده سرویس به دنبال دانش آموزان آمده قربانیان را سوار خودرو می‌کرد.

روی لباس یکی از قربانیان آثار جرم وجود داشته که پزشکی قانونی پس از آزمایشات تخصصی تایید کرده مربوط به "دی ان ای" متهم است.

با توجه به نوع جرم، پرونده برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.صبح شنبه جلسه دادگاه به صورت فوق العاده و به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد.

 در ابتدای جلسه دادگاه نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست برای متهم تقاضای مجازات قانونی کرد. سپس شکات پرونده به طرح شکایت پرداخته و در پایان متهم به دفاع از اتهامات خود پرداخت.

بر اساس کیفرخواست ابوالفضل متهم به ربودن 9 دختر بچه و سرقت از آنهاست. همچنین وی با اتهام آزار و اذیت چهار تن از قربانیان رو‌به‌روست.

قضات دادگاه پس از محاکمه متهم، او را به اتهام تجاوز به عنف به چهار بار اعدام، به اتهام آدم ربایی به 15 سال زندان و شلاق و به اتهام سرقت به 5 سال زندان و شلاق محکوم کردند.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
0
0
آقا این حکم مورد قبول نیست خودتان را جای پدر این بچه ها بذارید ببینید چه حالی دارند به نظرم برای تسلی روحی این افراد باید بذارید در زندان این پدران با این شیطان صفت یک تسویه حساب بکنند بعدش بسپارید به دست خداوند قهار!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری