کد خبر: ۷۸۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵
خبرگزاری تسنیم: نایب رئیس کمیسیون شوراها گفت: این کمیسیون به نایب رئیس مجلس در خصوص اقتصاد مقاومتی قصد دارد پیشنهاداتی ارائه دهد.

محمدجواد کولیوند نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در خصوص جلسه عصر امروز این کمیسیون، اظهار داشت: پیش از این به عنوان باهنر مسئول اقدامات مجلس برای اقتصاد مقاومتی به کمیسیون‌های تخصصی ماموریت داده بود که تا 15 اردیبهشت ماه گزارشی در 3 حوزه قوانین همراه با اقتصاد مقاومتی، مغایر با اقتصاد مقاومتی و دارای خلا مربوط به هر کمیسیون تخصصی استخراج شود که این کار در جلسه امروز کمیسیون شوراها آغاز شد تا گزارش آن را ارائه کنیم.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون پیشنهاد دادند این موضوع را کمیته‌های مشترک دولت و مجلس پیگیری کنند چرا که در سیستم اجرایی خلاها و موانع موجود را راحت‌تر می‌توان شناسایی کرد اما اگر بخواهیم خود ما شناسایی کنیم، زمان و انرژی زیادی باید صرف شود لذا بنا شد این پیشنهاد به صورت یک نامه به باهنر ارسال شود.

نایب رئیس کمیسیون شوراها خاطرنشان کرد: در این جلسه کلیات 2 طرح محاسبات عمومی و اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی نیز در دستور کار بود که کلیات آنها در کمیسیون به تصویب رسید و مقرر شد که اعضا متن مواد این طرح‌ها را مطالعه و بررسی کنند و پیشنهادات خود را ارائه دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری