کد خبر: ۷۶۹۳۷
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱

اعتدال، میزان حملات به وزیران دولت هر روز در حال افزایش است. یک روز وزیر اطلاعات، یک روز وزیر ارشاد و بیشتر روزها محمدجواد ظریف! از سایت‌ها و رسانه‌های زنجیره‌ای گرفته تا برخی فعالان سیاسی افراطی و برخی نمایندگان مجلس.

اما این بار حسن عباسی رئیس مرکز بررسی‏های دکترینال امنیت بدون مرز در آخرین روزهای سال 1392 مهمان دانشجویان دانشگاه ملایر استان همدان بوده و در همایشی با عنوان «بررسی فروپاشی دکترین اقتصاد جهانی» سخنان عجیب و غریبی درباره محمدجواد ظریف و دستگاه دیپلماسی کشور بر زبان آورده است.

به گزارش رجانیوز، وی مواضع ظریف در خصوص هولوکاست و مسائل دیگر را عجیب دانسته و گفته است: فکر می‌کردند که این لبخند سودی دارد که این هم بی‌فایده بود. یکی دیگر از مسائل این است که مردم از دید این تیم مذاکره کننده نامحرم هستند، نخبگان نامحرم هستند، نمایندگان مجلس نامحرم هستند و لذا مفاد اصلی این توافقنامه ارائه نمی شود. سیاست خارجی در خلأ و سیاست خارجی بدون حمایت مردمی به نتیجه نمی رسد!


  توافقنامه ژنو یقه ما را دست دشمن داد!
حسن عباسی افزوده است: ما در پرونده هسته‌ای بند انگشتمان را دست دشمن داده‌ایم و حالا سراغ محور دوم رفته است و می گوید موشک‌هایتان و محور سوم می‌گوید حقوق بشر. در دفعه قبل نیز ما تذکر دادیم اما پلمب شد سپس نظام ایستاد و رفع پلمب کرد و تا سوخت 20 درصد هم رفتیم. شهید شهریاری و دانشمندان هسته ای ما را در این زمینه به خودکفایی مطلق رساندند. دشمنان در مقابل ما 2 عملیات ویژه انجام دادند. دشمن ابتدا با ویروس اکستاکس نت سانتریفیوژها را آنقدر دورشان را تند کردند که بعضی از آنها ذوب شدند که خسارت مالی بالا داشت اما نتوانست نتیجه دهد.  الان یقه ما دست دشمن است.


  در 4 جنگ نیابتی آمریکا را شکست دادیم
عباسی در ادامه سخنان خود می‌گوید: گویا وزیر خارجه ایران خبر نداشت که ما در 4 جنگ نیابتی آمریکا را شکست دادیم. آمریکایی ها گفتند در جنگ 33 روزه حزب ا... لبنان بود به نیابت از ایران و اسرائیل به نیابت از آمریکا و غرب بود که حزب ا... پیروز شد. دیگری در جنگ 22 روزه غزه. وزیر خارجه نمی داند که در باریکه غزه که عرضش حداکثر 2 کیلومتر و طولش حداکثر 40 کیلومتر ارتش افسانه‌ای اسرائیل می خواست آنجا را نابود کند. اعلام شد جنگ نیابتی بوده است و حماس و جهاد اسلامی به نیابت از ایران و اسرائیل به نیابت از آمریکا. باز گفتند ایران پیروز شده است. در جنگ سوم که در سال 91 و در ماه محرم بود 8 روز جنگ شد.

محمد مرسی و رجب طیب اردوغان مدعی بودند که  کار از دست ایران در آمده و گفتند ما مدافع فلسطین هستیم ایران 4 روز را نظاره گر بود و در حالی که ملت فلسطین در حال قتل‌عام بود. جریان حماس هم سمت محمد مرسی و ترکیه رفته بود. چهار روز اول ملت فلسطین را قتل عام کردند. چهار روز دوم راکت های 333 میلیمتری فجر ایران از غزه به تل آویو شلیک شد و گنبد سیستم دفاعی اسرائیل را شکافت و به تل آویو اصابت کرد. اسرائیل از آمریکا خواست وارد ماجرا شود و این جنگ را تمام کند.


  وزیر خارجه به دنبال فیس بوک بازی است!


همان موقع قسمتی که همواره تلویزیون پخش می کرد این بود که رهبر انقلاب فرمودند هر کجا اسرائیل باشد یک طرف مقابلش ایران است. وزیر خارجه ایران گویا در ایران و کره زمین نبود. همین الان 34 ماه است آمریکا، اروپا، ترکیه، قطر، اسرائیل ،عربستان و اردن تلاش کردند تا سوریه سقوط کند اما ایران جلویش را گرفت. لبنان و فلسطین هم همینطور.  ما ایستادیم و مقاومت کردیم و صحنه را طوری مدیریت کردیم که صدام که دشمن ما بود را یک دشمن دیگر ما یعنی آمریکا نابود کرد.

اما اینها را که وزارت خارجه ما نمی داند، بنده خدا وزیر خارجه ما  فکر می‌کند در فیس بوک صفحه راه بیندازد و ما به جوانمانمان بگوییم که اگر در فیس بوک صفحه ای درست کردی آنجا سازمانی است به نام NSA  که روزانه همه اطلاعات را می‌دزدد،3.5 میلیارد پیام را می دزدد از طریق موبایل و شبکه های اجتماعی.


  ماحصل 8 سال تلاش امثال شهید شهریاری و احمدی روشن را دودستی تقدیم دشمن کردیم


  آنچه که دادند ماحصل تلاش سال‌های قبل بود. امثال شهید شهریاری و احمدی روشن ما را به سوخت 20 درصدی رساندند و دوستان تیم مذاکره کننده گفتند بفرمایید آنچه خودمان تولید کردیم را کنار می‌گذاریم؛ دیگر چه؟ غرب موضوع موشک ها را مطرح کرد موشک را هم که این دوستان تولید نکردند حسن طهرانی مقدم تولید کرده بود. موشک ها را هم می دهیم! البته طرف غرب به این راضی نیست و می گوید حزب ا... لبنان را کنار بگذار، حجاب خانم ها در خیابان را کنار بگذار و ... این سیاست خارجی به هیچ نتیجه‌ای نمی رسد.


 شرایط ما قبل تسلیت است!


امروز به این دوستان می گوییم ما از انرژی هسته ای که 10 سال پیش برایش شهید نداده بودیم دفاع کردیم. این بار دیگر بر نمی گردیم. لبخند دیپلماتیک باید پشتوانه داشته باشد ما که چرخ سانتریفیوژها را متوقف کردیم تا زندگی مردم بچرخد. اثر عمومی این باید دیده شود چون سیاست اقتصادی بر اساس این سیاست خارجی بنا شده است لذا این نتیجه حاصل نشده است. پس به تعبیر امام  جمعه تهران که گفتند بابت اتفاقات هسته ای باید تسلیت گفت؛ شرایط ماقبل تسلیت است...صبر کنید!

انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
0
حسن عباسی بافنده.زیاد به حرفهاش توجه نکنید خود باور کن فضاییه.
هموطن
|
-
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
0
امثال آقای عباسی پشت رهبری قایم شده اند. و به نظرات رهبری اعتنا نیمکنند.در حالیکه به قطع یقین مذاکرات هسته ای با نظر رهبر انقلاب تاکنون پیشرفت کرده اند. ایشان بهتر است در سخنان و رفتار خود تجدید نظر کند و پیرو راستین رهبری باشند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
مگه اشتباه گفته؟ یه سند بیارید یکی از حرفهاش غلطه...فیس بوک بازهای حرفه ای هر روز از یک طرفه مورد هجوم شیطان بزرگ و شیطان بچه هاست اون وقت کوچک ترین فرصت برای دفاع را هم نادیده می گیرند..
عزت و شرف ملت ایران را به حراج گذاشته اند این التقاطیون مدعی اعتدال...معتدل تر از شما مهندس بازرگان بود که گروهک تروریستی منافقین را "فرزندان عزیز انقلابی ام" می خواند!...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
اگر پاسخ منطقی دارید بفرمایید.
ناشناس
|
-
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
رهبری به صراحت فرمودند بنده در جزئیات مذاکرات هیچ دخالتی ندارم
ناشناس
|
-
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
اقای روحانی با خشمی سرهنگی ! به دانشگاهیان گفتند که از توافق نامه ژنو دفاع کنند اما خبری نشد !!!
اقای روحانی این ره که شما می روید به ترکستان است !
تا کی میخواین منتقدان رو بی سواد بخونید و در نشریات رو تخته کنید . مردم همه چیز را خواهند فهمید.

اقای روحانی و دولت ایشان باید پاسخگو باشند . عباسی چند تا سوال پرسیده وجودش رو دارین جواب بدین ....

در ضمن به اقای ظریف هم بگویید این شما نیستید که در مقابل حمله احتمالی دشمن مقاومت می کنید . ایران اسلامی به اندازه ی کافی قدرتمند هست که امریکا و هم پیمانانش رو نابود کنه . همچنین به اقای ظریف بفرمایید این توپ و تانک و موشک نیست که میزان قدرت یک ملت رو نشون میده اون چیزی که بارها از بمب اتمی قوی تر هست ایمان مردمه . البته از شمایی که در امریکا زندگی و تحصیل کردین بیشتر از اینها انتظار نمیره.
سروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
1
0
چقدر تخیل قوی ای دارند این جناب عباسی!!! ایشون میتونند یه نویسنده داستان های علمی-تخیلی در سطح جهانی بشن.
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
0
درود بر حسن عباسی
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
1
0
1- ضد ونقیض گویی نشانه سخن پراکنی و احمق پنداری مستمعین است.ایشان ابتدا فرمودند حماس به نیابت از ما در غزه جنگید بعد ذر محور دیگری فرمودند : خماس جانب مرسی و اردوغان را گرفت.
2- ایشان به چه حقی ادها دارند ما با موشک هایمان اسرائیل را هدف قرار داده ایم؟
آیا اگر فردا اسرائیل به همین بهتنه به ما حمله نظامی و موشکی کند امثال ایشان چه جوابی دارند
3- افراد یاد بگیرند در مورد مسائلی که به آنه مربوط نیست و یا به امنیت ملی مربوط است دهن باز نکنند.
4- شورای امنیت ملی باید در مورد ایشان به خاطر اعلام موشک ها اعلام جرم کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
0
1
عین واقعیت است
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری