کد خبر: ۶۹۳۸۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۶
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد برای دیدار مقابل پرسپولیس هیچ نگرانی ندارد.

تیم فوتبال تراکتورسازی که در اولین بازی لیگ برتر مقابل پرسپولیس شکست خورد این‌بار و در آغاز نیم فصل دوم این مسابقات در تبریز میزبان شاگردان علی دایی خواهد بود.

تراکتورسازان در حالی خود را آماده بازی با پرسپولیس می‌کنند که ویروس مصدومیت به جان این تیم افتاده و آنها چند بازیکن کلیدی خود را در بازی روز جمعه در اختیار نخواهند داشت. با این حال مجید جلالی هیچ نگرانی ندارد و تاکید می‌کند که تیمش آماده بازی با پرسپولیس است.

مجید جلالی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد دیدار تراکتورسازی - پرسپولیس و مسائل مربوط به تیمش به اظهارنظر پرداخته است که مشروح آن در زیر می‌آید:

دلیل مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی چیست؟

این موضوع دلایل خاص خودش را دارد. بعضی از بازیکنان ما مثل ایران‌پوریان و ربیع‌خواه در تمرینات آماده‌سازی پیش‌ فصل حضور نداشتند و یک هفته مانده به شروع لیگ به تیم اضافه شدند. موضوع دیگر به کیفیت نامطلوب زمینی که در آن تمرین می‌کنیم برمی‌گردد و بازیکنانی مثل اسدی، کریمی و ابراهیمی به خاطر همین شرایط و بدون اینکه برخوردی صورت بگیرد مصدوم شدند.

پس از دید شما دلیل مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی همین مسائلی است که عنوان کردید؟

من چیز غیرطبیعی نمی‌بینم. همیشه دوست دارم تیمم خیلی جدی تمرین کند و به کیفیت تمرین خیلی اهمیت می‌دهم.  اگر سطح کیفی تمرینات بالا نباشد تیم من در یک سطح باقی خواهد ماند ولی برای اینکه پیشرفت کنیم باید خیلی خوب تمرین کنیم. من معتقدم اگر زمین با کیفیتی در اختیار داشتیم این مصدومیت‌ها به وجود نمی‌آمد.

علی کریمی به بازی مقابل پرسپولیس می‌رسد؟

هنوز مشخص نیست او به بازی روز جمعه می‌رسد یا نه. کریمی فعلاً به صورت مرتب فیزیوتراپی می‌کند و باید ببینیم تا روز جمعه وضعیت او چگونه خواهد شد.

هنوز بازیکن جدید جذب نکرده‌اید؟

ما شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم ولی هنوز با هیچ بازیکنی به توافق نرسیده‌ایم.

با این وضعیت نگران بازی با پرسپولیس نیستید؟

خیر، بچه‌ها خیلی خوب، با انگیزه و با کیفیت تمرین می‌کنند و من نگران نیستم. مهم این است که تیم ما پیشرفت کند و الان بچه‌ها در سطح خوبی هستند. خیلی از بازیکنانی که نتوانستند خودشان را در دور رفت نشان دهند قطعاً در دور برگشت وضعیت بهتری پیدا خواهند کرد.

در مورد پرسپولیس چه صحبتی دارید؟

در مورد پرسپولیس باید به یک موضوع مهم اشاره کنم. علی دایی در پرسپولیس کار مهمی انجام داد و در این تیم تغییر نسل به وجود آورد. من به مربیانی که کارهای بنیادی و اساسی می‌کنند احترام می‌گذارم هر چند که شاید خودشان در معرض تلف شدن باشند. به نظر من دایی در پرسپولیس کار قابل ستایش و بزرگی انجام داد و این تیم در نتیجه‌گیری هم خوب عمل کرده است. با تمام اینها ما به 2 دلیل باید پرسپولیس را ببریم.

چه دلایلی؟

اول اینکه در زمین خودمان بازی می‌کنیم و از حمایت هواداران بهره می‌بریم و دوم اینکه حق ما در بازی رفت ضایع شد و حالا دنبال جبران هستیم.

این روزها بحث انتخاب بهترین بازیکن سال جهان مطرح است. شما فکر می‌کنید چه کسی انتخاب شود؟

وقتی می‌گوییم که قرار است بهترین بازیکن انتخاب شود پس باید تمامی فاکتورهای او را در نظر بگیریم. اگر بخواهیم از لحاظ تیمی صحبت کنیم قطعاً ریبری می‌تواند توپ طلا را ببرد. البته علی‌رغم اینکه به سبک بازی مسی علاقه زیادی دارم فکر می‌کنم رونالدو انتخاب شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری