کد خبر: ۶۷۰۱۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۱
برنامه ویتامین سه دیروز به مناسبت عید سعید قربان به صورت ویژه روی آنتن رفت و مهمانان مختلفی را هم دعوت کرده بود.

داریوش فرضیایی به همراه مسلم آقاجان‌زاده تهیه کننده برنامه «عمو پورنگ» و امیرمحمد متقیان امروز چهارشنبه 24 مهر مهمان ویژه برنامه «ویتامین3»بودند.

داریوش فرضیایی در ابتدای صحبت‌هایش با بیان اینکه خواسته‌های بچه‌های امروز با گذشته متفاوت است گفت: بچه‌های امروز به دنبال دغدغه‌هایشان هستند و من سعی می‌کنم در مقوله شاد کردن بچه‌ها تلاش کنم.

او در پاسخ به این پرسش علی ضیا مجری برنامه که آیا در طول این سال ها اختلافی در گروه آنها پیش نیامده است که منجر به تضعیف ارتباطشان شود گفت: غیر ممکن است که در یک گروه اختلاف نظر نباشد.به نظر من کار گروهی همیشه موفق است اما احترام در گروه حرف اول را می‌زند.

مسلم آقاجان زاده نیز در پاسخ به این پرسش که با تعدد وجود خاله‌ها و عموها در تلویزیون برنامه عمو پورنگ چطور جایگاهش را حفظ کرده است گفت: اولین بار ما در یک مسایبقه تلویزیونی و طبق خواسته بچه‌ها واژه «عمو» را به قبل از اسم پورنگ اضافه کردیم و این خواسته بچه‌ها بود.

داریوش فرضیایی نیز ادامه داد: من با خودم سبک جدیدی را در اجرای برنامه های کودک آوردم.اما اگر در حال حاضر همه برنامه‌ها شبیه هم است تقصیر من نیست. اما آیا در این سال‌ها سبک جدیدی در اجرای برنامه کودک آمده است که اجرای من متفاوت جلوه کند؟ مشکل برنامه‌های کودک در حال حاضر این است که همه برنامه ها شبیه هم شده است در صورتی که این برنامه ها باید درست هدایت شوند و مجریان برنامه های کودک با سبک خاص خودشان برای بچه ها اجرا کنند.

مسلم آقا جان زاده درباره مشکل مالی تلویزیون و جذب اسپانسردر برنامه های تلویزیون نیز گفت:متاسفانه تلویزیون با بحث کمبود بودجه مواجه است و این هنر مدیران تلویزیون است که با کمترین بودجه دولتی به حیات تلویزیون ادامه می‌دهند.

او در پاسخ به این انتقاد علی ضیا مجری برنامه که چرا کالاهایی را در برنامه تبلیغ می‌کنند که شاید خانواده ای نتواند آن محصول را برای فرزندشان خریداری کنند و از این جهت تبلیغ یک کالا خوب نیست گفت: ما محصولی را انتخاب کردیم که ضررنداشته باشد و مرور این محصول جایگزین پفک می‌شود و باید این را بگویم که اگر در برنامه های تلویزیون اسپانسر نداشته باشیم شاید بسیاری از برنامه های تلویزیون قطع شود.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اتنا رضایی
|
-
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۳
0
0
دوست دارم
adeleh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
0
0
عالی بود
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری