کد خبر: ۵۹۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳

برادرم! رئیس‌جمهور مظلوم! بدان که تاریخ درباره تو قضاوت خواهد کرد و این خداوند متعال است که درباره ما در طول تاریخ قضاوت می‌کند.


پروین احمدی‌نژاد در مراسم تجلیل از فعالان حوزه زن و خانواده در دل‌نوشته‌ای، اظهارات جالبی در باره برادرش عنوان کرده است.

به گزارش تابناک، پروین احمدی‌نژاد پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در مراسم تجلیل از تلاشگران حوزه زن و خانواده که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: من در سحرگاه امروز دل‌نوشته‌ای برای برادر عزیزم نوشته‌ام.

وی دل‌نوشته خود را به این شرح قرائت کرد:

«سلام بر تو ای برادر! خداقوت، خسته نباشید.

نمی‌گویم که تو خستگی را خسته کردی، نه باید گفت تو خستگی را شرمنده کردی.

برادرم! رئیس‌جمهور مظلوم! بدان که تاریخ درباره تو قضاوت خواهد کرد و این خداوند متعال است که درباره ما در طول تاریخ قضاوت می‌کند.»

در ادامه دل‌نوشته پروین احمدی‌نژاد آمده است:

«اگر بر شهید بهشتی با سرمایه‌دار بودن و مستبدبودن و بر شهید رجایی با برچسب بی‌سوادی تاختند اما بر تو بدترین توهین‌ها و تخریب‌ها روا داشتند و تو را بزرگترین خطر از صدر اسلام تاکنون دانستند.

خواستم بگویم که تو غریبانه آمدی ولی نخواهم گفت که غریبانه رفتی چرا که غریب‌تر و مظلومانه‌تر از تو حق غربت و عدالت است و غربت، آرمان‌ها و ارزشهایی است که تو به خاطر آن شهید تهمت شدی.

غریب تر از تو قصه غربت رسول خدا(ص)ست که سالها مواجه با نفاق بوده است. غریب تر از تو قصه علی(ع) است؛ قصه دل پردرد و غصه خنجر و تیر و محراب و قلب شکافته و اینکه او ادامه راه رسول خدا(ص)ست.

غریب‌تر از تو قصه ام ابیهای پلو شکسته و بازوی کبود خیرالنساء العالمین(س) و حجت خدا بر اولیاست.

غیب‌تر از تو قصه تنهایی حسن(ع) و زهر تیر است.

غریب تر از تو قصه حسین(ع) وشمشیرهای بران و خط سرخ شهادت است.

و از همه غریب‌تر قصه فراق امام عصر (عج) است که هزار و  اندی سال است که غربت‌نشین است.

او یاوری از جنس تمام حق‌طلبان و همه مظلومان و مستضعفان عالم است.

پس باید تلاش کرد و غربت از این چهره برگرفت و به این انتظار پایان داد که پایان انتظار ، پایان تمام زشتی‌هاست.

پس برادرم! غمگین نباش، اندوه به دل راه نده و دل را به خدا بسپار، آمده‌ایم و آماده‌ایم تا این عصر، به طلایی‌ترین دوران در دوران تاریخ مبدل شود.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری