کد خبر: ۵۹۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۹
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی گسترده در یک مجتمع تولیدی 6 طبقه خبر داد.

جلال ملکی  گفت: ساعت 10 و 55 دقیقه امروز سازمان آتش نشانی از یک آتش سوزی گسترده در یک  مجتمع تولیدی 6 طبقه در خیابان جمهوری نبش خیابان ملت با خبر شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: به دنبال این موضوع 9 ایستگاه آتش نشانی، 3 بالا بر، دو تانکر آب و 3 دستگاه تنفسی جهت مهار آتش به محل مذکور اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد این حادثه در یک ساختمان 6 طبقه رخ داده است و آتش از طبقه سوم انبار پارچه و تریکو شروع و به طبقات بالاتر سرایت کرده است.

به گفته ملکی 5 نفر در پشت بام که در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، توسط نیرو‌های آتش نشانی نجات یافتند.

این مقام مسئول آتش نشانی در ادامه ضمن اشاره به اینکه یک نفر از هموطنان به دلیل ترس از آتش خود را از طبقه چهارم به پایین پرتاب کرده و متاسفانه جان خود را از دست داده است، ابراز داشت: دو خانم دیگر نیز پس از چند دقیقه‌ در حالی که از شدت سوختگی جان خود را از دست داده بود در میان شعله‌های آتش پیدا شدند.

ملکی افزود: 3 تن دیگر نیز که دچار آسیب دیدگی شده بودند از مرگ حتمی نجات یافته و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در پایان با بیان اینکه بازرسان آتش نشانی چندی پیش از این مجتمع کارگاهی و تولیدی بازدید کرده‌‍اند و توصیه‌ها و هشدار‌های لازم را به صاحبان این مکان داده‌اند، خاطر نشان کرد: متاسفانه صاحبان به توصیه‌ها توجهی نکردند و این حادثه تلخ و ناگوار رخ داد.

اطفای حریق در ساعت 13 و 30 دقیقه به پایان رسیده است و هم‌اکنون نیرو‌های آتش نشانی در حال تخلیه دود و ایمن سازی محل هستند.

مصدومان به بیمارستان مطهری و سینا منتقل شدند

سخنگوی اورژانس تهران درباره جزئیات خدمت رسانی به مصدومین این حادثه گفت: پس از اطلاع از حادثه 6 دستگاه آمبولانس به همراه یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

حسن عباسی ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس پس از رسیدن به محل 3 مصدوم حادثه آتش سوزی را پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان سینا و مطهری انتقال دادند.

وی درباره وضعیت جسمانی مصدومان گفت: خوشبختانه با حضور به موقع تکنسین‌های اورژانس مصدومان در وضعیت جسمی مناسبی هستند.

به گفته عباسی در حال حاضر 3 آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس در محل حادثه مستقر هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری