کد خبر: ۵۶۴۰۲
تعداد نظرات: ۸ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
احمدی نزاد سالها از سوی کسانی که تا دیروز برای سینه چاک می کردند، به عنصری اضافی و مهره ای سوخته تبدیل شده است و برخی که در سال 88 به خاطر وی جلوی خیلی ها ایستادند اکنون وی را عنصری نامطلوب ارزیابی می کنند اما محمود احمدی نژاد نشان داده است مهار شدنی نیست و در همین روحیه جاه طلبی وی با حدادعادل کاری کرد که تا حالا هیچکس با او نکرده بود. غیر مستقیم به دستبوسی خاندان شاه متهم شد و دستمایه طنز فضای مجازی قرار گرفت اما آیا محمود بازی را برد؟! یا اینکه فقط در این بازی حداد عادل فقط باخت؟!
کنعانی مقدم با اشاره به اینکه آقای حداد باید چنین موضوعی را در یک محفل خصوصی بیان می‌کرد نه اینکه در یک تریبون عمومی، گفت: این موضوع باعث می‌شود که آقای احمدی‌نژاد به خوبی از این موضوع استفاده کرده و خود را در رسانه‌ها مطرح کند، پاسخی که وی به آقای حداد در این زمینه داد، به خوبی گویای چنین موضوع مسئله است، آقای احمدی‌نژاد دوست دارد که خود را از هر تریبونی مطرح کرده و همیشه در کانون توجه رسانه‌ها قرار گیرد.

یاست فرارو در همین زمینه می نویسد:  اظهارنظر صریح حداد عادل در مورد رد صلاحیت قطعی احمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ با واکنش رئیس دولت دهم روبرو شد. رئیس مجلس هفتم در این زمینه گفت: آمدن احمدی نژاد را اصلا به عنوان شوک انتخابات در نظر نگیرید؛ یعنی تکلیف روشن است. وی افزود: زیاد تحت تاثیر موضع گیری و فضای مجازی و حرف زدن‌ها نباشید. چنین اتفاقی نخواهد افتاد، دفعه‌ی قبل هم نیافتاد، حالا که ۴ سال هم گذشته و بدتر هم شده است.

در مقابل نیز احمدی نژاد نیز گفت: آقایی (حداد عادل) که این حرف‌ها را زده است در سال ۸۴ هم تا لحظه آخر انتخابات، با کمک دوستانش سنگین‌ترین فشار‌ها را به بنده آوردند تا به نفع کاندیدای مورد نظرشان انصراف دهم. در دوره ریاست جمهوری نهم هم این‌ها در طول مجلس هفتم، بیشترین ممانعت ها، تخریب، فشار‌ها و انواع ترفند‌ها را به کار گرفتند تا مانع از خدمات دولت به مردم شوند و حتی اجازه ندادند ساعت کار ادارات را تنظیم کنیم تا مقداری بار ترافیک برای مردم سبک شود.

او همچنین مدعی شد: در طول ۱۶ سال اخیر یعنی قبل از سال ۱۳۸۴ تا امروز این آقا همیشه مخالف بنده بوده و به شدت علیه اینجانب فعال بوده است.

احمدی نژاد افزود: متاسفانه کشور ما در حال حاضر گرفتار کسانی شده که خودشان را برتر از مردم می‌دانند و به خود حق می‌دهند که جای مردم تصمیم گیری کنند. این‌ها مملکت را ارث پدر خودشان می‌دانند و می‌خواهند مردم را از همه صحنه‌ها کنار بگذارند.

جنجال سخنان حداد عادل و احمدی نژاد؛ واکنش اصول‌گرایان به این سخنان چیست؟آقای حداد کار اشتباهی کرد
حسین کنعانی مقدم اصولگرا در گفتگو با فرارو با اشاره به اینکه تجربیات گذشته به خوبی نشان داده در زمان نزدیک انتخابات با توجه به اینکه مناظره در کار نیست، این موضوع تبدیل به منازعه بین افراد درگیر در انتخابات می‌شود، اظهار داشت: این مسئله یک نوع آسیب است در فضای سیاسی کشور که افراد این چنین رقبای انتخاباتی خود را تخریب کرده و از میدان به در می‌کنند، به اعتقاد بنده این بد اخلاقی انتخاباتی بود و آقا حداد عادل قاعده بازی سیاسی را رعایت نکرد.

وی افزود به نظر بنده آقای حداد در این فقره اشتباه کرد، زیرا که با این موضوع استقلال شورای نگهبان زیر سوال می‌رود، از سوی دیگر نمی‌توان در مورد صلاحیت داشتن یا نداشتن هر فردی، فارغ از اینکه در چه جایگاهی حضور داشته و یا الان چه وضعیتی دارند صحبت کرد، بلکه قانون مصادیق مجرمانه در این زمینه را برای رد صلاحیت مشخص کرده و نباید در این زمینه هیچ گونه اظهار نظر و دخالتی انجام شود.

کنعانی مقدم با اشاره به اینکه آقای حداد باید چنین موضوعی را در یک محفل خصوصی بیان می‌کرد نه اینکه در یک تریبون عمومی، گفت: این موضوع باعث می‌شود که آقای احمدی‌نژاد به خوبی از این موضوع استفاده کرده و خود را در رسانه‌ها مطرح کند، پاسخی که وی به آقای حداد در این زمینه داد، به خوبی گویای چنین موضوع مسئله است، آقای احمدی‌نژاد دوست دارد که خود را از هر تریبونی مطرح کرده و همیشه در کانون توجه رسانه‌ها قرار گیرد.

این فعال سیاسی اصول گرا با تاکید بر اینکه این جناح سیاسی باید به فکر جذب آراء ملی باشد، بیان کرد: اصول گرایان به دنبال قدرت برای قدرت نیستند، بلکه قدرت را برای خدمت می‌خواهند بنابران نباید، فضای سیاسی کشور غبارآلود شود، از سوی دیگردر حال حاضر افراد زیادی ابراز تمایل کرده اند برای حضور در انتخابات و چنین مسئله‌ای نیز در انتخابات گذشته نیز وجود داشته است.
 
جنجال سخنان حداد عادل و احمدی نژاد؛ واکنش اصول‌گرایان به این سخنان چیست؟
آقای حداد  تنها بر اساس اتفاقات و اطلاعات موجود دیدگاه خود را بیان کرد 


امیررضا واعظ آشتیانی فعال سیاسی اصول‌گرا در گفتگو با فرارو با اشاره به این که فارغ از تعصبات جناحی و سیاسی اعلام نظر آقای حداد از نظر بنده اشکالی ندارد، گفت: آنچه که آقای حداد اعلام کرده بر اساس اطلاعاتی بوده که وجود دارد و نظر خود را بیان کرده که این موضوع نیز هیچ عیبی ندارند، از سوی دیگر وی نظر خود را اعلام کرده، حالا شورای نگهبان قرار است که چه تصمیمی بگیرد، این موضوعی است که در آینده مشخص خواهد شد.

وی افزود: به بیان دیگر آقای حداد با توجه به سوابق، دلایلی و اطلاعاتی که در اختیار دارد، چنین موضوعی را بیان کرده و قطعا نگفته که چنین موضوعی رخ خواهد داد، این در حالیست که پاسخ آقای احمدی نژاد بسیار متعصبانه و تنگ بوده، اما به هر حال هرچه تنش‌ها کمتر باشد و گفتگو‌ها اخلاقی‌تر در فضای سیاسی کشور، با آرامش بیشتری همراه می‌شود در این زمینه خوب است که تمام طرف‌های سیاسی کشور خویشتن‌داری کرده و فرقی نیز نمی‌کند که این موضوع از طرف چه دسته و گروهی اتخاذ شود بلکه در این شرایط باید همه خویشتن داری کرده و از بروز حاشیه جلوگیری نمایند.

واعظ آشتیانی ادامه داد: به نظر می‌رسد آقای احمدی نژاد دوست دارد که خود در وادی انتخابات حضور پیدا کرده و نامزد شود، بنابراین به نظر نمی‌رسد که اگر او رد صلاحیت شود، خودش و طرفدارانش از نامزد‌های موجودی که توسط شورای نگهبان تائید صلاحیت می‌شوند، حمایت کنند.

این فعال سیاسی اصول‌گرا اضافه کرد: به فرض اینکه آقای احمدی نژاد هم تائید صلاحیت شود، او در این کشور هشت سال رئیس جمهور بوده و تمام مردم با برنامه‌های او آشنا هستند، بنابراین دلیلی ندارد که به او رای بدهند، چرا که اگر او می‌خواست کاری را انجام دهد، در همان زمان باید انجام می‌داد، بنابراین این فرض درست نیست که اگر او حتی تائید صلاحیت نیز بشود، می‌تواند اکثریت رای را کسب کند.
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
1
عزیزم اگه به اون گفتی محمود به اینم باید باید بگیی غلامعلی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
1
جنانب آقای حداد داد بی داد عادل در مورد همه چیز یا همه شخص لطفا نظر ندهید نظر شما برای خودت محترم ولی درمورد آقای دکتر احمدی نژاد خادم ملت چرا پیش داروی میکنی تو مگر خسروخوبانی اگه نظریه پردازید در مورد گرانی گم فروشی بی سرو سامان بازار بورس انواع مشکلات جامعه نظر بدین لطفا نظر آب دوغ خیاری و.....ممنوع
سلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
0
چرا نطر رو چاپ نکردی حتما باید سر شار از تملق وچاپلوسی باشه ؟ الله اکبر
سلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
0
نصیحت برادرانه
بفرمایید محمود وغلامعلی
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
1
این بگومگوهامخصوص درهرکشوری که انتخابات برگزارمیکندممکنست ومتداول.امامتاسفانه درکشورمابرخی رفتارهای سیاسی بحدبلوغ وظرفیت اسمی حتی نرسیده اندوگرنه دربرخی کشورهادرمناظرات انتخاباتی مثل مناظره احمدینژادوموسوی مواردچالشی وارایه مدرک وافشاگرانه وجوددارندوآنراهم بداخلاقی نمیگویندوعلی الظاهرآقای احمدینژاددرآن مناظره خدمات شایان توجه و چندگانه ی تاریخی درجهت انقلاب کردوقابل تقدیرست هرچندمتعاقباچندنقطه ضعف نسبتابزرگ ازخودبروزداد.6/12/99
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
1
2
بلایی که این قوم به نام اسلام و ائمه سر مردم آوردند ، و این همه قیافه هم نشینی با امام زمان را بخود گرفته اند اثبات می کند که قیامتی از نظر اینها وجود ندارد ! اون همه سکوت در برابر حماقتهای احمدی نژاد ازهمه نهادها و افراد گردن کلفت ، امروز 80 میلیون نفر را در تنگنا قرار داده که فقر بزرگترین معضل بطوریکه یه کودک 9 ساله را هم وادار به خودکشی می کند ! محصول اون همه بصیرت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
معلومه که بی بصیرترین و بی توجه ترین و غیر منصف ترین و بی رحمترین افراد به حال مردم ، نهاد ها و افراد مدعی در بالاترین سطوحند ! و الا اگر معیار را عقلانیت و انسانیت قرار می دادند ، با گردن کشی و بی قانونی و بذل و بحششهای غیر قانونی بیت المال به نفع افراد و نهاد های غیر قابل نظارت گرفته می شد ، بخاطر یه حماقت این همه درد و رنج بر ملت تحمیل نمی شد و این همه رنج را هم قابل افتحار نمی دانستند. احمدی نژاد که روزگاری از بی قانون ترین و بی برنامه ترین و بی ادب ترین افراد جامعه بود ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
1
2
احمدی نژاد خودش را خیلی جدی گرفته ! ایشون به کمک نهاد های قدرتمند و البته فریب مردم، رئیس شد تا امکانات و امتیازات بسیاری از بیت المال را به نهاد های مذبور تقدیم کند و غیر متخصص ها را بر دولت و محلس مسلط کرد و حالا دور انداخته شده ! شخص ایشون هم به این نتیجه رسیده که بیشتر آلت دست بوده تا رئیس ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۹
2
1
سه جمله آخر صحیح است .انتخابات پرشور وحداکثری همین است .ممکن است آقای احمدی رای بیاورد یانیاورد ولی حضور او درانتخابات مردم را به پای صندوق رای میکشاند.حتی اگر رای هم بیاورد مقامات کشور ومردم به روشهای او آشنا هستند.هرچه باشد دراداره کشور متبحر است ودر مقابل زیادخواهی دشمنان خارجی تجربه خوبی دارد.اگر که رای هم نیاورد نتیجه انتخاب را می پذیرد.ونظام بهتر می تواند از او استفاده کند .پس این اظهار نظرهای بیهوده قبل از تایید شورای نگهبان مشکلی را حل نخواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری