کد خبر: ۵۳۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۹

اعتدال:سرمربی فعلی پاری‌سن‌ژرمن اصلی‌ترین گزینه رئال مادرید برای جانشینی سرمربی پرتغالی در فصل آینده است.
خبرگزاری فارس: آنچلوتی انتخاب اول رئال برای جانشینی مورینیو

کارلو آنچلوتی به فهرست نامزدهای رئال مادرید برای تصدی پست سرمربیگری و جانشینی مورینیو در سانتیاگو برنابئو اضافه شد. سفیدپوشان خود را برای حضور یک سرمربی جدید در فصل آینده آماده می‌کنند و منتظر تأییدیه مورینیو که در نظر دارد به لیگ برتر انگلیس ملحق شود، هستند.

آقای خاص پس از شکست مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: در انگلیس مردم و یک باشگاه خاص مرا دوست دارند، اما اینجا کسانی هستند که از من متنفرند.

آنچلوتی در هیئت مدیره مادرید انتخاب اول است. رئال تا عملی شدن خروج مورینیو منتظر نخواهد ماند و تاکنون مذاکراتش را با سرمربی ایتالیایی که همیشه در رادار فلورنتینو پرس بوده، آغاز کرده است.

هنوز یک سال از قرارداد سرمربی PSG باقی مانده است. قرارداد وی به صورت خودکار پس از قرار گرفتن در میان 3 تیم برتر لیگ یک تمدید شد. این تیم در صورتی که یکشنبه والنسین را شکست دهد، قهرمان لیگ فرانسه خواهد شد.

قرارداد آنچلوتی شامل این تبصره نمی‌شود که در صورتی که تیمی رقمی بالاتر به وی پیشنهاد بدهد، بتواند باشگاه را ترک کند و این به معنای آن است که او باید برای ترک باشگاه با شیخ بن حمد الثانی، مالک باشگاه مذاکره کند.

به هرحال روابط سرمربی سابق میلان با الثانی در بهترین شرایط خود نیست. ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پس از شکست 2 بر یک سن ژرمن در ماه دسامبر مقابل نیس خواهان اخراج وی شد.

3 روز بعد پیروزی پاری‌سن‌ژرمن مقابل پورتو که آنها را به مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان اروپا رساند، باعث شد تا تیم به حمایت از او برخیزد و بخواهند تا کارلتو همچنان هدایت تیم پاریسی را در دست داشته باشد. او آن زمان را فراموش نکرده است و هفته گذشته باشگاه را از تصمیمش برای ترک تیم مطلع کرد.

آنچلوتی بسیار مورد علاقه مادرید است زیرا ظرفیت خودش را برای به تفاهم رسیدن با اعضای این باشگاه نشان داده است.

مقامات برنابئو فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2003 را فراموش نکرده‌اند. چند روز قبل از این مسابقه، سیلویو برلوسکونی، رئیس میلان خطراتی را که از سوی یوونتوس این تیم را تهدید می‌‌کرد به همراه پیشنهاداتش را نوشت. آنچلوتی نصیحت‌های برلوسکونی را گوش کرد و روسونری حریف خود را شکست داد تا میلان ششمین جام اروپایی خود را به دست آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری