کد خبر: ۴۷۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۰:۴۱

در حالی که آمریکا و کشور های اروپایی همچمان به کینه توزی و دشمنی با جمهوری اسلامی ادامه می دهند و با  اعمال تحریم ها علیه ایران بر این عداوت پا فشاری می نمایند؛  مطابق اطلاعاتی که «فردا» از یک منبع مطلع در این خصوص به دست آورده است، شنیده ها حاکی است لیدر جریان انحرافی که علاقه وافری به برگزاری همایش دارد؛ در تدارک برگزاری همایش ایرانیان مقیم در چند کشور خارجی است.


 به این امر در حالی صورت می پذیرد که بسیاری از اقشار جامعه به دلیل برخی سوء مدیریت ها در عرصه اقتصادی که منجر به گرانی های افسار گسیخته شده ، در مشقت به سر می برند و برخی حتی برای تهیه مایحتاج اولیه زندگی نیز با مشکل مواجه هستند .اما لیدر جریان انحرافی برگزاری این گونه همایش ها (البته از کیسه بیت المال ) را از نان شب مردم  هم واجب تر می داند!

مطابق اطلاعات موثق، مقرر شده  است همایش های مذکور در کشورهای ترکیه ؛ امارات ؛ سوئد؛ هلند؛ چین؛ ترکیه و آلمان از اواسط اسفند ماه آغاز و به صورت سریالی ادامه یابد که در برخی کشورها برگزاری دو همایش در شهرهای مختلف پیش بینی شده و برای برگزاری هریک از این جلسات به صورت میانگین 50 هزار یورو هزینه در نظر گرفته شده است .

یاد آوری این نکته لازم است که برگزاری این همایش ها علاوه بر تحمیل هزینه های سنگین برای کشور؛ فقط  به رونق برخی مشاغل در کشورهای موصوف کمک خواهد نمودا  و  صرفا صاحبان هتل های بدون مسافر را خوشحال خواهد کرد!

گفتنی است، در جریان همایش ایرانیان در سال 1389 در تهران که البته با حاشیه های فراوانی نیز روبرو گردید، لیدر جریان انحرافی شبه نظریه مکتب ایرانی را مطرح نمود.

اما در شرایط فعلی پرسش این است که در این برهه ودر ماه های پایانی دولت این گونه هزینه ها  بر کشور چه ضرورتی دارد   و آیا  یا حداقل به نظرات کارشناسی متولیان اصلی امر ایرانیان مقیم خارج  از کشور توجهی شده است  و اساسا بر فزض لزوم برگزاری این گونه همایش ها ؛ چرا این گونه مراسم ها  در داخل کشور برگزار نمی شود؟

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری