کد خبر: ۴۵۹۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۴
اعتدال:  قرار نبود من تهیه کننده خرس شوم. آقای خسرو معصومی قرار بود سرمایه‌گذار بیاورد. بعد که با سرمایه‌گذار جلسه گذاشتیم دیدم دارد سعی می‌کند توجه ما را به انگشتر هفت میلیارد تومانی‌اش جلب کند.

به گزارش افکار، پرویز پرستویی به قدری ساکت است که خیلی‌ها می گویند با سینما قهر کرده است و حتی شایعه شده است رفته در زمین پدرش کشاورزی می‌کند. با این حال هر رفتاری از او سر می زند تا مدت‌ها تیتر یک رسانه ها می شود. از کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان گرفته تا فعالیت‌های صنفی این روزهای آقای بازیگر.

وقتی لیست فیلم های جشنواره فجر هم منتشر شد، طرفداران پرستویی زانوی غم در بغل گرفتند که یکی از ستارگان بزرگ سینما و شاید بهترینشان در سینمای بعد از انقلاب، در جشنواره امسال غایب است. اما پرویز پرستویی در گفت و گو با ماه‌نامه سینما بیست و چهار،درباره این غیبت، شایعات پیرامونش و حاشیه‌های خانه سینما حرف‌هایی زده که خواندنشان خالی از لطف نیست:

برنده بیشترین سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در جشنواره که به شدت از وضعیت فعلی سینما دلخور است، گفته که علاقه ای به کار تهیه کنندگی ندارد و در فیلم خرس مجبور شده که تهیه کننده شود: «قرار نبود من تهیه کننده خرس شوم. آقای خسرو معصومی قرار بود سرمایه‌گذار بیاورد. بعد که با سرمایه‌گذار جلسه گذاشتیم دیدم دارد سعی می‌کند توجه ما را به انگشتر هفت میلیارد تومانی‌اش جلب کند.»

پرویز پرستویی سرمایه گذار را یک تاجر نیشکر که هوس کار سینمایی داشته معرفی می کند و ادامه می دهد «آمده بود سری به سیما بزند و برود. می خواست چهار تا بازیگر زن ببیند. گفتیم آقا خداحافظ! ما اشتباه آمده‌ایم»

بازیگر فیلم بید مجنون و آژانس شیشه‌ای معتقد است که افرادی شبیه این آقا در سینما بسیار زیاد شده‌اند:« اینها می آیند و با خودشان آدم های دیگر را هم می‌آورند که آنها هم مال سینما نیستند».
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری