کد خبر: ۴۵۴۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۱

اعتدال: این در حالیست که فرج الله سلحشور در گفتگویی نجف زاده را غیر ارزشی خوانده و گفته:"لیاقت سینمای ما همان اجرای یک فرد غیر ارزشی است".


به گزارش جهان ، نجف زاده هفته گذشته به همراه علی کریمی و عزت الله انتظامی بعنوان سفیر طلایی کودکان بی سرپرست و سالمندان معرفی شد و لوح درجه یک حمایت را دریافت کرد.

یک منبع آگاه گفت: با وجود مخالفت های شدید شریفی نیا و سلحشور کامران نجف زاده بعنوان مجری افتتاحیه جشنواره انتخاب شده است.

حمایت علی معلم و خاص خواندن نجف زاده و همچنین تقدیر پرویز پرستویی و دفاع این بازیگر از صراحت و شجاعت خبرنگار تلویزیون باعث شد کامران نجف زاده انتخاب نهایی ستاد اجرایی جشنواره باشد.

این در حالیست که فرج الله سلحشور در گفتگویی نجف زاده را غیر ارزشی خوانده و گفته:"لیاقت سینمای ما همان اجرای یک فرد غیر ارزشی است".

ماجرای در گیری سلحشور از آنجا آغاز شد که نجف زاده در برنامه صرفا جهت اطلاع وی را فردی خواند که گویا جای جهنم و بهشت را برای افراد مشخص می کند. همچنین انتقاد کامران از شریفی نیا بابت حضور همزمان در فیلم ها و سریال ها که از آن با نام قحط البازیگر یاد کرد گلایه های شدید شریفی نیا را به همراه داشت.

نجف زاده هفته گذشته به همراه علی کریمی و عزت الله انتظامی بعنوان سفیر طلایی کودکان بی سرپرست و سالمندان معرفی شد و لوح درجه یک حمایت را دریافت کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری