کد خبر: ۴۵۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۷

آگهی‌های تمام رنگی امروز شرکت ملی نفتکش ایران در برخی از روزنامه‌های کثیره الانتشار کشور همچون روزنامه ایران و جام جم چشم هر خواننده ای را به خود جلب می کند.

در این آگهی که در روزنامه‌های کثیره الانتشار صبح ایران به صورت نیم صفحه منتتشر شده است، تصاویری از مدال طلا و گواهی نامه تحقیقاتی و بین المللی کمبریج انگلستان مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با تیتر درشت وجود دارد.

همچنین در متن این آگهی‌ها آماده است: "جناب آقای دکتر حمید بهبهانی مشاور محترم رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، با خرسندی و تهنیت فراوان دریافت گواهی جامع از سوی مرکز مطالعات پژوهشی، تحقیقاتی و بین المللی بیوگرافی کمبریج انگلستان به عنوان استاد نمونه (اینترنشنال پروفشنال سال ۲۰۱۲ میلادی) که به پاس پژوهش، تحقیق و توسعه در حوزه مهندسی عمران از میان نفرات برتر دانشگاه های بین المللی جهان به جنابعالی اهدا گردیده را حضورتان صمیمانه تبریک عرض می نمائیم. هیات مدیره و کارکنان شرکت ملی نفتکش"

تماس با بخش آگهی‌های روزنامه‌ها نشان می دهد که هزینه انتشار آگهی در صفحه ۴ این روزنامه حدود ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در صفحه ۴ روزنامه جام جم ۲۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

از سوی دیگر باید به این موضوع اشاره کرد که شرکت ملی نفتکش ایران یکی از مردمی‌ترین شرکت‌های نفتی و اقتصادی کشور است به طوری‌که ۱۰۰ درصد سهام این شرکت به صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت، تامین اجتماعی و کشوری واگذار شده است.

به گزارش مهر،ذکر این نکته ضروری است در حالی شرکت ملی نفتکش ایران اقدام به هزینه چاپ این آگهی تبلیغاتی میلیونی در روزنامه ها می کند که به گفته نادر ظهوری رئیس انجمن صنفی کارگری دریانوردان جمهوری اسلامی در خلیج فارس، در یکسال گذشته ۳۰ نفر از کارکنان این مجموعه به دلیل مشکلات اقتصادی تعدیل شده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری