کد خبر: ۴۲۷۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۸
واکنش به سخنان روز گذشته رئیس دولت؛
دولت توجه داشته باشد که حضرت آقا در بیاناتشان در خراسان شمالی تاکید داشتند که دولت خیلی در معرض جا به جایی قرار نگیرید و با تغییرات وضع کشور به هم نریزد ؛ همانطور که مجلس به خاطر رعایت همین مساله از حق خود گذشت و دو سه تا استیضاح و حتی سوال از رییس جمهور را کنسل کرد و برخی موارد دیگر را به تعویق انداخت.
سید هادی حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، با اشاره به سخنان رئیس جمهور گفت: تغییر در هییت دولت به عهده رییس جمهور است و حق وی است ، همانطور که حق هایی برای مجلس شورای اسلامی بنا بر قانون وجود دارد ؛ وزرا زیر مجموعه ایشان هستند و رییس جمهور اختیار جابه جایی وزرا را دارد اما مجلس نیز حق و حقوقی دارد که قانون اساسی بر آنها تصریح کرده است.

نماینده مردم قائم شهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته دولت توجه داشته باشد که حضرت آقا در بیاناتشان در خراسان شمالی تاکید داشتند که دولت خیلی در معرض جا به جایی قرار نگیرید و با تغییرات وضع کشور به هم نریزد ؛ همانطور که مجلس به خاطر رعایت همین مساله از حق خود گذشت و دو سه تا استیضاح و حتی سوال از رییس جمهور را کنسل کرد و برخی موارد دیگر را به تعویق انداخت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: اگر از نظر تخصصی به ادغام  نگاه کنیم ، خیلی نتیجه بخش نبوده و بهانه ادغام هم برای جابجایی ها در وزارت ارتباطات صحیح نیست .

وی افزود: دولت هم اکنون دو دغدغه خیلی اساسی باید داشته باشد ؛ یکی بحث بودجه که باید به مجلس تقدیم کند و زمان گذشته است و مجلس فرصت کافی برای بررسی بودجه نخواهد داشت و موضوع دوم مساله تولید و حوزه اشتغال است که باید دغدغه اصلی دولت باشد و با جدیت به اقتصاد مقاومتی بپردازد تا حوزه اشتغال نیز فعال شود و در حال حاضر همه توان خود را باید  برای این امر بگذارد.

حسینی در خاتمه گفت: در کنار این دو مساله رسیدگی به معیشت مردم و حل مشکل گرانی و تورم باید مورد توجه قرار گیرد و دست از حاشیه ها بردارند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری