کد خبر: ۳۵۶۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹
سرمربی پرتغالی رئال مادرید پیش از دیدار برگشت مقابل بارسلونا در سوپر جام اسپانیا تاکید کرد که آنچه برای او در این بازی اهمیت دارد بهتر شدن بار روانی بازیکنان تیمش است.
اعتدال:رئال مادرید در دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا بامداد پنجشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف بارسلونا می‌رود.

به گزارش ایسنا، ژوزه مورینیو سرمربی سفید پوشان مادرید پیش از برگزاری این دیدار حساس، با بیان این که نمی‌خواهد سیستم‌ بازی خود را تغییر دهد، گفت: نباید سبک بازی که در نوکمپ به نمایش گذاشتیم را تغییر دهیم، چرا که ما در آن دیدار خوب بازی کردیم. در دیدار امشب هم تلاش می‌کنم تا در درجه اول دفاع کنیم و جلوی حملات بارسایی‌ها را بگیریم، بعد از آن به فکر حمله خواهیم بود. باید در دقایق اولیه به گل دست یابیم. هنوز چیزی مشخص نشده است و همه چیز بستگی به بازی امشب دارد .

سرمربی پرتغالی رئال مادرید ادامه داد: بار دیگر باید بگویم که پیروزی مقابل بارسلونا در سوپر جام برای من زیاد اهمیت ندارد، آنچه که برای من مهم است این است که آیا بار روانی بازیکنان تیمم که در دیدار مقابل ختافه شکست خوردند تغییر کرده است یا نه؟ ما در دیدار اول مقابل والنسیا اگر چه که به تساوی یک بر یک دست یافتیم، اما نمایش خوبی داشتیم ولی در دیدار مقابل ختافه اصلا خوب کار نکردیم و چنین نمایشی از تیم بزرگی همچون رئال مادرید قابل قبول نیست. قهرمانی در سوپرجام و پیروزی مقابل بارسلونا زیاد برای من اهمیت ندارد. آنچه که برایم اهمیت دارد این است که بدانم آیا شکست مقابل ختافه یک اتفاق بود یا اینکه بازیکنان از لحاظ روانی در شرایط خوبی به سر نمی‌برند؟ نتیجه‌ دیدار امشب برای من زیاد اهمیت ندارد. می خواهم عیار بازیکنان در این بازی مشخص شود.

مورینیو درباره احتمال رسیدن پپه‌ مدافع هموطنش به بازی امشب، گفت: خوشبختانه پپه در تمرین اخیر ما شرکت کرد و در شرایط خوبی به سر می‌برد. همسر او دختری را به دنیا آورده است و این او را در شرایط روحی بهتری قرار داده است. امیدوارم که بتوانیم از او در دیدار امشب استفاده کنیم.

آقای خاص همچنین درباره احتمال بازی دادن به لوکا مودریچ که سرانجام دو روز پیش با قراردادی پنج ساله به تیمش پیوست، گفت: مودریچ گزینه اول ما در فصل نقل و انتقالات تابستانی بود. به خوبی می‌دانیم که چه زمانی باید از او استفاده کنیم. شرایط مودریچ هم مانند هر بازیکنی است که تازه به تیمی می‌پیوندد. او مدتی است که تمرین گروهی انجام نداده است، اما پیداست که در شرایط بدنی خوبی به سر می‌برد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری