کد خبر: ۳۲۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۹
اعتدال: تیم مشاوران منطقه خاورمیانه و آفریقا در ششم جولای ۲۰۱۲ در نشستی با مدیران ارشد کمپین 'میت رامنی' اعلام موجودیت کردند.

به گزارش جام نیوز ؛ وب سایت "سبز نامه ایرانیان" دوشنبه 2 مرداد در خبری یادآور شد یک جوان ایرانی جز مشاوران "میت رامنی" شده است.

در این خبر آمده است: «تیم مشاوران سیاسی میت رامنی کاندیدای جمهوریخواهان در انتخابات سال 2012 ریاست جمهوری آمریکا برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا معرفی شدند. این تیم که مستقیما با "ولید فارس" مشاور ارشد رامنی در امور خاورمیانه کار می کنند، ششم جولای 2012 در نشستی با مدیران ارشد کمپین رامنی اعلام موجودیت کردند.

در این تیم مشاوران، کارشناسان سیاسی برای کشورهای مختلف معرفی شده اند که در شش ماه آینده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به تدوین سیاست های رئیس جمهور آینده آمریکا در قبال کشورهای منطقه خاورمیانه خواهند پرداخت.»

در ادامه این بیانیه آمده است: «تیم مشاوران منطقه خاورمیانه و آفریقا در ششم جولای 2012 در نشستی با مدیران ارشد کمپین میت رامنی اعلام موجودیت کردند و اسامی این مشاوران برگزیده دروب سایت کمپین منتشر گردید.

 در این تیم مشاوران، کارشناسان سیاسی برای کشورهای مختلف معرفی شده اند که در شش ماه آینده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به تدوین سیاستهای رئیس جمهور احتمالی آینده آمریکا در قبال کشورهای منطقه خاورمیانه خواهند پرداخت. "جان هجار"، "تام هارب"، "ابلان فریس" از لبنان، "امیرعباس فخرآور" از ایران، "فرید قدری" و "شرکوه عباس" از سوریه، "مقدی خلیل" و "کمال ابراهیم" از مصر، "محمد طاهیر" از سودان و"انجلوس آگوک" از سودان جنوبی اعضای هیات رئیسه مشاوران میت رامنی برای سیاستهای خاورمیانه ای وی هستند.»

امیرعباس فخر آور، جوانترین عضو این تیم مشاوران است.

لازم به ذکر است؛ ولید فارس، رئیس مشاوران میت رامنی در امور خاورمیانه و شمال آفریقا، از دوستان نزدیک امیرعباس فخرآور است که سال گذشته در برگزاری "کنفرانس گذار به دموکراسی در ایران" با فخرآور و تیم کنفدراسیون دانشجویان ایرانی همکاری می کرد.

ولید فارس از مدافعان سرسخت طرح تغییر نظام در ایران است.میت رامنی فرماندار سابق ایالت "ماساچوست" با مطرح کردن نگرانی‌ها درباره وضعیت اقتصادی آمریکا و برخورداری از ستاد انتخاباتی منظم و سازمان یافته و همچنین جمع‌آوری بیشترین مبالغ مورد نیاز برای رقابت‌های انتخاباتی در مقایسه با دیگر رقبا از حزب متبوعش، موفق به کسب این جایگاه شده است و در حال حاضر با توجه به نظرسنجی های هر دو جناح در آمریکا، این کاندیدای جمهوری خواهان از شانس بسیار خوب و بالایی برای انتخاب شدن بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا برخوردار است.


امیر عباس فخر آور از حامیان سرسخت جنبش سبز که سابقه همکاری با سرویس اطلاعاتی آمریکا "سیا" و "وزارت امور خارجه آمریکا" در پرونده کاری خود دارد، در راستای پروژه های براندازانه ای که از سوی اپوزوسیون، علیه نظام جمهوری اسلامی ایران طراحی شده است سفرهای متعددی به" اسرائیل" و سایر کشورهای اروپایی داشته است و دارای ارتباطات تعریف شده با "موساد" است.

وی از مخالفان جدی "محسن سازگارا" است که تلاش ها و لابی های وی منجر به حذف نامبرده از صدای آمریکا شد.

نکته جالب در این میان اشاره فخرآور به مخالفت خود و جریان متبوعش با حمله نظامی به ایران است و این در حالی است که "میت رامنی" از حامیان حمله نظامی به ایران بوده و در تمامی نطق های انتخاباتی خود "باراک اوباما" را نسبت به کوتاهی در حمله نظامی علیه ایران نکوهش می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری