کد خبر: ۳۱۴۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۲
گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد به منظور جلوگیری از دلال بازی و پاسخگویی به نیاز مشتریان، پیش فروش نوبت دوم خودرو رانا را به زودی آغاز می‌کند.
اعتدال: ««جواد نجم الدین» مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این خبر «افزود: علاوه بر پیش فروش مجدد خودرو رانا، افزایش تولید این محصول پیشرفته ایرانی از نظر کیفیت و ایمنی در سال جاری در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به روند رو به رشد زنجیره تامین قطعات برای تولید رانا گفت: همه سازو کارهای لازم برای افزایش تولید این خودرو فراهم شده است و ایران خودرو تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا براساس زمان بندی تعیین شده این خودرو را در اختیار مشتریان قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه مشتریان فریب دلال بازی‌ها درخرید و فروش فیش‌های ثبت نامی خودرو رانا را نخورند «گفت: خودرو رانا بدون هیچ گونه تاخیری طبق قرارداد فروش به مشتریان تحویل داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خودرو رانا دارای استاندارد‌های روز اروپا است، افزود: این خودرو کم مصرف و دارای تجهیزات رفاهی و ایمنی که با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

نجم الدین درمورد تولید و عرضه خودرو پژو ۲۰۶ نیز گفت: طی سه سال اخیر خودکفایی قطعات پژو ۲۰۶ به سرعت انجام شده و موفق شدیم درزمینه تامین و تولید این خودرو گام‌های اساسی برداریم

وی با اعلام خبر فروش مجدد پژو ۲۰۶ «گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، افزایش تولید تندر۹۰ ایران خودرو نیز درحال اجراست.

وی گفت: در این خصوص برای جلو گیری از دلال بازی، مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو به نمایندگی‌های مجاز این شرکت مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری