کد خبر: ۲۸۵۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۶
حداد: هرکس که رأی نیاورد نباید خود را در مجلس عرضه کند
سایت منتسب به یکی از نمایندگان عضو جبهه رهپویان با اشاره به خبر سایت خبر آنلاین و باشگاه خبرنگاران که تعداد نمایندگان شرکت کننده در جلسه حامیان لاریجانی را 151 نفر معرفی کرده بودند ، این آمار را ضد و نقیض و فاقد صحت معرفی کرده است ، این در حالیست که خبرگزاری های ایسنا، ایرنا، فارس ، مهر و نسیم نیز در جلسه حضور داشتند و تعداد آراء و حاضرین در جلسه رسماً از طریق تریبون مجلس قدیم اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، نشست اصولگرایان حامی لاریجانی (رهروان ولایت) که از ساعت 14 امروز در ساختمان مجلس قدیم با حضور حدود 130 نفر آغاز شده بود با مشارکت بیش از 150 نفر به پایان رسید.

از سویی جمعی از اصولگرایان راه یافته به مجلس نهم که شاکله اصلی آنان را اعضای جبهه پایداری و جمعیت رهپویان و ایثارگران تشکیل می دادند ، نیز از ساعت 14:30 امروز نشست اصولگریان حامی حداد عادل را در سالن مشروطه مجلس شورای اسلامی آغاز کرده و این نشست تا ساعت 19:30 با حضور حدود 80 نفر ادامه یافت.

بنا بر این گزارش؛ علی لاریجانی پس از رای گیری با 148 رای از بین 151 رای نماینده مجلس حاضر در نشست اصولگرایان به عنوان گزینه مورد نظر اعضای این فراکسیون به عنوان رییس پیشنهادی مجلس انتخاب شد.

محمدرضا باهنر 119 رای،غلامرضا مصباحی مقدم 85 رای به عنوان نواب پیشنهادی رییس از سوی فراکسیون رهروان ولایت انتخاب شدند.

البته در لحظات پایانی این نشست با حضور دو نفر جدید به جلسه فراکسیون رهروان ولایت و اعلام رای توسط این دو نفر رای لاریجانی به عنوان گزینه پیشنهادی ریاست مجلس به 150 نفر افزایش یافت.

براساس این گزارش؛ در این نشست کارپردازان آشوری با 52 رای،مصری 50 رای،سید شریف حسینی 34 رای و دبیران منادی 85 رای،جهانگیر زاده با 84 رای،سبحانی نیا 82 رای،شجاعی 52 رای، کاتب 51 رای و محمد صادقی با 47 رای به عنوان اعضای هیات رییسه جلسه فراکسیون رهروان ولایت انتخاب شدند.

لازم به ذکر است که سایت منتسب به یکی از نمایندگان عضو جبهه رهپویان با اشاره به خبر سایت خبر آنلاین و باشگاه خبرنگاران که تعداد نمایندگان شرکت کننده در جلسه حامیان لاریجانی را 151 نفر معرفی کرده بودند ، این آمار را ضد و نقیض و فاقد صحت معرفی کرده است ، این در حالیست که خبرگزاری های ایسنا، ایرنا، فارس ، مهر نیز در جلسه حضور داشتند و تعداد آراء و حاضرین در جلسه رسماً از طریق تریبون مجلس قدیم اعلام شد. همچنین خبرگزاری نسیم نیز با انتشار این خبر در سایت خود ، تعداد 151 نفر از نمایندگان را در جلسه حامیان لاریجانی تایید کرد.

در دیگر سو غلامعلی حداد عادل به منظور شرکت در جلسه حامیانش در ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی منتخب مردم محلات و دلیجان در مجلس نهم در این زمینه گفت: ریاست این جلسه را حجت‌الاسلام سالک بر عهده دارد و علیرضا زاکانی نیز دبیر جلسه بود.

همچنین خبرگزاری نسیم و واحد مرکزی خبر تعداد شرکت کنندگان در این نشست را 85 اعلام کردند.

البته مشاهدات خبرنگاران مختلف از جمله باشگاه خبرنگاران و خبر آنلاین ، حاضر در محل و عکس های منتشر شده از سوی باشگاه خبرنگاران موید حضور همین تعداد شرکت کننده در جلسه اصولگرایان حامی حداد عادل است.

از سویی گزارش خبرنگار سرویس مجلس تابناک و خبر آنلاین حاکی از آن است تمام تلاش حدادعادل و حامیانش در نهایت نتوانست کار ساز شود و تنها 81 نفر  از 289 منتخب مجلس نهم در جلسه امروز حاضر شدند. نامزد مورد حمایت این گروه 81  نفره در نهایت نتوانست اکثریت قاطعی را به دست آورد و پس از پایان رای‌گیری که در این جلسه صورت گرفت تنها توانست 53 رای موافق برای ریاست مجلس را کسب کند. آرای پایین حدادعادل علی رغم رایزنی های گسترده‌ای که در حمایت از ریاست وی بر مجلس نهم  صورت گرفته را می توان متاثر از شکست حکمیت وی در جریان مرتضوی و حذف نقش نمایندگان  شهرستانی و پدرخواندگی نمایندگی تهرانی در بین حامیان وی و شاید عملکرد وی در مجلس هفتم و سخنان این روزهایش در مورد مماشات با دولت حتی در صورت مواجهه با بی قانونی برشمرد. همچنین با توجه به تمایل منتخبین مستقل و  اصلاح طلب از ریاست لاریجانی بر مجلس، به نظر می رسد حکمیت حداد عادل در مجلس نهم نیز خریداری نخواهد داشت.


لاریجانی: همواره بر استقلال مجلس تکیه داشته و دارم

 

 

لاریجانی منتخب اکثریت اصولگرایان مجلس نهم برای ریاست مجلس نهم گفت: در مجلس هشتم تلاش کردم استقلال مجلس را تامین کنم و بر آن تکیه داشته باشم.

 


به گزارش خبر‌آنلاین علی لاریجانی نماینده مردم منتخب قم در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجلس هشتم در نشست فراکسیون رهروان ولایت در سخنانی به تشریح چگونگی استقلال مجلس و کار‌آمد کردن آن پرداخت.


وی با بیان اینکه آنچه مهم است آنکه ما باید مجلسی کار‌آمد داشته باشیم، گفت: مجلس یکی از ارکان کشور است که باید آن را کار‌آمد کرد و از این جهت لازم است مجلس دارای استراتژیک و اولویت‌بندی باشد تا دچار روزمرگی نشود.


لاریجانی با بیان اینکه هیأت‌رئیسه نیز مهم است و می‌تواند مجلس را به جلو ببرد، گفت: اما کمیسیون‌های مجلس هم مهم است. چراکه آنها موتور مجلس هستند و بر همین اساس باید برای آنها اهتمام جدی داشته باشیم.


منتخب مردم قم در مجلس نهم با بیان اینکه بنده بر استقلال مجلس تاکید دارم، گفت: استقلال به معنای ستیز نیست. استقلال یعنی نمایندگان مردم مستقل تصمیم بگیرند، نه آنکه گروهی بخواهد از طریق پیامک چیزی را به آنها القا کنند.


رئیس مجلس هشتم با بیان اینکه آنچه برای کشور مهم است، استقلال مجلس است، گفت: چه در زمان اصولگرایی و چه در زمان غیر‌اصولگرایی، هر وقت استقلال مجلسه لطمه دیده کشور صدمه خورده است.  ما با قوای دیگر برادر هستیم اما باید عزت‌مندانه رفتار کنیم. چراکه اگر مجلسی قوی نبود، نمی‌تواند دست برادر خود را بگیرد. بنابراین مساله استقلال مجلس، یعنی داشتن تعامل عزتمندانه و همه باید در این مسیر تلاش کنیم که نمایندگان عزتمندانه زندگی کنند.


لاریجانی گفت: نمایندگان مجلس نماینده کل ملت هستند و براین اساس باید بر اساس همین تراز کار کنند.


وی با بیان اینکه در مجلس هشتم تمام تلاشم را کردم تا جایگاه مجلس هشتم را به سمت استقلال ببرم، گفت: اینکه یک نماینده دفتر کار ندارد در ملاقات‌هایش با سختی مواجه می‌شود، مسیر عزتمندانه‌ای نیست حداقل یک اتاق و داشتن یک منشی برای یک نماینده لازم است و این امر از جنس ولخرجی نیست بلکه اینها امکانات اولیه است.


نماینده قم به اشاره به وضعیت کنونی کمیسیون‌های مجلس، اظهار داشت: شما نمایندگان مجلس و وضعیت کمیسیون‌های ما را می‌بینید که کمیته فنی ندارند. در حالی که هر کدام از آنها باید یک تعداد کارشناس داشته باشند. چرا که ما ذوالفون نیستیم و هر کدام در یک رشته متخصص هستیم ولی هر نماینده باید درباره تمام مسائل کشور اظهار‌نظر کند.


لاریجانی افزود: به همین منظور ما در اطراف مجلس هم مکان برای نمایندگان و هم کمیسیون‌ها در نظر گرفته‌ایم. ولی برخی می‌گویند اینها ولخرجی است!


رئیس مجلس هشتم با بیان اینکه بنده 33 سال کار اجرایی کرده‌ام، افزود: در دوره‌های مختلف صد برابر این پروژه‌های عمرانی را اجرایی کردم.


لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هر نماینده باید با نخبگان شهر خود ارتباط داشته باشد و نظرات آنها را به تهران منتقل کند، خاطرنشان کرد: زمانی که بنده از قم کاندیدا بودم، گروهی به دیدار بنده آمدند و در حالی که از اهالی یکی از روستا‌های قم بودند به قدری فاخر و دقیق صحبت کردند که بنده متعجب شدم.


لاریجانی با اشاره به ضعف سیستم حزبی در کشور، گفت: اگر سیستم حزبی در کشور وجود داشت؛ نظرات نخبگان به مجلس منتقل می‌شد. یکی از نظرات بنده برای مجلس نهم این است که هر نماینده‌ای با نخبگان شهر خود نشست‌هایی داشته باشند و نظرات آنها را درباره مسائل مختلف به تهران منتقل کند. این شیوه علاوه بر آنکه اعتماد به نخبگان است، باعث بالا رفتن کارآمدی مجلس می‌شود.


رئیس مجلس هشتم بخش سوم سخنان خود را به بیان خصوصیات فکری خود اختصاص داد و گفت بنده واقعاً معتقد هستم آنچه جمهوری اسلامی را برجسته کرده، تفکر اسلامی است که توسط حوزه‌های علمیه شکل گرفته است. بنده گرایش‌های روشنفکر مابانه مارکسیستی و لیبرالیستی را فاقد تاثیر می‌دانم و معتقد هستم جز افول برای کشور نتیجه‌ای نداشته‌‌اند. سراط ما باید سراط مرجعیت و روحانیت باشد.


منتخب مردم قم در مجلس نهم با بیان اینکه هیچ عنصری در جمهوری اسلامی به اندازه ولایت فقیه اثر‌گذار نیست، تصریح کرد: بنده در این زمینه تعارف نمی‌کنم و گاهی هم به مقام معظم رهبری عرض کرده‌ام، آن عنصری که می‌تواند عزت‌مندی را برای جمهوری اسلامی حفظ کند جایگاه رهبری است.


لاریجانی با بیان اینکه نظرات مقام معظم رهبری در مسائل کشور سبب عزت‌مندی می‌شود، گفت: اما نکته‌ حائز‌ اهمیت آن است که ایشان در چهار سالی که بنده در مجلس مسئولیت داشتم، آنقدر برای نمایندگان و مجلس اعتبار قائل بودند که حتی یک بار به مجلس دستور نداده‌اند.


وی گفت: هرچند ممکن است ایشان تمایلی داشته باشند و نمایندگان از آن اطاعت کنند، ولی هیچ‌گا هتمایلات ایشان، دستوری نبوده است. حتی در موضوع هدفمندی یارانه‌ها ایشان فرمودند که نظرات مجلس در این زمینه تامین شود.


لاریجانی تصریح کرد: ما مفتخر هستیم هر وقت نظر رهبر انقلاب را بدانیم، بدان عمل می‌کنیم چراکه ایشان را رهبری فرزانه و خردمند می‌دانیم

 

حداد: هرکس که رأی نیاورد نباید خود را در مجلس عرضه کند

 

 

 

غلامعلی حداد عادل منتخب رهپویان ، جبهه پایداری و حامیان دولت  در حامیانش گفت:

* اگر این در و دیوار زبان داشت، شاید ما معنا و مفهوم اجتماع خود را بهتر درک می‌کردیم و در راهی که پیش گرفته‌ایم مصمم‌تر می‌شدیم؛ حقیقت این است که مجلس نهم آغاز پرچالشی یافته البته همیشه انتخاب رئیس مجلس با گفت‌وگو و حرف و سخن همراه بوده اما این بار بیش از هر زمان دیگری مسئله‌ساز شده است.


* آنچه در این روزها شاهد هستیم این است که این رقابت که به نظر کاملا می‌تواند در چارچوب اصولگرایی و با حفظ وحدت اصولگرایی صورت گیرد منجر به انشعاب و انشقاق در اصولگرایی شده است.


* حفظ وحدت اصولگرایی از اینکه چه کسی رئیس مجلس شود مهمتر است، با حفظ وحدت اصولگرایی می‌توانیم انتخاب بهتری داشته و خود را در آینده تصحیح کنیم.


* آبادگران مقدمه‌ای برای پدید آمدن اصولگرایان بود، اصولگرایی عنوانی است که رهبری از آن دفاع کردند؛ مقام معظم رهبری رهبر همه ملت ایران است و ایشان خود را در قالب هیچ حزب و سازمان خاصی محدود نمی‌کنند.


* مقام معظم رهبری اصولگرایی را مانند چتری گسترده بر سر همه تشکل‌های مومن و در خدمت انقلاب خواستند.
* ما اختلاف سلیقه در درون اصولگرایی را صحیح می‌دانیم اما معتقدیم انتخاب رئیس مجلس چیزی نیست که برای آن اصولگرایی را متلاشی کنیم.


*اصولگرایان باید دور یکدیگر بنشینند؛ هرکس که داوطلب ریاست مجلس است باید خود را عرضه کند و هرکس که رأی نیاورد نباید خود را در مجلس عرضه کند.


*اگر این در و دیوار زبان داشت، شاید ما معنا و مفهوم اجتماع خود را بهتر درک می‌کردیم و در راهی که پیش گرفته‌ایم مصمم‌تر می‌شدیم؛ حقیقت این است که مجلس نهم آغاز پرچالشی یافته البته همیشه انتخاب رئیس مجلس با گفت‌وگو و حرف و سخن همراه بوده اما این بار بیش از هر زمان دیگری مسئله‌ساز شده است.


* آنچه در این روزها شاهد هستیم این است که این رقابت که به نظر کاملا می‌تواند در چارچوب اصولگرایی و با حفظ وحدت اصولگرایی صورت گیرد منجر به انشعاب و انشقاق در اصولگرایی شده است.


* حفظ وحدت اصولگرایی از اینکه چه کسی رئیس مجلس شود مهمتر است، با حفظ وحدت اصولگرایی می‌توانیم انتخاب بهتری داشته و خود را در آینده تصحیح کنیم.


* آبادگران مقدمه‌ای برای پدید آمدن اصولگرایان بود، اصولگرایی عنوانی است که رهبری از آن دفاع کردند؛ مقام معظم رهبری رهبر همه ملت ایران است و ایشان خود را در قالب هیچ حزب و سازمان خاصی محدود نمی‌کنند.


* مقام معظم رهبری اصولگرایی را مانند چتری گسترده بر سر همه تشکل‌های مومن و در خدمت انقلاب خواستند.


* ما اختلاف سلیقه در درون اصولگرایی را صحیح می‌دانیم اما معتقدیم انتخاب رئیس مجلس چیزی نیست که برای آن اصولگرایی را متلاشی کنیم.


*اصولگرایان باید دور یکدیگر بنشینند؛ هرکس که داوطلب ریاست مجلس است باید خود را عرضه کند و هرکس که رأی نیاورد نباید خود را در مجلس عرضه کند.

 

اسامی ۱۵۷ منتخب شرکت‌کننده در نشست اصولگرایان حامی لاریجانی


1-محمد باقری، منتخب بناب
2-غلامرضا نوری، منتخب بستان‌آباد
3- علیرضا منادی، منتخب تبریز
4- رضا رحمانی، منتخب تبریز
5- میرهادی قره‌سیدرومیانی، منتخب تبریز
6- ارسلان فتحی‌پور، منتخب کلیبر
7- مهدی دوات‌گری، منتخب مراغه
8- محمد حسن‌نژاد، منتخب مرند جلفا
9- محمدعلی مددی، منتخب میانه
10- جواد جهانگیرزاده، منتخب ارومیه
11- عابد فتاحی، منتخب ارومیه
12- نادر قاضی‌پور، منتخب ارومیه
13- محمد قسیم‌عثمانی، منتخب بوکان
14- سیدحسین موید صدر، منتخب خوی
15- علی‌اکبر آقایی، منتخب سلماس
16- محمد علیپور، منتخب ماکو
17- عثمان احمدی، منتخب مهاباد
18- روح‌الله بیگی، منتخب میان‌دوآب
19- عبدالکریم حسین‌زاده، منتخب نقده
20- کمال‌الدین پیرموذن، منتخب اردبیل
21- منصور حقیقت‌پور، منتخب اردبیل
22- مصطفی افضلی‌پور، منتخب اردبیل
23- جلیل جعفری، منتخب خلخال
24- یونس اسدی، منتخب مشکین‌شهر
25- حبیب برومند، منتخب پارس‌آباد
26- میرقسمت موسوی، منتخب گرمی
27- احمد بخشایش، منتخب اردستان
28- عباس میرخلیلی، منتخب اصفهان
29- عوض حیدرپور، منتخب شهرضا
30- محمدعلی اسفنانی، منتخب فریدن
31- محسن سرامی، منتخب خمینی‌شهر
32- سیدناصر موسوی، منتخب فلاورجان
33- سیدحمیدرضا طباطبایی، منتخب نایین
34- محمد فیروزی، منتخب نطنز
35- سیدمحمدحسین میرمحمدی،‌ منتخب گلپایگان
36- علی‌محمد احمدی، منتخب دهلران
37- عزیز اکبریان، منتخب کرج
38- محمدجواد کولیوند، منتخب کرج
39- محمدرضا باهنر، منتخب تهران
40- لاله افتخاری، منتخب تهران
41- فاطمه رهبر، منتخب تهران
42- علیرضا محجوب، منتخب تهران
43- غلامرضا مصباحی‌مقدم، منتخب تهران
44- علی مطهری، منتخب تهران
45- ابراهیم نکو، منتخب رباط کریم
46- حسین گروسی، منتخب شهریار
47- یوناتن بت‌کولیا، منتخب آشوریان
48- سیدحسین نقوی‌حسینی، منتخب ورامین
49- امیرعباس سبحانی، منتخب بروجن
50 – سیدسعید زمانیان، منتخب شهرکرد
51- مجید جلیل سرقلعه، منتخب لردگان
52- حمیدرضا عزیزی،‌ منتخب اردل و فارفان
53- محمدعلی عبدالله‌زاده،منتخب فردوس
54- جواد هروی، منتخب قائنات
55- مراد هاشم‌زهی، منتخب نهوندان
56- غلامرضا اسداللهی، منتخب تربت‌جام
57- محمود نگهبان، منتخب خواف
58- رمضانعلی سبحانی‌فر، منتخب سبزوار
59- محمدرضا محسنی‌ثانی، منتخب سبزوار
60- هادی شوشتری، منتخب قوچان
61- حسین صبحانی‌نیا، منتخب نیشابور
62- علی مددی، منتخب نیشابور
63- هادی قوامی، منتخب اسفراین
64- موسی‌الرضا ثروتی، منتخب بجنورد
65- عبدالرضا عزیزی، منتخب شیروان
66- محمد سعید انصاری، منتخب آبادان
67- سیدحسن دهدشتی، منتخب آبادان
68- ناصر صالحی، منتخب دشت آزادگان
69- جواد سعدون‌زاده، منتخب آبادان
70- سیدعیسی دارایی، منتخب اندیشمک
71- سیدشریف حسینی، منتخب اهواز
72- عبدالله سامری، منتخب خرمشهر
73- سیدراضی نوری، منتخب شوش
74- سیدمحمد صادق ابراهیمی، منتخب شوشتر
75- اسماعیل جلیلی، منتخب مسجدسلیمان
76- سیدمحمدعلی موسوی، منتخب خدابنده
77- کاظم جلالی، منتخب شاهرود
78- غلامرضا کاتب، منتخب گرمسار
79- محمدسعید اربابی، منتخب ایرانشهر
80- حمیدرضا پشنگ، منتخب خاش
81- حسینعلی شهریاری، منتخب زاهدان
82- ناصر کاشانی، منتخب کاشان
83- هدایت‌الله میرمرادزهی، منتخب سراوان
84- یعقوب جدگال، منتخب چابهار
85- الیاس طاهری، منتخب اقلید
86- محمدرضا رضایی، منتخب جهرم
87- رحیم زارع، منتخب آباده
88- نبی‌الله احمدی، منتخب داراب
89- داریوش اسماعیلی، منتخب سروستان
90- سیدعنایت‌الله هاشمی، منتخب سپیدان
91- سیداحمدرضا دستغیب، منتخب شیراز
92- جعفر قادری، منتخب شیراز
93- محمدحسین دوگانی، منتخب فسا
94- نادر فریدونی، منتخب فیروزآباد
95- شاهین محمدصادقی، منتخب کازرون
96- سیدموسی موسوی، منتخب لامرد
97- محمد سقایی، منتخب نی‌ریز
98- محمدمهدی برومندی، منتخب مرودشت
99- روح‌الله عباسپور، منتخب بویین‌زهرا
100- رجب رحمانی، منتخب تاکستان
101- داوود محمدی، منتخب قزوین
102- علی لاریجانی، منتخب قم
103- سیدمحمد بیاتیان، منتخب بیجار
104- محسن بیگلری، منتخب سقز
105- حامد قادرمرزی، منتخب قروه
106- امید کریمیان، منتخب مریوان
107- موسی غضنفرآبادی، منتخب بم
108- شهباز حسنپور، منتخب سیرجان
109- محمدرضا امیری کهنوج، منتخب کهنوج
110- علی جلیلیان، منتخب اسلام‌آباد غرب
111- محمدابراهیم محبی، منتخب سنقر
112- فتح‌الله حسینی، منتخب قصرشیرین
113- سیدسعید حیدری،‌منتخب کرمانشاه
114- عبدالرضا مصری، منتخب کرمانشاه
115- محمد رزم، منتخب کرمانشاه
116- نعمت‌الله منوچهری،‌منتخب پاوه
117- غلام‌محمد زارعی، منتخب بویراحمد
118- سیدعلی‌محمد بزرگواری، منتخب کهگیلویه
119- غلامرضا تاج‌گردون، منتخب گچساران
120- رحمت‌الله نوروزی، منتخب علی‌آباد
121- محمدجواد نظری‌مهر، منتخب کردکوی
122- عبدالکریم رجبی، منتخب مینودشت
123- عیسی امامی، منتخب گرگان
124- صفر نعیمی‌رز، منتخب آستارا
125- محمدحسین قربانی، منتخب آستانه اشرفیه
126- حسن خسته‌بند، منتخب بندرانزلی
127- غلامعلی جعفرزاده، منتخب رشت
128- جبار کوچکی‌نژاد، منتخب رشت
129- محمدمهدی رهبری، منتخب رودسر
130- حمیدرضا خصوصی، منتخب صومعه‌سرا
131- ایرج ندیمی، منتخب لاهیجان
132- مهرداد لاهوتی،‌منتخب لنگرود
133-علاءالدین بروجردی، منتخب بروجرد
134- ایرج آقامحمدی، منتخب خرم‌آباد
135- حجت‌الله سوری، منتخب سلسله و دلفان
136- الله‌یار ملک‌شاهی، منتخب کوهدشت
137- علی کاییدی، منتخب پل‌دختر
138- عزت‌الله یوسفیان ملا، منتخب آمل
139- علی‌اکبر ناصری، منتخب بابل
140- حسین نیازآذری، منتخب بابل
141- محمد دامادی، منتخب ساری
142- رمضان شجاعی‌کیاسری، منتخب ساری
143- سیدهادی حسینی، منتخب قائمشهر
144- کمال‌الدین علیپور، منتخب قائمشهر
145- قاسم احمدی، منتخب نوشهر
146- محمدحسن آصفری، منتخب اراک
147- عباس رجایی، منتخب اراک
148- محمدابراهیم رضایی، منتخب خمین
149- قاسم عزیزی، منتخب شازند
150- منصور آرامی، منتخب بندرعباس
151- محمد آشوری، منتخب بندرعباس
152- احمد جباری، منتخب بندرلنگه
153- عبدالکریم هاشمی، منتخب میناب
154- بهروز نعمتی، منتخب اسدآباد
155- محمدعلی پورمختار، منتخب بهار
156- محمد خجسته، منتخب همدان
157- قاسم جعفری، منتخب بجنورد


کاظم جلالی دبیر فراکسیون اصولگرایان حامی لاریجانی معروف به رهروان ولایت همچنین  اعلام کرد که در این جلسه ابوترابی به دلیل شرکت در جلسه‌ای دیگر، امکان حضور نداشت ولی جزو این جلسه حساب می‌شود و همچنین محمدحسین فرهنگی، منتخب تبریز نیز به دلیل نقص فنی پرواز نتوانست در این جلسه حضور پیدا کند که او نیز عضو این جمع به حساب می‌آید.

 

به نظر می رسد با این اوصاف، موضوع برگزاری جلسه مشترک برای تعیین رئیس مجلس منتفی است و  تعیین رئیس مجلس دوشنبه 8 خرداد و در صحن مجلس انجام خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری